Skocz do zawartości
und3r

Wzór - pomocy!

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie proszę o pomoc!

[sora że zakładam nowy wątek, ale jestem zdesperowany.]

 

Otóż widziałem gdzieś rysunek smoka, trzymającego w łapach symbol biohazardu. Niestety za nic nie mogę sobie przypomnieć, gdzie go widziałem :( Szukałem go dzisiaj przez ładnych kilka godzin i (_|_) :(

Muszę mieć ten wzór do wygrawerowania na plexi, więc jeśli wie ktoś o co mi chodzi, to proszę o pomoc :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nikt nie kojarzy tego wzoru? To chyba nawet na Tweak'u gdzieś widziałem (M-K już przeszukałem, więc na 90% jest on gdzieś tutaj). Wie ktoś w ogóle o co mi chodzi? Bo jeśli nikt tego smoka nie kojarzy to pewnie nie ma go na Tweak'u, a wtedy to już kompletnie nie wiem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weng dziękuje Ci bardzo o to chodziło. :D

 

Kilka godzin to ciekawe nie widziałem wcześniej tego wzoru ale myślę że znalazłem to czego szukasz i to w kilka minut, ciekawe nie  

Nie denerwuj mnie :P .

Nie mogłem użyć opcji "szukaj" na forum, z tej prostej przyczyny, że ostatnio cały Tweak chodzi mi jak przysłowiowa mucha w smole, a wyniki szukania wgrywają się wieczność :( . Chciałem przekopać forum modyfikacji "ręcznie", ale zważywszy na to co napisałem wcześniej oraz to, że nie miałem pewności, czy ów wzór widziałem tutaj, wolałem najpierw zapytać :) .

Co do tych kilku godzin to dlatego, że wcześniej szukałem tego w googlach, ale jak się okazało moje poszukiwania były z góry skazane na niepowodzenie, ponieważ wzór został stworzony przez użytkownika M.I.L.F :) ...I to pociąga za sobą kolejny problem, mianowicie to trochę nie w porządku podwalać komuś wymyślony przez niego wzór :? Ech... Będzie trzeba go nieco przerobić, żeby był oryginalny :wink: .

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...