Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

cXg Odwołane !! mega lol :D

Rekomendowane odpowiedzi

Stało się. Cyber X Games miało być jednym z większych turniejów w tym roku. Z mnóstwem sponsorów miał niewyobrażalne środki na organizację i nagrody. Wszystkie najlepsze drużyny świata zjechały się do Las Vegas by wygrać 100,000 $. Jednak nikt nie mógł przewidzieć takiego obrotu spraw. Problemy pojawiały się co chwila, zaczynając od update'u STEAM'a, poprzez problemy z dostępem do Internetu, aż do kłopotów z siecią wewnętrzną. Nieunikniony skutek tej lawiny problemów mógł być tylko jeden:

 

 

Cyber X Games - CS został odwołany

 

Jest to bardzo smutna wiadomość dla świata e-sportu. Giganci sponsoringu włożyli dużo pieniędzy w to by wszystko wyszło. Nie wiadomo, czy będą chcieli drugi raz zaryzykować. Miejmy tylko nadzieję, że pieniądze przeznaczone na ten turniej nie pójdą na marne i osoby odpowiedzialne za całe zamieszanie poniosą konsekwencje.

 

[źródło-cs.pl]

 

Jak myślicie czy to będzie miało jakikolwiek wpływ na sponsorów, valve i rzeszę zwolennkiów cs-ka ?

A może Counter-Strike dąży do śmierci?

 

Pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam ten CS

nic ciekawego w nim

kto pierwszy strzeli ten wygrywa, najlepiej tak zeby ten drugi nie widzial :D camper strike

Tiaaaa to ja proponuje spotkac sie na dowolnej mapie typu "aim_". Gwarantuje ze bedziesz mnie widziec jak Ci bede dziurawil glowe:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam ten CS

nic ciekawego w nim

kto pierwszy strzeli ten wygrywa, najlepiej tak zeby ten drugi nie widzial :D camper strike

W pelnni popieram - to samo co UT Quake - jeden shit

ehhh widac ze grales w te gry po 5 min i osadzasz,

jesli uwazasz ze cs jest podobny do q3 lub ut to sorry ale ja wysiadam

Po pierwsze: CS jest grą ZESPOŁOWĄ

Po drugie: refleks nie jest tam tak wazny jak w q3,

Po trzecie: w CS trzeba myslec!

Po czwarte: "Kto pierwszy strzeli to wygrywa" - mozesz strzelic pierwszy ale jak nie umiesz strzelac seriami lub opanować recoila to zginiesz bo 2 lub 3 naboj nie trafi juz w wroga :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa a gdzie sie w CS mysl :?: chyba tylko jak sie bronie kupuje :twisted:

ehhh to sprobuj sobie leciec i strzelac to zobaczymy ile pozyjesz, tam liczy sie taktyka i myslenie skad moze wrog zaatakowac albo trzeba pomyslec ktoredy bedzie latwiej sie przedrzec oceniajac SKILL przeciwnikow, to nie q3 ludzie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa a gdzie sie w CS mysl :?: chyba tylko jak sie bronie kupuje :twisted:

ehhh to sprobuj sobie leciec i strzelac to zobaczymy ile pozyjesz, tam liczy sie taktyka i myslenie skad moze wrog zaatakowac albo trzeba pomyslec ktoredy bedzie latwiej sie przedrzec oceniajac SKILL przeciwnikow, to nie q3 ludzie :/
KaZi :) dobrze mówisz !:!:!

Nie wiem co dodać, ale może tylko to, że bardzo wiele było takich sytuacji, że silniejszy (skillowo) team przegrywał z dużo słabszym, ponieważ ci "słabsi" wykazali się lepszą taktyką i zgraniem :P

 

Po za tym pokażcie mi grę, która przez prawie 4 lata utrzymuje tak ogromną liczbę graczy, a sponsorzy wkładają wielkie pieniądze w tą grę ;]

No dobra: Q3....bla bla bla...

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa a gdzie sie w CS mysl :?: chyba tylko jak sie bronie kupuje :twisted:

ehhh to sprobuj sobie leciec i strzelac to zobaczymy ile pozyjesz, tam liczy sie taktyka i myslenie skad moze wrog zaatakowac albo trzeba pomyslec ktoredy bedzie latwiej sie przedrzec oceniajac SKILL przeciwnikow, to nie q3 ludzie :/
KaZi :) dobrze mówisz !:!:!

