Skocz do zawartości
adam16v

radek 8500 +NFS UG= :-( help!!

Rekomendowane odpowiedzi

witam! jestem posiadaczem radeona 8500 power color 250/250 i kompa jak w opisie. karta chodzia jak marzenie ale jak w NFS underground w ustawieniach karty włączę pewien jeden efekt: "light trials", to z monitora robi sie "makaron" a po jakimś czasie wyłancza grę! pracuje na catalysta 3.7 . sprzęt w całości nie kręcony. kartę kilka dni temu kupiłem z allegro. w żadnych innych grach nie robi mi problemów. tylko z tą jedną funkcją w nfs. czy ta karta jest zepsuta? prosze o pomoc!!! pozdrawiam.[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! jestem posiadaczem radeona 8500 power color 250/250 i kompa jak w opisie. karta chodzia jak marzenie ale jak w NFS underground w ustawieniach karty włączę pewien jeden efekt: "light trials", to z monitora robi sie "makaron" a po jakimś czasie wyłancza grę! pracuje na catalysta 3.7 . sprzęt w całości nie kręcony. kartę kilka dni temu kupiłem z allegro. w żadnych innych grach nie robi mi problemów. tylko z tą jedną funkcją w nfs. czy ta karta jest zepsuta? prosze o pomoc!!! pozdrawiam.[/img]

Z tego co wiem to light trails nie powinno wogole byc dla Twojej karty podswietlone - to jest hardwarowy efekt DXa 9.0, ktorego Twoja karta nie obsluguje. Tak wiec wszystko jest OK, nie wlanczaj tego efektu i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmien stery ...

 

u mnie na tym co w podpisie - wszytsko na "ON", 1024x768 smiga poprawnie a karta jest blizniacza ...

Kurcze zaskoczyliscie mnie teraz - i jak wlaczycie light trials to jest jakas roznica wzgledem wylaczonej tej opcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmien stery ...

 

u mnie na tym co w podpisie - wszytsko na "ON", 1024x768 smiga poprawnie a karta jest blizniacza ...

Kurcze zaskoczyliscie mnie teraz - i jak wlaczycie light trials to jest jakas roznica wzgledem wylaczonej tej opcji?

niby czy cie zaskoczylismy ? ze dziala gra na r9100 ? ;)

 

dziala i to nawet calkiem calkiem wyje2biscie :)

 

light trials po wylaczeniu zmniejsza odbicia swiatel na drodze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmien stery ...

 

u mnie na tym co w podpisie - wszytsko na "ON", 1024x768 smiga poprawnie a karta jest blizniacza ...

Kurcze zaskoczyliscie mnie teraz - i jak wlaczycie light trials to jest jakas roznica wzgledem wylaczonej tej opcji?

niby czy cie zaskoczylismy ? ze dziala gra na r9100 ? ;)

 

dziala i to nawet calkiem calkiem wyje2biscie :)

 

light trials po wylaczeniu zmniejsza odbicia swiatel na drodze ...

No wlasnie zaskoczyliscie mnie tym ze opcja light trails dziala na r9100 - wydawalo mi sie ze to jest efekt DX9.0...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panaowie! sprawdźcie proszę jak u was idzie ta gra z wszstkimi detalami na "on" i ustawionym filtrowaniem anizotropowym, albo z smoothvision. wtedy u mnie zaczynają sie klocki:-(! podłączyłem do mojego kompa radka 8500 od kumpla (noname na pamięciach samsunga 5ns) i znowu lipa:-(. ciegle to samo. zmieniłem stery na omegi i nadal nic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...