Skocz do zawartości
R4VeN_pl

Radki 9700 za 950 zł

Rekomendowane odpowiedzi

a wilu sklepach w sieci są do kupienia? sprawdź sam 8O swoją drogą też sprawili niespodziankę, od 2 tygodni ostrzyłem sobie zęby na tego radzisława, dobrze że wstrzymałem konia - 5 dych w kieszeni - następnym razem będzie na radiatorki :twisted: , teraz trzeba by zasilacz ciut lepszy wrzucić, albo chwilowo zostawić tylko hd i nagrywarę 8) , z dvd i tak od pół roku nie korzystałem qrcze :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakto nie bedzie ?? mozna jasniej ??  8O

No normalnie, po prostu już ich nie robia od dawna przecież, sam się dziwię, że jeszcze ktokolwiek je oferuje i to w takiej cenie.Musieli z hurtowni jakieś pojedyńcze sztuki dorwać.Jak kupisz jakiegokolwiek gf za 1000 zeta to wydajność będzie miał 50% tego radka.Fakt, że pamiątki do najlepszych nie należą i kręciły się nie będą rewelacyjnie, ale rdzeń na dobrym chłodzeniu pójdzie więcej niż gwarantowane 320.Brałbym to jakbym kasę miał, ale kurde nie mam, chyba , że ktoś za 800 zeta kupi moją grafę którą w cfg mam, ale wątpię :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to ładnie wyliczyli R9700 to najlepszy stosunek cena/wydajność - takie rzeczy znikają szybko, a po drugie chyba nie dziw że Ati odpuszcza sobie stare R300 - pewnie szykują już coś nowego i chcą przygotować rynek na opchnięcie tych ton 350 .... Bardzo lansują 4potokowce - vide 9600XT ciekawe dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to ładnie wyliczyli R9700 to najlepszy stosunek cena/wydajność - takie rzeczy znikają szybko, a po drugie chyba nie dziw że Ati odpuszcza sobie stare R300 - pewnie szykują już coś nowego i chcą przygotować rynek na opchnięcie tych ton 350 .... Bardzo lansują 4potokowce - vide 9600XT ciekawe dlaczego?

Nie wiem, polityka firmy, tylko prezes i paru dyrektorów wie i dział marketingu ofkoz.Osobiście w życiu bym nie wziął żadnego 4 potokowca , niezależnie od taktowania, jeśli mógłbym wziąć ośmiopotokowca.

Bierzcie te radki jak macie kase i nie zadawajcie pytań.

Odpalicie każdą grę na AAx6 i Aniozox16 nawet w 1600x1200 i będzie to śmigać.Sam odpalam w 1024x768 na takich ustawieniach, bo do wyższych brakuje tych 64 mb na które rok temu żydziłem 200 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakto nie bedzie ?? mozna jasniej ??  8O

No normalnie, po prostu już ich nie robia od dawna przecież, sam się dziwię, że jeszcze ktokolwiek je oferuje i to w takiej cenie.Musieli z hurtowni jakieś pojedyńcze sztuki dorwać.Jak kupisz jakiegokolwiek gf za 1000 zeta to wydajność będzie miał 50% tego radka.Fakt, że pamiątki do najlepszych nie należą i kręciły się nie będą rewelacyjnie, ale rdzeń na dobrym chłodzeniu pójdzie więcej niż gwarantowane 320.Brałbym to jakbym kasę miał, ale kurde nie mam, chyba , że ktoś za 800 zeta kupi moją grafę którą w cfg mam, ale wątpię :P.

to nie wątp sprzedaz za 800 a przynajmniej powinieneś allegro.pl ja swojego 9500 pro HIS sprzedałem miesiąc temu za 890 zł!!! a były juz te Herce po 999 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakto nie bedzie ?? mozna jasniej ??  8O

No normalnie, po prostu już ich nie robia od dawna przecież, sam się dziwię, że jeszcze ktokolwiek je oferuje i to w takiej cenie.Musieli z hurtowni jakieś pojedyńcze sztuki dorwać.Jak kupisz jakiegokolwiek gf za 1000 zeta to wydajność będzie miał 50% tego radka.Fakt, że pamiątki do najlepszych nie należą i kręciły się nie będą rewelacyjnie, ale rdzeń na dobrym chłodzeniu pójdzie więcej niż gwarantowane 320.Brałbym to jakbym kasę miał, ale kurde nie mam, chyba , że ktoś za 800 zeta kupi moją grafę którą w cfg mam, ale wątpię :P.