Nie wiem co dodać, ale może tylko to, że bardzo wiele było takich sytuacji, że silniejszy (skillowo) team przegrywał z dużo słabszym, ponieważ ci "słabsi" wykazali się lepszą taktyką i zgraniem :P

 

Po za tym pokażcie mi grę, która przez prawie 4 lata utrzymuje tak ogromną liczbę graczy, a sponsorzy wkładają wielkie pieniądze w tą grę ;]

No dobra: Q3....bla bla bla...

 

Pozdro!

Skoro ci 'slabsi' wykazali sie lepsza taktyka i zgraniem i wygrali to sa lepsi niz ci ehm 'lepsi'. Nie znam sie zbyt na ceesie ale to co podales to raczej wada tej gry - fart, 'glupi ma szczescie'. W q3 liczy sie skill - nigdy slabszy gracz cie nie pojedzie bo brak mu skilla w stosunku do ciebie - a w ceesie jakis lamusek zawsze sie moze zakampic ze snajperka i zdjac mastaha strzelajac mu w plecy.

Shit, mialem sie nie wdawac w klotnie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ci 'slabsi' wykazali sie lepsza taktyka i zgraniem i wygrali to sa lepsi niz ci ehm 'lepsi'. Nie znam sie zbyt na ceesie ale to co podales to raczej wada tej gry - fart, 'glupi ma szczescie'. W q3 liczy sie skill - nigdy slabszy gracz cie nie pojedzie bo brak mu skilla w stosunku do ciebie - a w ceesie jakis lamusek zawsze sie moze zakampic ze snajperka i zdjac mastaha strzelajac mu w plecy.

Shit, mialem sie nie wdawac w klotnie ;p

swiete slowa :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Skoro ci 'slabsi' wykazali sie lepsza taktyka i zgraniem i wygrali to sa lepsi niz ci ehm 'lepsi'. Nie znam sie zbyt na ceesie ale to co podales to raczej wada tej gry - fart, 'glupi ma szczescie'. W q3 liczy sie skill - nigdy slabszy gracz cie nie pojedzie bo brak mu skilla w stosunku do ciebie - a w ceesie jakis lamusek zawsze sie moze zakampic ze snajperka i zdjac mastaha strzelajac mu w plecy.

Shit, mialem sie nie wdawac w klotnie ;p

swiete slowa :mrgreen:

Ach chłopaki.... no muszę wam udowodnić to, że CS nie jest grą typowo FPP :)

 

Niedawno oglądałem film pokazujący jedno z LAN-Party (gdzieś w angli bodajże). Film ukazywał 1 mecz między 2 klanami. Po meczu była szczegółowa analizy TAKTYKI obranej pod przeciwnika i ich styl gry.

Tak jak napisano wcześniej w Counter-Striku bardzo ważne jest rozpoznanie taktyczne przeiwnika, poznanie jego słabszych i silniejszych stron....itd.

Weźmy np. Atak taktyczny (rash) czy w Q3 występuje coś takiego?

 

fart, 'glupi ma szczescie'

Tu nie chodzi o fart, bo fart w CS-ku jest czymś często spotykanym :)

 

jakis lamusek zawsze sie moze zakampic ze snajperka i zdjac mastaha strzelajac mu w plecy

Oczywiście o to również nie chodziło, zostałem źle odebrany. :)

Każda mapa jest inna, ma inne wady i zatelty zarówno dla CT jak i T. (normalka w kazdym FPP :D)

Kiedy drużyna broniąca BS-a zauważy Terro atakujących załóżmy na A to członkowie CT starają się nie dopóściś do podłożenia bomby i to naprawdę nie musi odbyć się za pośrednictwem wymiany ognia! Nawet niewieci ile rund kończy się bez choćby 1 killa :)

 

Naprawdę Counter-Strike jest grą zespołową, ale trzeba tego doświadczyć oczywiście na Clan War, a nie FFA, które często przypomina bezmyślne zabijanie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach chłopaki.... no muszę wam udowodnić to, że CS nie jest grą typowo FPP :)

hmmm a to dopiero ciekawostka, juz od dawna podejrzewalem ze to gra przygodowa :mrgreen:

 

Niedawno oglądałem film pokazujący jedno z LAN-Party (gdzieś w angli bodajże). Film ukazywał 1 mecz między 2 klanami. Po meczu była szczegółowa analizy TAKTYKI obranej pod przeciwnika i ich styl gry. 

