Skocz do zawartości
birdman

wybor moderatora

kto ma zostac moderatorem tego dzialu?  

  1. 1. kto ma zostac moderatorem tego dzialu?

    • birdman
      15
    • twin
      14
    • KriS
      8
    • SNAP
      24


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam głosowałem na birdmana ale tak wogóle to 3 moderów to by było w sam raz Snap nasz funder :) Twin robi statystyki a Birdman bo szybko odpowiada na pytania a tym samym najczęściej przesiaduje na forum tylko nie bijta <piwo>Ja tam głosowałem na birdmana ale tak wogóle to 3 moderów to by było w sam raz Snap nasz funder :) Twin robi statystyki a Birdman bo szybko odpowiada na pytania a tym samym najczęściej przesiaduje na forum tylko nie bijta <piwo>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe mzoe damy 10 moderow ??

nie przesadzajcie dzial seti jest malutki IMHO jeden styknie

JEDEN?!! to chyba nie zdajesz sobie sprawy jaka to odpowiedzialna i wymagająca rola :lol: :lol: :lol:

 

Normalnie trzech ledwo sobie rade DA

a Seti to nie taki mały dział ino patrzeć jak 50% all postów będzie właśnie z tego działu, zwłaszcza że TEAM pnie się w górę !!!!

 

a jak ktoś KOSMITE znajdzie to już woogole będzie o czym pisać ino czekać a sam zobaczysz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe mzoe damy 10 moderow ??

nie przesadzajcie dzial seti jest malutki IMHO jeden styknie

Popieram.

Jeden, gora 2... przeciez to nie jest osla laczka, zeby byly stosy postow do moderacji, a dawanie moderatora za to ze ktos sie przyczynil do rozwoju projektu (sory SNAP, birdman ;P) to troche pomylka...

Do takich decyzji uzywa sie innych kryteriow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodziło o to że dział jest tak wiielki że potrzebuje 10 moderów :lol: tylko po co robić zamieszanie czy komuś przeszkadza np 3 moderów :?: Wiadomo że od przybytku głowa ne boli :lol:

Tak na poważnie to dodanie usera do bazy jako modera trwa pare sekund tyle samo jego usunięcie więc nie wiem o co te targi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden, gora 2... przeciez to nie jest osla laczka, zeby byly stosy postow do moderacji, a dawanie moderatora za to ze ktos sie przyczynil do rozwoju projektu (sory SNAP, birdman ;P) to troche pomylka...  

Do takich decyzji uzywa sie innych kryteriow.

spoko ale ja od siebie do tej ankiety dorzycilem tylko krisa (bo on tu chyba najdluzej liczy); a ilu i kto bedzie moderatorem zadecyduja ci na gorze;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłacił mnie żeby na niego zagłosował :]

]

ide rozbic skarbonke :twisted:

:D ........ koledzy na temat prosze na temat :) bo jak wszyscy wiedzą i znają stare powiedzenie "czas to ......przeliczone WU :)"

Update RaF ma rację także bede tu zaglądać :) i licze .licze i licze i ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raf spoko, ludzie któży liczą seti to 1 liga  8)  Przez prawie 60 stron wcześniejszego topicu nie było ani jednej systuacji wartej moderowania z wyjątkiem kolesia z brawkompu  :lol:  :lol:

Nie rozumie wiec po co Wam w takim razie az 3 moderow ??

Jezeli wymiatacie kaultura to dodatkowi tylko dal tego dzialu iMHO wogole nie sa potrzebni, przeciez jestescie ferst klass 8O

BTW, jakos wielu przeszkadza i kole w oczy liczba moderow na calym Tweaku, a Wy chcecie 3 szt na ten jeden (i to tak kulturalny) dzial ??

Czegos w takim razie nie kumam 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja glosowalem na Krisa bo jest chyba najbardziej doswiadczony, zarowno w konfiguracji i wytrwaly!

Ale coz sam sie zrzeka przez barak czasu poza tym Snap chyba juz wygral no i uczciwie mysle.

W koncu gdyby nie on nie byloby tego teamu!

Jeden z wielu w NAWYM SUPER TEAMIE BYDGOSZCZ TEAM!!!

Pazdro all.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę, i to będzie najdłuższy temat w Waszym nowym dziale ;]]]

No to moze juz czas go zamknac? :-)

 

..::SNAP::.. narobil duuuzo szumu, ze on bedzie debesciak na tym stanowisku wiec dajmy je mu faktycznie :-)

O ile wczesniej malo mowil tak w tym temacie bylo go pelno :-)

Zobaczymy... mam nadzieje, ze faktycznie bedzie dobrym moderatorem i bedzie sie wywiazyla ze swoich obowiazkow :)

Pozyjemy... zobaczymy... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę, i to będzie najdłuższy temat w Waszym nowym dziale ;]]]

No to moze juz czas go zamknac? :-)

 

..::SNAP::.. narobil duuuzo szumu, ze on bedzie debesciak na tym stanowisku wiec dajmy je mu faktycznie :-)

O ile wczesniej malo mowil tak w tym temacie bylo go pelno :-)

Zobaczymy... mam nadzieje, ze faktycznie bedzie dobrym moderatorem i bedzie sie wywiazyla ze swoich obowiazkow :)

Pozyjemy... zobaczymy... :twisted:

zgadza sie; niepotrzebnie dalem czas trwania tej ankiety na tydzien; jesli mozna to prosil bym o jej zakonczenie i podjecie decyzji w sprawie moderatora;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie; niepotrzebnie dalem czas trwania tej ankiety na tydzien; jesli mozna to prosil bym o jej zakonczenie i podjecie decyzji w sprawie moderatora;

Sam możesz to zrobić przez edycję swojego posta ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

zgadza sie; niepotrzebnie dalem czas trwania tej ankiety na tydzien; jesli mozna to prosil bym o jej zakonczenie i podjecie decyzji w sprawie moderatora;

Sam możesz to zrobić przez edycję swojego posta ;]

chetnie bym to zrobil, jednak nie mam takiej mozliwosci; moge tylko edytowac tresc mojego posta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, jest szansa, że te opcje zostały usunięte, ale zawsze jak coś - sprawdzaj w normalnym skinie, bo comatose to beta, i nie ma wielu opcji. Pamiętam dobrze, że jeszcze jak nie byłem moderatorem, edytowałem swoje ankiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, jest szansa, że te opcje zostały usunięte, ale zawsze jak coś - sprawdzaj w normalnym skinie, bo comatose to beta, i nie ma wielu opcji. Pamiętam dobrze, że jeszcze jak nie byłem moderatorem,  edytowałem swoje ankiety.

niestety w innych skinach tez nie moge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, to ciekawe...albo coś się sypnęło, albo tylko w tym dziale coś nie tak, albo nie wiem co....

 

No to ok:

-mogę wywalić ankietę (wtedy znikną też wyniki afair i będzie to normalny post)

-mogę zmienić czas trwania ankiety na 1 dzień, i jutro (chyba) się ona zamknie. Co wybierasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...