to nie wątp sprzedaz za 800 a przynajmniej powinieneś allegro.pl ja swojego 9500 pro HIS sprzedałem miesiąc temu za 890 zł!!! a były juz te Herce po 999 :lol:
Tylko ,że moja grafa ma 64 mb , 8 potoków odblokowanych , fakt, ale szyna pamięci 128bit, nie ma porównania z Twoją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie dzis zamowilem. Mialem juz kupowac, jak byly po 1049 zl, ale nie wiem czemu nie kupilem, szukalem czegos na allegro. A dzis 949 i wysylka gratis to spoko ;]

 

Tylko jak zaladowalem do koszyka to i tak mialem +11 zl koszty przesylki Servisciem, napisalem do goscia i odpisal, ze jak dzis kupie to zaplace 949. A jak przyjdzie i bedzie 960 ? 11 zl to przeciez zadna kwota, ale chodzi o honor, jak robia promocje to niech bedzie. Ale coz bede krakac, poczekam, zobacze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam ja poczekam jeszcze az cosik nowego wyjdzie do tego czasu sobie kasiory wiecej uzbieram i albo kupie własnie cos nowego albo potanieje Radeonik 9800TX i sobie cos zakupie.A narazie na mojim dziadku biega jeszcze wszystko ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. ja też miałem farta i zamówiłem tego Radka po 949. Od dwóch nocy nie śpie bo czekam na to cudo. Mam do Was kilka pytań przy okazji. Przesiadam się z Radka 8500 firmy HIS , 64MB 128bit (sprzedam). Reszta sprzetu to P4 1.5 socket 423 czyli ten starszy , 512 RAM w RIMMACH, ASUS P4T z AGPx4.

Bardzo jestem ciekaw czy mój nowy nabytek rozwinie skrzydła na tej mojej konfiguracji. Czy procesor i AGPx4 nie będą spowalniać.

Do tej pory moge wgrać w wiekszość gier w 1024x768. np. w NFS:U musze schodzic do 800 i med detail. Mam 19" monitor dlatego fajnie by było pograć w 1280 z AA. Da rade??

 

petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff,ja sie jeszcze wczoraj zalapalem i kupilem. Na razie malo smarkow, nawet po reinstalce windy. Tylko 11500. No ale nic nie krecilem jeszcze.

Czy to dodatkowe zasilanie 3ba podlaczyc?

A poza tym to jest markowane przez ati ale wyprodukowane przez herca. Mozna to tez wywnioskowac po symbolu na jednej z kartek od komputronika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrumi, obawiam się ,że Radek nie za bardzo na tym configu rozwinie skrzydła. Karty pokroju 9700 i wyżej lubią procki >2 Ghz. Zmianę odczujesz, ale raczej nieadekwatną do oczekiwań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hanu: miałem do wyboru albo kupić Radka9700 i pomęczyć sie na starym kompie przez jeszcze kilka miechów (lubie go i troche mi szkoda go sprzedawać bo władowałem troche kasy m.in w szybkie pamięci RDRAM pc-800) lub sprzedać bebechy i kupic mobo, 512RAM, 2500+ i zostawić sobie Radka 8500 z obłsugą DX8.1.

 

Na kompie przedewszystkim gram a teraz wiekszośc gier lubi DX9. Pożyczyłem nędznego R9600 (kumpel kupił za 600 !!!) i wynik w 3d2001 miałem niższy niż na 8500 ale gry wykorzystujące DX9 - konkretnie nowy NFS - działaja lepiej o jedną rozdzielczość wyżej.

 

Na to liczę. I mam nadzieje, że wybrałem lepsze wyjście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... modernizacje kompa planuje na luty... chce proca, grafe, rama i plyte. napalilem sie strasznie na tego Radzia 9700. I tak sobie myśle.... czy nie zamówić go już teraz, kiedy jeszcze są ??? kase na niego mam mam... ale wtedy bede musial modlić sie, zeby na allegro wszystkie moje aukcje zeszły :) i kupić w lutym reszte... co mi radzicie??? czy ryzykowac i czekać do lutego??? ( moze jeszcze będą te radki dostępne) czy kupować teraz?? Czy sądzicie ze w lutym dostałbym za ok 1000 zeta tak wydajną karte??

 

pzdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...