Skocz do zawartości
Next

Problem z wypalaniem, może ktoś się z tym spotkał?

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas wypalania bufor odczytu mam cały czas na 100%, nagrywara lite-on 52246S dociera do 6 % i stop, zwiecha nic się da zrobić, tylko kompa wyłączyć. ( Nagrywarka bufora nie używa?, nie wiem niezbyt się na tym znam) Dodam że cały czas chodziła jak najbardziej ok,( tzn do soboty) stery raczej w porządku, aspi też , Dma włączone, ostatnio cos musiałem grzebnąć w systemie że coś mi się coś takiego dzieje. Acha dziwna sprawa to taka że Cd-RW normalne nagrywa! To mnie już totalne rozwaliło , pomóżcie z tego wybrnąć bo juz nie wiem co to może być,(winda XP )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys tez tak mialem a winny byl PQMagic... cos walil w partycjach.. po jakims czasie wogole przestalo nagrywac i musialem caly dysk od zera robic.. zadne tam obrazy nie pomagaly, trzeba bylo strukture partycji ustawic bo sie posypala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys tez tak mialem a winny byl PQMagic... cos walil w partycjach.. po jakims czasie wogole przestalo nagrywac i musialem caly dysk od zera robic.. zadne tam obrazy nie pomagaly, trzeba bylo strukture partycji ustawic bo sie posypala...

archeolog ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...