Skocz do zawartości
AndyN

Amortyzatory pod pompkę WC - gdzie kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]ja sobie je zakupilem pod 1250 eheima.. bralem gumowe poniwaz moja pompa stoi na tym.. te z obejma metalowa nadaja sie do wiszacych na nich pomp

 

Dołączona grafika

 

od Maluszka oczywiscie za 17 zl

Czyli do mojego stojącego Eheima 1048 najlepiej nadają się te gumowe za 17 zł :?:

 

A kiedy je kupowałeś? Bo wysłałem maile do Maluszka, jak na razie bez odpowiedzi

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]A apropos gabki - dla niektorych liczy sie estetyka i prof.

No właśnie ..

:D

 

I mam nadzieję, że skuteczność lepsza

 

Teraz "leży" na filcu. Niewiele to daje ...

:?

 

Już tyle kasy władowałem w WC że te 17-20 zł nie robią większej różnicy (trzy bloczki od Overcooled, eheim 1048, chłodnica aluminiowa duża i rezerwuar 1l od Mate'a, rurki, kolanka, zaciski)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]no ale nagrzewnica aluminiowa nie jest najlepszym pomyslem ... szkoda blokow

Dlaczego szkoda blokow ?? czy czasem nie nagrzewnicy ? (ta od Mate i tak ma miedziane roorki, tylko finy sa ALu ;))

No i sa inhibitory korozji. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy je kupowałeś? Bo wysłałem maile do Maluszka, jak na razie bez odpowiedzi :(

Na razie bez odpowiedzi, bo w rozjazdach jestem :-D i dostęp do sieci mam bardzo ograniczony. Na maile odpowiadam w weekend. Będzie więcej amorków na allegro, ale jak mi się trochę czasu uda znaleźć.

 

Jeśli chodzi o gąbkę - ja miałem pod pompką dwie warstwy mikrogumy z podkładek pod myszką - niestety w mojej obudowie dalej przenosiło to drgania.

 

Pozdrawiam

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...