Skocz do zawartości
mpapmp

Stacja dyskietek 3.5'

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam płyte Asrock EX.. nie chodzi mi stacja dyskietek. Przy załączaniu zaświeci się światełko,gaśnie i to wszystko. Jak obrócę taśme to świeci ciągłym swiatłem. Co jest do jasnej cholery??? Możecie mi coś poradzić?? Płyta jest nowa ma tydzień , a stacje sprawdzałem u kolegi i działa dobrze...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam płyte Asrock EX.. nie chodzi mi stacja dyskietek. Przy załączaniu zaświeci się światełko,gaśnie i to wszystko. Jak obrócę taśme to świeci ciągłym swiatłem. Co jest do jasnej cholery??? Możecie mi coś poradzić?? Płyta jest nowa ma tydzień , a stacje sprawdzałem u kolegi i działa dobrze...

 

Pozdrawiam

1. A sprawdzałeś u kumpla również taśmę od flopa?

2. Nie masz przypadkiem w biosie kontrolera flopa wyłączonego?

3. Flop podłączony do tasiemki za skrzyżowaniem części żył?

 

usuń z komputera stacje dyskietek - chyba nie powiesz, że korzystasz z tego "czegoś" - aż się dziwie, że jeszcze to coś można kupić... ...i że supportują toto nowe płyty główne...

Ja korzystam, wyobraź sobie. Znasz jakiś prostszy sposób na przeniesienie kilku dokumentów worda albo exela między dwoma kompami, np. w domu i na uczelni? Poza tym część oryginalnych programów wymaga jeszcze klucza odczytywanego z flopa, i jest też dużo programów diagnostycznych (np. do dysków), które do poprawnego działania muszą utworzyć sobie plik tymczasowy na innym nośniku, niż ten, który testują. Oczywiście można bawić się w ramdrive'a, ale ja wole zapłacić 40zł i mieć jednak flopa. Przydaje sie też do robienia kopii MBR -bardzo się przydaje, jak ma się jeden dysk.

No i co w końcu z tymi, którzy mają routera na linuxie odpalanym z flopa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. A sprawdzałeś u kumpla również taśmę od flopa?

2. Nie masz przypadkiem w biosie kontrolera flopa wyłączonego?

3. Flop podłączony do tasiemki za skrzyżowaniem części żył?

 

----

 

1.Tak - taśme mam nową też

2.Właczony yest...

3.tak ...

 

Qrde ja też uzywam potrzebuje na studia , wsyzcy daja pliki na dyskietkach a tu [gluteus maximus] nie działa mi stacja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...