Skocz do zawartości
Kaeres

Omikron - The Nomad Soul

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos kiedykolwiek gral w ta gre ?

Ostatnio postanowilem sobie ja przypomniec. Gra z 99 roku w tenczas wbijala w glebe swoja grafa. Szczegolnie terenami i ich ogromem na ktorych rozgrywala sie akcja gry.

Watek fabularny jak z najlepszych przygodowek do tego dochodzace elementy akcji i RPG.

Z gra wiaze sie jednak moj problem bo po prostu w niej utknalem.

Glupio sie przyznawac, kiedys nie mialem tego problemu ale zacialem sie na poczatku gry :oops:

Nie pamietam co trzeba zrobic na posterunku policji (miejsce pracy Kayl`a - czyli moje miejsce pracy) bo wiem, ze tam trzeba sie udac zaraz po wizycie w domu.

Prosze o pomoc i zapraszam do wspolnej przygody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, niewazne.

Nie wierze, ze nikt nie gral w ta gre. Swoja droga malo byla popularna i nadal jest malo popularna. Jest po prostu za ambitna. Teraz licza sie tylko strzelajki typu Unreal2 - kicze z ladna grafa.

Mowie Wam zagrajcie w Nomad Soul. Giera was zassie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze pamiętam tę gierkę :D ale grałem tylko w demko i była świetna :) qurcze przydało by się żeby z jakąś do jakiejś gazetki dodali :) bo bym sobie popykał. :lol:

Z tego co pamiętam to można było tam się wcielać w kogo się chciało coś jak w mesjaszu.

Qurcze ale mi zrobiłeś smaka na tę gierkę :twisted: :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos kiedykolwiek gral w ta gre ?

Ostatnio postanowilem sobie ja przypomniec. Gra z 99 roku w tenczas wbijala w glebe swoja grafa. Szczegolnie terenami i ich ogromem na ktorych rozgrywala sie akcja gry.

Watek fabularny jak z najlepszych przygodowek do tego dochodzace elementy akcji i RPG.

Z gra wiaze sie jednak moj problem bo po prostu w niej utknalem.

Glupio sie przyznawac, kiedys nie mialem tego problemu ale zacialem sie na poczatku gry  :oops: 

Nie pamietam co trzeba zrobic na posterunku policji (miejsce pracy Kayl`a - czyli moje miejsce pracy) bo wiem, ze tam trzeba sie udac zaraz po wizycie w domu.

Prosze o pomoc i zapraszam do wspolnej przygody.

www.gamefaqs.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, niewazne.

Nie wierze, ze nikt nie gral w ta gre. Swoja droga malo byla popularna i nadal jest malo popularna. Jest po prostu za ambitna. Teraz licza sie tylko strzelajki typu Unreal2 - kicze z ladna grafa.

Mowie Wam zagrajcie w Nomad Soul. Giera was zassie.

Mylisz się Kaeres :D Heh nie pamiętam co tam trzeba zrobić, ale sam zaciąłem się już w podziemiach "ruchu oporu" bo nie mogłem otworzyć klapy w podłodze - potem straciłem save`a (dysk padł) i od nowa nie chciało mi się grać - heh czasy AMD-K6 :D

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, niewazne.

Nie wierze, ze nikt nie gral w ta gre. Swoja droga malo byla popularna i nadal jest malo popularna. Jest po prostu za ambitna. Teraz licza sie tylko strzelajki typu Unreal2 - kicze z ladna grafa.

Mowie Wam zagrajcie w Nomad Soul. Giera was zassie.

Mylisz się Kaeres :D Heh nie pamiętam co tam trzeba zrobić, ale sam zaciąłem się już w podziemiach "ruchu oporu" bo nie mogłem otworzyć klapy w podłodze - potem straciłem save`a (dysk padł) i od nowa nie chciało mi się grać - heh czasy AMD-K6 :D

 

Pozdrawiam.

Ja ją skonczylem i pamietam ze rwala na kazdym sprzecie jak sie ustawilo detale na maxa.Nie pamietam co trzeba bylo zrobic bo skonczylem ja 4 lata temu ale w razie czego moge ci solucje podeslac ale to dopiero jak juz naprawde stwierdzisz ze nie mozesz sobie z tym poradzic - choc przyznam szczerze ze musialem z niej skorzystac pozniej bo juz bylo za bardzo zagmatfane,praktycznie bez solucji jedna z niewielu gier ktorej ukonczenie jest niemozliwe.Nadal gre posiadam i jest bardzo dobra - polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu, ale mnie zassala.

Caly czas jakas niby taka niedopracowana. Jakis dziwny swiat, jakby odglosow za malo. Czegos brakuje, a jednak grajac wczoraj z przyslowiowych 5 minut oderwalem sie od gry po 3 godzinach :P

Juz sie nie moge doczekac konca pracy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem w ta giere jakis czas temu. Zalicza sie ona do tych ambitnych.

W posterunku policji trzeba porozmawiac ze swoim przelozonym, pozniej przesluchac podejrzana, by w koncu pojsc na spotkanie z zona w restauracji po czym spacyfikowac supermarket (tam bedzie goraco).

 

Coz gratuluje gustu i wyboru gry na zimowe wieczory.

 

Pozdrawiam

Nomad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietam jak dzis jeden z numerów ŚGK... a tam jakis dzial z grami, ktore polecaja... chcialem zagrac w the nomad soul i nadal chce... ale zaden z moich znajomych jej nie ma (co za szkoda :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też działa pod XP. A zresztą wiesz co jak naprawdę bardzo ci zależy na tej gierce (a pewnie zależy bo jest poprostu boska) to poprostu kup sobie orginał ja tak zrobiłem przypadkowo trafiłem na nią w MAKRO zabuliłem chyba 20zł a więc jak na 3CD to nie dużo a kupiłem ją całkiem nie dawno.

Jej wydawcą na Polskę jest CENEGA a na opakowniu pisze że gierka działa pod WINDOWS 95/98/Me/XP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...