Skocz do zawartości
gekeikan

X-power Geforce FX 5600 SUCKS???

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, mam kompa:

 

procek: celeron 2,8 Ghz

plytka: Asus P4P800 Delux

pamiec: Kingstone 512 MB

grafika: X-power geforce FX 5600

itd.

 

Czy jest to normalne ze w 3dmark 2001 wyciskam z tego tylko 7200?

 

stery do karty: najnowsze ze strony nvidii

directX 9.0

 

Jezeli jest to malo (myslalem, ze bedzie wiecej), to co mozna zmienic w ustawieniach?

 

Dzieki z gory z podpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i nastepny <span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury</span> dał sie namowic sprzedawcy ze FX 5600 to najnowsza technologia :) nawet za 400zł bym go nie kupił bo za -400 juz mam TI 4200 ,a co do pkt 7200 sprawdz sterowniki 43xx albo 44xx i pozmieniaj w ustawieniach na najwyrzsza wydajnosc . Moze na tych sterach i po ustawienu wszystkiego w sterach 8000pkt moze nawt ok 8500pkt powinno poleciec .Dla porownania ja na XP 1600+i GF TI 3 Winfasta po OC miałem 7900pkt :) Te FX to faktycznie kupa gowna oczywiscie poza 59xx :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i nastepny <span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury</span> dał sie namowic sprzedawcy ze FX 5600 to najnowsza technologia :)  nawet za 400zł bym go nie kupił bo za -400 juz mam TI 4200 ,a co do pkt 7200  sprawdz sterowniki 43xx albo 44xx i pozmieniaj w ustawieniach na najwyrzsza wydajnosc . Moze na tych sterach i po ustawienu wszystkiego w sterach 8000pkt moze nawt ok 8500pkt powinno poleciec .Dla porownania ja na XP 1600+i GF TI 3 Winfasta po OC miałem 7900pkt :) Te FX to faktycznie kupa gowna oczywiscie poza 59xx  :)

ee tam wcale nie taka "kupa gowna" jezeli kupi sie np. gainwarda i w dodatku wersje ULTRA. Albo FX5950XT za 900zl calkiem niezla karta za niezbyt duza cene(oczywscie jak na jej osiagi)

 

 

a wynik bardzo maly, ja na gainward Gf3Ti200 mam 8200pkt ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, mam kompa:

 

procek: celeron 2,8 Ghz

plytka: Asus P4P800 Delux

pamiec: Kingstone 512 MB

grafika: X-power geforce FX 5600  

itd.

 

Czy jest to normalne ze w 3dmark 2001 wyciskam z tego tylko 7200?

 

stery do karty: najnowsze ze strony nvidii

directX 9.0

 

Jezeli jest to malo (myslalem, ze bedzie wiecej), to co mozna zmienic w ustawieniach?

 

Dzieki z gory z podpowiedz

nie wiem czy zauwazyliscie ale z takim prockiem to koles z 9000 pkt. po hardcorowym O/C nie wyjdzie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale moim zdaniem celerony zawsze były do d***. Może przez proca masz taki wynik?

Bo ja na moim konfigu i gf3 ti 200 po ostrym oc miałem 9,5k w 3dmarku01. Niestety GF3 zmarł po 3 latach nie wiadomo dlaczego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i nastepny <span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury</span> dał sie namowic sprzedawcy ze FX 5600 to najnowsza technologia :)  nawet za 400zł bym go nie kupił bo za -400 juz mam TI 4200 ,a co do pkt 7200  sprawdz sterowniki 43xx albo 44xx i pozmieniaj w ustawieniach na najwyrzsza wydajnosc . Moze na tych sterach i po ustawienu wszystkiego w sterach 8000pkt moze nawt ok 8500pkt powinno poleciec .Dla porownania ja na XP 1600+i GF TI 3 Winfasta po OC miałem 7900pkt :) Te FX to faktycznie kupa gowna oczywiscie poza 59xx  :)

ja z 5600xt a 2k1 wyciagnolem 9666 i ustaiwenia sterow jakosc w 2k3 2400 to malo/pochawal sie ile ci w 2k3 wyciaga dziadek g3/IMHO 5700U to niejest kupa gowna:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz byl temat o przydarnosci dx9 :)

i jaki dzidek jaki dziadek (gf3 to zapupisty sprzet :) )

ano zapupisty, mam 10K na nim w 3dmarku 2k1 wiec nie jest wcale taki stary jeszcze(mowi sie stary ale jary :D )

to odpalcie marka 2003 zobaczymmy jaki jary:) na 2 tescie bedziecie mieli okropne lagi nawet g4 ma a na moim fx w porownaniu z nimi to chodiz cacy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ja na moim konfigu mam ok 13k w 2dmarku 2001 se ale bez o/c karty :twisted: dla mnie to jest jeszcze malo sprobuje 15k pobic a co do sterof to mam te najnowsze bo chyba nie moge inaczej jak jestem w bledzie to niech mnie ktos poprawi

 

P.S. w ogole co to za fima x-power chyba cus alla nasz rodzimy VOLT :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialem dodac tylko to ze ja na swoim msi fx5200 w 3dmarku01 mam 7500, bez zadnych softwarowych trickow na podwyzszanie markow wszystko defaultowo, ja zawsze sadzilem ze 5600 i 5200 to ten sam tandetny sprzet, a 5700 to juz co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak stary dobry GF4 Ti4200 Prolinka,na tym co mam w podpisie w 3DMarku 2k1 mam 10800 po letkim OC 11350. Miałem możliwośc wymiany na FX5600 bez dopłaty :) , jednak zostałem przy tym i dobrze zrobiłem, oczywiscie wg. mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak stary dobry GF4 Ti4200 Prolinka,na tym co mam w podpisie w 3DMarku 2k1 mam 10800 po letkim OC 11350. Miałem możliwośc wymiany na FX5600 bez dopłaty :) , jednak zostałem przy tym i dobrze zrobiłem, oczywiscie wg. mnie :D

IMHO trzeba bylo sie zamienic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tym configu mam tyle ile mam i mi styka!

N athlonie 1600+(palmio),MSI KT3 Ultra 256ddr 333mhz CL2.5 i bez oc karty miałem coś koło 8200-8500pkt A teraz trzeba dobić do 13k! Ja bym zmienił celka na athlona (jeśli byś kupił Athlona 2500 i nforca2 to na 99% masz po prostym o/c 3200)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec rzeczywiście coś jest z tymi tanimi 5600tkami Miałem do czynienia z FX5600 od Palita (napewno nie XT bo taktowania rdzenia/pamici są normalne) no i w 3DMarku jest 7700 na Athlonie 1600 no a trochę ponad 8000 na Athlonie 2000. (czyli jesli na Celku masz 7200 to i tak dobrze bo procek to syf) Karta kosztowala jakies 560PLN no a do wyboru w tej cenie byl tez X-Power. Cięzko powiedzieć dlaczego tak malo jest tych marków (tez liczylem na wiece szczegolnie ze na 5200 podobno da sie zrobić 9000) ale prawda jest taka ze w grach wszystko chodzi naprawdę dobrze - wyjście Tv jest duuuuużo duuuuużo lepsze nież w starym GF2Ti. Może karty bardziej markowych producentów mają lepsze wyniki albo rzeczywiście procki ją blokują - no w każdyb bądź razie jakby ktoś chciał kupić GF FX 5600 od X-Power albo od Palita to warto najpierw przetestować sobie wydajność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...