Skocz do zawartości
Adamus1906

Speeder XP

Rekomendowane odpowiedzi

witam wlasnie potestowalem troche tego progsa i mozna powiedziec ze sie go boje zeby mi nie uszkodzil sprzetu :)

progs nie dziala tak jak bym chcial zaraz powiem czemu, po zainstalowaniu jest suwak wartosci ma od 0 do 20000 default to 10000, np. wzialem album w formacie mp3 zaczalem go pakowac rarem przy defaultowych wartosciach trwalo to 68 sekund pozniej w programiku przesunalem suwak na 15000 lub 12000 nie pamietam juz to kompresja trwala 17 sekund to chyba nie jest normalne :) wyglada to tak jak by ogladac film normalnie i z predkoscia x4 gry dzialaja tak samo nie zeby chodzila np. plynniej tylko 4x szybciej albo sie wieszaja, jak ktos mial doczynienia z tym progsem to niech tez sie wypowie z gory dzieki narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaisntalowałem tego progsa,ustawiłem suwak na maksa a tu niespodzianka!transfer w emule spadł mi do zer szybko go wyłączyłem bo i tak byłem nieufny co do tego softu bo nigdzie nie jest wyjaśnone na jakiej zasadzie on działa

Jakby ktos jeszcze miał jakieś opinie to zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakies gooowno.

Jak przesunalem suwak w prawo, to transfer w emulu spadl do 0. ALE MI SPEEDER :lol:

Producenci takiego oprogramowania szukaja tylko jeleni, ktorzy to kupia.

Co do przyspieszania systemu, to sam go umiem przyspieszyc, na tyle na ile to mozna zrobic samemu... i to oczywiscie wystarczy.

 

Dodam jeszcze, ze narazie jesynym programem, ktory naprawde dziala

i jest godnym polecenia jest cFos (w moim przypadku dla Neostrady).

Edytowane przez 2002JSQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o to chodzi ze ten program dziala i przyszpiesza gre ktora potrzebuje ;] Net jest dla mnie w tym momencie nie wazny... Chodzi teraz o to czy to, ze nawet po wcisnieciu 3ch klawiszy monitoring systemu leci z predkoscia swiatla a zuzycie cpu skacze jak kule z kalasznikowa;],nie zepsuje mi kompa?;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...