Skocz do zawartości
kucyk

Deluxe Ski Jump 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, a ja mam pelna wersje ( oryginalna) DSJ 3 v 1.2 i powiem wam ze wszystkie wasze rekordy ze wczesniejszych wersji sie nie licza poniewaz zminilo sie wybicie troche takze zycze aby kazdy zakupił sobie nowa wersje za która trzeba zapłacic ok 41 zł ( przez ten cholerny VAT) i nabijał rekordy od nowa - POWODZENIA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

What's new in DSJ3 v1.2

-HTTP-Proxy support for hill records transmission

-Downloadable personal hill records

-Adjustable saturation for ski suit colors

-Distance lines marked until HS-point

-Updated graphics for distance lines

-Replay files renameable outside of the game

-Minor corrections to world cup and team cup rules

-Minor bugs fixed

 

nic szczegolnego nie poprawili, ja proponowalbym zmienic technike upadania bo to jest zenada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję BETA i uważam iż gra jest rewelacyjna na skoczni K113 skoczyłem 137m, a na K188 224m, jeśli masz ściągniętych zawodników ze strony głównej o grze to najlepiej jest skakać Morgensternem. Jeżeli mógłbym w czymś doradzić to mój Mail damsow@tlen.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz klucz rejestracyjny do tej gry to przyślij na damsow@tlen.pl,

nie pożałujesz ja mam dużo kodów do jakiej chcesz gry, jeśli podasz mi twój adres mogę ci wysłać za darmo jakąś grę, tylko wyślij mi ten klucz

Edytowane przez damsow19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz klucz rejestracyjny do tej gry to przyślij na damsow@tlen.pl,

nie pożałujesz ja mam dużo kodów  do jakiej chcesz gry, jeśli podasz mi twój adres mogę ci wysłać za darmo jakąś grę, tylko wyślij mi ten klucz

1368363[/snapback]

Ja sie z toba wymienie :) . papa /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Temat troche zleciał na dół, ja ostatnio dorwałem tę grę i może ktoś mi wyjaśni jak sie ułożyć żeby daleko polecieć. Ja na najwyższej skoczni dolatuje najdalej 140 metrów, co moge robić nie tak, wyjaśni ktoś?? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak skacze Janda ? Właśnie ułóż się tak jak on w czasie lotu, w środkowej strefie ruszaj delikanie myszką (góra, dół, góra, dół) ale bardzo delikatnie, tak, żeby narty troszkę drgały. Pozwoli ci to na dalekie skoki, ponieważ tak się "łapie wiatr". Ogólnie DSJ 3 roxują. Czasami pogrywam, ze skoków jestem zadowolony, choć mogły by być trochę lepsze. Na 1 skoczni brakuje mi 18 metrów do rekordu świata. Chciałbym w końcu jakiś ustanowić, bo wiem jak się układać, wybijać itp. Ale zawsze brakuje ciut szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Czy zeby zarejestrowac wersje demo trzeba wykupic cd-key czy istnieje jakis inny sposob na odblokowanie wszystkich skoczni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ale 2.1 mialo ten klimat,turnieje nawet byly organizowane - mistrzostwa Polski.Sam startowalem w mistrzostwach Zielonej Gory i zajalem 3 miejsce (6pak lecha :P) a DSJ3 to juz nie to.Tam za kazdym razem musialem wciskac F2 by miec normalna kamere,a tu mam ją caly czas.Poza tym w DSJ2 byl sposob na zwyciestwo a tam to nawet jest problem z punktem K, no i to pseudo 3D - nie pasuje mi to.Zdecydowanie wole czesc 2,1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam za kazdym razem musialem wciskac F2 by miec normalna kamere,a tu mam ją caly czas.

Wystarczy ustawić w opcjach swojego gracza jaka ma być kamerka i zawsze będziesz ją miał bez F2 :)

ale i tak mi najlepiej skacze się na tej F1.

 

Tutaj też jest sposób :) punkt K to żaden problem, wystarczy troche pograć i potem już starasz sie o punkt HS ;)

Edytowane przez bjkuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Wystarczy ustawić w opcjach swojego gracza jaka ma być kamerka i zawsze będziesz ją miał bez F2 :)

ale i tak mi najlepiej skacze się na tej F1.

Problem w tym,ze ustawialem w opcjach,ale po wyjsciu z gry nie zapisywalo mi tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...