Skocz do zawartości
Cooler06

ZA mało prądu dla Radeona 9700 npro 128Mb

Rekomendowane odpowiedzi

POmocy radek mi działal okey przez 3 tyg teraz od czasu do czasu czcionki sie rozmazują i stają sie nie czytelne w wordzie lub na pulpicie( robia sie kropki i zamazuje obraz ) tosamo z grami znikają tekstury calkowice obraz glupieje , najgorsze jest to ze karta wcale nie jest nagrzana subiektywnie jak sie dotknie pamięci to sa lekko ciepłe .... . karta pracuje na ustawieniach fabrycznych 275/270 oraz stery omega 3,9 .Sytuacja jest taka ze czasami jest wszsystko dobrze pochodzi okey (gierki oraz czcionka okey )3 dni potem sie zaczyna od nowa ten sam problem . Zasilacz mam MOdecom 300Gt

na pokładzie mobo epox8rda+ barton 2500@3200 1GB ramu radon 9700 + 2Xhdd 80GB kiedys jeszcze był cdburner ale sie zwalił :P

moze ktos miał podobny problem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz bartona ktory ciagnie z 70wat albo wiecej, radeona 9700 ktory tez swoje ciagnie, Nforce2, 1GB ramu, i 2xHDD i sie dziwisz ze masz jakies problemy? Jak zwykle, ktos ma grafike za okolo 1K PLN procek tez jeden z drozszych 1gb ramu i zasilke za 150zl :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy twoj prolem jest zwiazany z zasilaczem. Ale tak czy inaczej szybko (bardzo szybko) bym zasialcz wymienil aby nie pojechala ci razem z nim reszta sprzetu. Ja sie dziwie ze to wogule odpala na tym zasilaczu :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie z innej beczki :), mam radeona 9700 pro i wczasem jakoś tak niestabilnie chodzi, wydaje mi się że brakuje mu napięcia, tylko że problem nie tkwi w zasiłce, tylko w gniazdku do którego podpina się zewnętrzne napięcie do karty (przynajmniej tak mi się wydaje), bo gniazdko to rusza się dosyć luźno na lewo i prawo :P, coś się poluzowało od ciągłego wpinania i wypinania kabla zasilającego. Doradzcie mi co mogę zrobi żeby to usztywnic tak jak było na początku, poprawić luty??, przykleic czyms??:P, czasem karta chodzi spoko a czasem sie zwiesi komp zresetuje i nie odpala sie tylko pisze na czerwno żeby podpiąć prąd zasilający do radeona gdyż jest odłączone, ale faktycznie kabel jest wpięty, więc co zrobić z tym gniazdem?. HELP PLISS

 

P.S aha i jeszcze jedno nie znacie jakiegoś programu który monitorował by w radeonie przepływ napięcia (voltages). Mialem juz sprawdzalem programy typu: riva tuner, everest, speedfun, mainboard monitor itp. ale żaden z tych programów nie podaje napięcia na karte graficzną, jest wogóle taki program??:> by to podawał??, wtedy bym widział czarno na białym w którym momencie volta nie domagają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będe zbyt śmiały ale moge postawić na zasiłke...

Gdy miałem Codezgona a na nim Bartona 2500@3200, 1GB Ramu, R9550 i takie tam różne rzeczy to wentylatorek startował z paresekundowym opóźnieniem przy włączaniu kompa i nie był stabilny przy o/c... Pomogła wymiana na chiefa...

 

Chociaż to może też być problem z rdzeniem/pamięciami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...