Tak jak napisano wcześniej w Counter-Striku bardzo ważne jest rozpoznanie taktyczne przeiwnika, poznanie jego słabszych i silniejszych stron....itd.

Weźmy np. Atak taktyczny (rash) czy w Q3 występuje coś takiego?

ok spoko, w ceesie sa rozne dziwne taktyki itp, ale nie pisz ze nie ma ich w q, bo jesli twierdzisz ze w q nie ma taktyki to znaczy ze nigdy w to nie grales. chcesz atak taktyczny [rush] prosze bardzo: czasem trzeba odbic quad'a badz tez inny wazny item i wtedy wlasnie mozna "rushowac" [spamowac/floodowac] atakowac jedno miejsce we 2-3.

 

fart, 'glupi ma szczescie'

Tu nie chodzi o fart, bo fart w CS-ku jest czymś często spotykanym :)

 

jesli to nie jest fart to co w takim razie ?

najpierw piszesz ze tu nie chodzi o fart a zaraz pozniej piszesz ze fart jest w ceesie czyms czesto spotykanym, wiec zdecyduj sie w koncu :mrgreen:

 

jakis lamusek zawsze sie moze zakampic ze snajperka i zdjac mastaha strzelajac mu w plecy

Oczywiście o to również nie chodziło, zostałem źle odebrany. :)

Każda mapa jest inna, ma inne wady i zatelty zarówno dla CT jak i T. (normalka w kazdym FPP :D)

Kiedy drużyna broniąca BS-a zauważy Terro atakujących załóżmy na A to członkowie CT starają się nie dopóściś do podłożenia bomby i to naprawdę nie musi odbyć się za pośrednictwem wymiany ognia! Nawet niewieci ile rund kończy się bez choćby 1 killa :)

 

a tutaj twoj komentarz ma sie nijak do tego co napisal LoCoTe :mrgreen:

 

Naprawdę Counter-Strike jest grą zespołową, ale trzeba tego doświadczyć oczywiście na Clan War, a nie FFA, które często przypomina bezmyślne zabijanie :]

to samo moge powiedziec ci o quake'u :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1. gra sie druzyna, najlepiej 5v5 (najbardziej efektowne)

po 2. bez taktyk to mozesz sobie schowac karabin do du..

po 3. nie ma farta jest skill

po 4. hsy trzeba jednak umiec wydzielac

po 5. grywalnosc w cs jest 100x lepsza niz w ET

 

ehh duzo by tu wymieniac, ale mi sie nie chce, jak ktos nie gral i sie wypowiada to no comment :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS? LOL! Mowisz o skillu w CS? Przyjdz zagrac w Tactical Ops. Bedziesz sobie go mogl schowac. Co do farta, w prawie kazdej grze jest fart. 5v5 to jest "wielka druzynowa walka"? Przyjdz w Tactical Ops, zagramy 8v8, zobaczysz co to jest druzynowa walka. Nie wiem co rozumiesz poprzez gre zespolowa, zakampienie sie toz za skrzynka? Na tym wlasnie CS polega. Pogrywam czasem w AAO, tam tez siedza za sciana zakampieni, ale w celu obronienia MO a nie zeby fraga sobie nabic. Poza tym CS jest taki jakis wolny, przeciez gdyby atak antyterrorystyczny trwal tyle czasu to terro mogliby zabic zakladnikow (blalbalbala mowie o RL a nie o CS, bo tam za zabicie hosta jest kara, tak jak w TO). Tak dla informacji to Tactical Ops mial byc konkuretnem CSa na silniku UT, jednak poszedl troche w inna strone, nie w strone siedzenia i kampienia tylko szybkiej rozgrywki. A prawda o CS jest taka, kto pierwszy kucnie i zacznie strzelac ten wygrywa.

 

PS. Wypowiadam sie bo gralem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS? LOL! Mowisz o skillu w CS?

a moze on tam nie potrzebny?

