Skocz do zawartości
fipa

Jak zdobywacie wiedzę na temat komputerów???

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przyznam się szczerze, że zaczynałem od KomputerŚwiata, a potem Chip, PCWorld, PC Format, Enter, itd, także czytam newsy w sieci. gazety mogę czytać za darmo bo moja mama prowadzi kiosk..... Z kolegami nie mam o czym gadać, bo oni zatrzymali się na Pentium II. Nie jestem maniakiem, ale lubie wiedzieć trochę o tym, przy czym spędzam najwięcej czasu (oprócz szkoły).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba szukac daleko,  prawdziwa skarbnica wiedzy jest wlasnie to forum na ktorym teraz jestesmy.  :D

To wiem, ale ja nie szukam 'skarbnicy wiedzy' tylko się pytam, jak zdobywacie wiedzę (inne źródła).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum, własna skóra i oczywiscie internet :-) Oto przyklad:

Mam problrem ze sprzetem szukam na forum tweak

jak nie ma tam to na forum u producenta np. abit-usa.com, jesli tm nie ma takieo problemu jak moj siedze trzy noce i walcze ;-) z nim. Jak nieuda mi sie to czekam w koncu to sie pojawi kiedys w necie :-).

Ta sama analogia do softu.

Ktos kiedyś powiedział: Jeśli nie tego co szukasz w necie, to chyba to nie istnieje:D.

Poza tym duzo ludzi dzieli sie swoimi probelami i testami. Jeden jest dobry w elktonice drugi w wierceniu dziur i spawaniu zawsze mozna skleic z tego artukul o modowaniu obudowy ;-)

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo pomocni dla nowych memberow sa ld , samhain , ryp3r , grz3jnik i rozi 

gRz3jnik bardzo lubi gdy zwraca się do niego po imieniu: Michał Grzejnik. I chyba właśnie Michał Grzejnik najchętniej pomaga newbie i chwała mu za to. Nie wszyscy mamy taką cierpliwość jak Michał 'gRz3jnik' Grzejnik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieciaki, może skończylibyście te durne teksty i przeszli do właściwego tematu? :twisted:

 

BTW - Ja zaczynałem od Bajtka :D A później różnie. Troche Chipa, Enter, PC World. A od kilku ostatnich lat prawie wyłącznie własne kombinacje + net + no i fora dyskusyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tam sprzetem raczej sie malo interesuje - raczej UNIX, sieci, kodzenie. A wiedze na ten temat zdobywam z nastepujacych zrodel: po pierwsze KSIAZKI, po drugie USENET i po trzecie IRC - po prostu sie pytam obeznanych kumpli :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...