Skocz do zawartości
ClareS

GF2 mx200 - Max O/C

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wam kręci się ta karta?

Mój model to GF2 mx200 64mb SDR by His. Standardowo taktowana jest 143/170 (mem/core). No a podkeciłem ją do 244MHz na pamięciach i 230MHz na rdzeniu. Jest to chyba dość dużo, oczywiście nie robiłemżadnych modów (oprucz zmiany chłodzenia).

 

W 3dMarq01 mam 2553 pkt

 

Do rekordu troche mi brakuje - 4080 pkt

 

A jakie są wasze osiągi? Bo chyba jeszcze ktoś tą karte posiada :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam na swoim GF3 cooler od celerona 566, 5x5cm więc lekki hardcore, cena kilka złotych. pamięci nie ma sensu chłodzić bo i tak są pewnie zimne.

No u mnie w konfiguracji widać jak chłodzony jest moj GF2 i poiem ci że pamięci mimo że sa SDR to po 100MHz przetaktowaniu są dośc siepłem i moim zdaniem warto je shłodzić (choć troche)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cooooooo!!!! 170/144@230/244 core/mem toć to nie możliwe bez voltage mod'ów :? ja pamiętam że na sowim miałem stabilne 200/200 ze 175/166 jakie masz pamięci na na grafie czas dostępu i marka :?:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cooooooo!!!! 170/144@230/244 core/mem toć to nie możliwe bez voltage mod'ów :? ja pamiętam że na sowim miałem stabilne 200/200 ze 175/166 jakie masz pamięci na na grafie czas dostępu i marka :?:.

A jednak mozliwe, zaraz zdejme radiatory i powiem jakie pamięci, no i dal udowodnienia zrobie 3dMarka03 bo tam są taktowania.

 

UPDATE:

 

Oznaczenia pamięci:

HYUNDAI 122A P

HY57V281620AT -H

KOREA

 

Udowodnienie taktowań karty:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marnie-moja sie krecila o wieeele lepiej :

GF2MX 200 DDR (175/320)@(260/395)

 

a teraz siedzi w starym kompie. Zalezalo od gry-na niektorych rdzen chodzil na 290 MHz!!!!! i bez v-modow itp -jedynie wiatraczek zalozony z pentium II a wczesniej byla z samym adiatorem

a jescze jedno-pochodzila od Sparkle'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marnie-moja sie krecila o wieeele lepiej :

GF2MX 200 DDR (175/320)@(260/395)

 

a teraz siedzi w starym kompie.  Zalezalo od gry-na niektorych rdzen chodzil na 290 MHz!!!!!  i bez v-modow itp -jedynie wiatraczek zalozony z pentium II a wczesniej byla z samym adiatorem

a jescze jedno-pochodzila od Sparkle'a

NO ja nad rdzeniem jeszcze troche popracuje (250MHz :twisted: ), no a apmięci podkręciłeś 37.5 MHz (DDR). No i twoja karta z tego co piszesz standardowo takotwana jest 160MHz a moja 143MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...