Skocz do zawartości
Mateusz K.

Fajna buda... Co sądzicie ?

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.tedsoft.pl/cennik.php?cennik=op...cennikb=nowosci

 

Co sądzicie o tej obudowie ? Jest sens ją kupić ?

Ja juz swoja mam, ale kumpel chcial jakąś szpanerską...

Użycie zasilacza z tej obudowy of course nie wchodzi w gre.

On ma juz chiefteca 420W, brak mu tylko budy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te budy to tandeta (choć niektórym się podobają)!!!!

Ja bym polecił za tą cenę porządną firmową obudowę taką jak Antec PlusView 1000 AMG. Ta buda to poprostu pełny wypas, mam ją i jest naprawdę wysokej jakości i do tego zajefajnie wygląda:

http://www.sirius.pl/product.php?action=in...o&id=6505&sid=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba: http://www.4max.pl/produkt.asp?g=36&gg=21&id=566

 

Czyli pierwsza przedstawiona w temacie :)

Tylko wyobraźmy sobie:

Zasilacz (2 wiatraki)

+

Grafika (1 wiatrak)

+

Proc (1 wiatrak)

+

obudowa (5 wiatraków)

=

9 wiatraków w kompie? = 100dB :D :D :D

 

Ale spoko :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie tych swiecacych wiatraczkow w przezroczystych obudowach. Na poczatku spox, ale pozniej zaczynaja denerwowac.

 

Mi to sie na max. ten Thermaltake Highest Xaser III podoba, ale zaluje kasy na niego. Jak sie nie myle, to jest bez zasilacza, wiec to kolejny koszt ~300PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ta obudowa co pokazales jest jakby to ujac... POKAZOWA. Nie nadaje sie do normalnego uzytku. Kopniesz i juz po niej. A z tymi wiatrakami to poprzednik mial racje ze bedzie 100 dB :D. Ja mialem na swojej obudowie 3 wiatraki, + procek + zasilacz + dodatkowy na karcie graficznej i to dawalo taki halas ze nie mozna bylo uspac. Nie patrz na wiatraki, taka moja sugestia, czym mniej tym lepiej :D, ja swoje wymontowalem i taki lol ze temperatura nie wzrosla ani o stopien, czyli byly po prostu zbedne, a jaka cisza :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podpięłęm neona, wiatraczek i podświetlanie chłodnicy pod przełącznik i jest ql, polecam ten pomysł, bo niezbyt dobrze się śpi gdy pół pokoju jest na zielono np. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie nie podoba, subiektywnie oceniam ja jako brzydką i malo efektowną, robi byle jakie wrazenie jesli chodzi o jakosc... ale oze to wina zdjecia, inna sprawa ze budy xpowera ktorych dotykalem to byl syf niezly.

No ele dodatkowego szyku dodaje pudeleczku kalejdoskop barw i te sliczne zlote odpustowe grille :-D

 

-------------------

szkoda kolegi... ;-) szkoda jego kasy ;-) tye ladnych budek w tej cenie ;-)

 

a co do wiatrakow - 9 to troche duzo jak tyle łącznie wyjdzie co prawda akceptacja szumu to sprawa... subiektywna... no ale wieczorem beda juz meczyc najbardziej zadeptane ucho...

 

przykladowo u mnie 2buda (5 i 7v slizgacze) 1 zasilacz 2000obr 1 na radku orginalny i z7000a @2000 na cpu + komp konkretnie wyciszony... i o ile w dzien nie slychac kompa to jak juz jest cicho wieczorkiem komp wq. udaje sie przy nim spac ale to kwestia wczuty ;-), jak jest na prawde cicho wydaje mi sie ze komp po prostu buczy ehh ....

 

Pozdro 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudowa fajna, ale wolałbym już jakiegoś Antec'a, może nie taki ładny, ale dużo lepszy :)

A jak chcesz koniecznie z plexi to poszukaj coś w ofercie Plexi-Comp, Thorn fajnego moda na bazie takiej robi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Panowie ale dla mnie te świecące obudwy te kolorki migające plastic fantastic sa troszke jakby to ładnie powiedzieć........................ WIEJSKiE ??? - powinny jeszcze miec pozytywke i grac jakis przebój Disc Polo ! Wtedy byłyby poprostu Zaje#@4 ...... :wink: :wink: :wink:

 

Ale rozumiem o gustach sie nie dyskutuje każdemu sie może podobac

 

Pozdrawiam, i bez urazy prosze :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...