5v5 to jest "wielka druzynowa walka"? Przyjdz w Tactical Ops, zagramy 8v8, zobaczysz co to jest druzynowa walka. Nie wiem co rozumiesz poprzez gre zespolowa, zakampienie sie toz za skrzynka?

nie chce mi sie komentowac wszystkich prO graczy :P szkoda mi was

REAPER:

gra zespolowa nie polega na tym ze jest 8 na 8 osob, bardzo dobrze moga byc 2vs2, gra zespolowa polega na tym iż gracze druzyny wspomagaja sie nawzajem i GÓWNO WAŻNA jest ilość osób w drużynie, chodzi o wzajemna pomoc a nie ilosc, moze w TO liczy sie ilosc ale nie w cs :P

Na tym wlasnie CS polega. Pogrywam czasem w AAO, tam tez siedza za sciana zakampieni, ale w celu obronienia MO a nie zeby fraga sobie nabic.

no chyba w tego cs'a grales z jakimis dresiarzami albo dziecmi, bo ja sprawdzam kazdy kat i nie mozliwe zeby jakis kamper mnie zabil :)

 

 

A prawda o CS jest taka, kto pierwszy kucnie i zacznie strzelac ten wygrywa.

no to chodz sobie zagrac :P bedziesz mogl byc 10 razy szybszy z zero opanowanym recoilem :P (recoil - odrzut broni [jakbyś niewiedział])

 

 

PS. Wypowiadam sie bo gralem :P

3 godziny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

po 3. nie ma farta jest skill

aha

czyli gosc ktory gra w ta gre np tydzien trafi cie w glowe to to jest juz skill tak ?

no no ciekawe :mrgreen:

taaa ale jezeli w super wyje***** q3 ktos kto gra tydzien i cie trafi to juz fartuch pier***** ;) ;) ;) tak ?

a wypowiedzi Reapera to juz mi sie nawet komentowac niechce... ale zgadzam sie z KaZi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha

czyli gosc ktory gra w ta gre np tydzien trafi cie w glowe to to jest juz skill tak ?

no no ciekawe :mrgreen:

tak, to jest skill, co prawda nie zrobi pewnie tego za czesto wiec skill jest slaby/niedopracowany

 

fart, to jest jak biegasz z monitorem off, rekami zwiazanymi i myszka w zebach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa ale jezeli w super wyje***** q3 ktos kto gra tydzien i cie trafi to juz fartuch pier***** ;) ;) ;) tak ?

ktos kto w q3 gra tydzien nie bedzie wiedzial wogole gdzie jest o co chodzi i gdzie jest ktos kto gra w ta gre powiedzmy dwa lata, a jezeli nawet takiego goscia trafi to go nie zabije, tam nie ma headshotow :mrgreen:

czlowiek ktory gra w q3 tydzien nie ma _absolutnie_ zadnych szans z kims kto gra dwa lata, niech bedzie nawet i rok [heh juz kiedys o tym pisalem :mrgreen:]

 

a w ceesie to co innego jak juz zauwazyl kolega The_Structor tam skilla mozna juz nabrac po tygodniu :mrgreen: hehehehe no coz.... nie ma farta i wogole jest cacy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, to jest skill, co prawda nie zrobi pewnie tego za czesto wiec skill jest slaby/niedopracowany

 

fart, to jest jak biegasz z monitorem off, rekami zwiazanymi i myszka w zebach

heh

gosc po tygodniu grania nie wie jeszcze kto jest terro a kto ct i ty mi bedziesz mowil ze on juz ma skilla jesli trafi kogos w glowe :mrgreen: to jest nizszy poziom skilla zwany tez fartem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

taaa ale jezeli w super wyje***** q3 ktos kto gra tydzien i cie trafi to juz fartuch pier***** ;) ;) ;) tak ?

ktos kto w q3 gra tydzien nie bedzie wiedzial wogole gdzie jest o co chodzi i gdzie jest ktos kto gra w ta gre powiedzmy dwa lata, a jezeli nawet takiego goscia trafi to go nie zabije, tam nie ma headshotow :mrgreen:

czlowiek ktory gra w q3 tydzien nie ma _absolutnie_ zadnych szans z kims kto gra dwa lata, niech bedzie nawet i rok [heh juz kiedys o tym pisalem :mrgreen:]

 

a w ceesie to co innego jak juz zauwazyl kolega The_Structor tam skilla mozna juz nabrac po tygodniu :mrgreen: hehehehe no coz.... nie ma farta i wogole jest cacy :mrgreen:

ale to samo mozna powiedziec o cs'ie ktos kto kto gra tydzien napewno niewygra z kims kto gra rok (i oczywiscie niejest uposledzony ;) ) i niemowie tu tylko o skillu ale tez o taktyce :/

BTW a tak wogule to po co sie klucimy i tak kazdy bedzie zachwalal ta gre ktora mu sie bardziej podoba.

jak dla mnie koniec tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...