Skocz do zawartości
Gość Lanselot

Vmod na GF3 (non Ti)?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lanselot

Gdzieś kiedyś znalazłem tekst na ten temat i niestety nigdy później na nic takiego nie udało mi się trafić, naturalnie poszukiwania były dosyć wnikliwe. Ma ktoś może jakieś info? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego zalmana to on na procu ma raczej, niemożliwe jest umieszczenie tego coolera na żadnej karcie.

wszystko jest możliwe.

wystarczy pokombinować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie mam :) ale gdzies na pewno są, trzeba poszukać.

Zobacz tu ale opisu chyba nie ma, na zachęte

http://forum.hardware.fr/hardwarefr/Achats...43011-1.htm#bas

 

Edit:

To są chyba jakieś jaja, robie sobie vmoda niby na rdzeń... 1,5k nic - dalej arty przy 240mhz... 1k nic... 0,5k nic... patrze z ciekawości jak się kręcą memorki a one z 500 na 530 bez niczego... myśle co jest? Na stronkach jakieś ściemki walą czy co? Wkurzylem sie wyciągam kartę obmacuje ją :D ramki dosyć ciepłe [narazie bez radiatorów] a rdzeń zimny jak lodówa nawet z górnej strony laminatu w samym środeczku nad 'jądrem' chłodzi go VGA silencer, wczesniej sie nieźle grzał. No to odlutowałem rezystor, wszystko elegancko jak fabrycznie, odpalam kompa, 3dsmarka, rivatuner i kręce rdzen na 240.. arty... pamiątki na 530 no i 0 słownie zero artów, już zglupiałem... co, one chyba myślą że dalej mają podniesione napięcie...

 

Pozdrawiam wytrwałych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lanselot

"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi." ;>

 

Fotki karty:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

ORBa na razie nie będzie - mam komputer "zastępczy" i nie bawię się w testy (PIII @ ~806 MHz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...