Skocz do zawartości
P!otrek

Czy zdarzyło Ci się sikać do umywalki?

Czy zdarzylo Ci sie sikac do umywalki?  

  1. 1. Czy zdarzylo Ci sie sikac do umywalki?

    • Nigdy
      13
    • Jeden raz
      10
    • Kilka razy
      40
    • Czesto to robie
      19


Rekomendowane odpowiedzi

A do wanny sraliscie ? 

Boze co za poziom !

Najlepiej na klate, niektorych to podnieca :)

W ta sfere zycia prywatnego naszych szacownych forumowiczow wole nie wnikac !

Boje sie pomylec czego bym sie mogl dowiedziec !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypomiała mi się jedna chora rzecz jaką u mnie w szkole na apelu wygłosiła pani dyrektor, otóż jakiś geniusz obesrał cały kibel (ściany, podłoga (nie wim czym to rozrzucał i nie chce wiedzieć) i w końcu doszli do tego kto to zrobił i miał "przesrane" na dobre i do tego musiał sprzątać.....

 

 

 

i jak ta szkoła działa na ludzi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem mały  :wink: to lałem przez okno :D Hehe to były czasy... :roll:

tia stare czasy

sikanie przez okno , balkon

do doniczek

rzucanie jajkami

wystawianie glosnikow przez okno i puszczanie piosenek zawieracacyh explicit lyrics

ehhh

 

do umywalki takze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ale topic w deche !!! To forum powinno zmienić nazwę na BIG FUN. Zdarzało mi się lać do umywalki (w studenckich czasach powiedzmy) ..he he. Kiedyś naspawałem do zlewu na jakiejś imprezie i połozyłem się spać. Rano wstałem na kacu idę się napić a tu spaw. Myślałem , że to koleś (sam rzadko melowałem) ..budze go z wyra ... Ty taki owaki zarzygałeś zlew sprzątaj TO !!! Koleś własnymi rękami umył zlew i poszedł spać (nie dowiedział bym się nigdy , że to moja sprawka a le inny koleś mnie widział podczas tej czynności)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś (b. dawno :) ) była u mnie imprezka, ale taka spokojna , paru znajomych, parę piwek. jak się zakończyło, to jeden kumpel wpadł na zajebisty pomysł, by wychodząc z mojej chaty (1:00 w nocy) zacząć wrzeszczeć (uuuuuuuuu...) :) zlatując po schodach - zabawne może i to było, tylko co ja później niby miałem powiedzieć moim spokojnym sąsiadom? - że pies? trzoda była niemała. nieważne - zrewanżowałem (hmmm?) mu się na imprezce u niego po kilku dniach (o, wtedy było dużo piwek :) :) ) wyłażąc na balkon i lejąc parabolicznie na zewnątrz (raz czy dwa...). głupie, co? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tia :) mistrzostwo :)

Ale i tak Swiety gral i Zywot Braiana jest najlepszy :) hehe

"Always look at the bright side of life,

param param..." - to mistrzostwo :lol:

 

A lać do umywalki też się zdarzało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem mały  :wink: to lałem przez okno :D Hehe to były czasy... :roll:

Fajnie masz w domu :wink: W ogóle dla mnie to lanie do umywalki jest dość częste, np. jak stary zes... nie będe Was dalej uraczał moim opowiadaniem 8) . Jednak jakaś kultura na forum powinna być.

.... Qurde, co topic :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, na iprezie w akademiku nie moglem dopchac sie do kibla i postanowilem odlac sie do umywalki. Jak juz sobie ulzylem okazalo sie ze wybralem akurat ta, w ktorej kumpel namoczyl sobie skarpetki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...