Skocz do zawartości
mechl!k

The Sims 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dla tych którym sie niechce szukać...

 

  If you have a T&L capable video card with at least 32 MB of video RAM then you need at least:

 

    * 800 MHz processor or better

    * 256 MB RAM if Windows XP, Windows ME, Windows 98 or Windows 2000

    * At least 3.5 GB of hard drive space

 

If you have a non-T&L capable video card (an Intel Extreme Graphics or a Radeon 7000/VE Series) then you need at least:

 

    * 2.0 GHz processor or better

    * 256 MB RAM if Windows XP, Windows ME, Windows 98, or Windows 2000

    * At least 3.5 GB of hard drive space

do mnie gierka już leci ale doleci dopiero jutro 8) oczywiście dla siostry :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi okolo 22-30 ramek na sekunde

 

8O

Supported video cards (and the more video memory the better):

 

   * ATI RadeonTM series (7000 or better)

         o Radeon 7000/VE series (non-T&L; requires 2.0 GHz processor)

         o 7200, 7500

         o 8500, All-In-Wonder 8500

         o 9000, 9200, 9500, 9600, 9700, 9800

         o X300, X600, X800

ps. to skoro na 9600 przy tej gierce masz tyle fps to nie wiem co producenci mieli na myśli z gorszymi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gralem juz... gra jest MAXYMALNIE zbajerowana, az nie wiem co mam pisac. narazie testowalem otoczenie (do wyboru sa trzy rozne srodowiska w tym Dziwnowo cos jak Nevada). zrobilem sobie wlasnego sima (mozna mu np jako codzienny stroj dac stroj neo z matrixa :P ). teraz musze wybudowac chalupe i znalesc jakas robote...

pozniej zapodam screeny :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpaliłem w 1024x768 High ( bez AA i Aniso ) i śmiga bez żadnych zacięć... a gierka podoba mi sie... :) nigdy nie byłem fanem The Sims.. gierka miała być dla siostry więc tylko sprawdziłem z czym to sie je i jest sympatyczna 8) qrcze lece grać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna - jak się ustawia grafe? -  bo w menu głównym nie ma takiej opcji a w czasie gry się nie da :/ ??

oczywiście że sie da... na panelu w llewym dolnym rogu masz przycisk z trzema kropeczkami ( wygląda jak świnki ryj ) , następnie klikasz na monitor i that's all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wymaga to przypadkiem wiecej niz 512 ramu? bo u mnie nic nie zmienialem w detalach grafiki i chrupie...

 

z innej beczki. przed chwilka widzialem taka akcje : moja pani gra 2 simsami, siostrami, z ktorych jedna ma faceta. gosc sie wprowadza do dziewczyn i chodza mu swinskie mysli po glowie jak "bara bara z obiemia siostrzyczkami naraz" 8O :lol:

moze wiec lepiej nie dawajcie swojemu mlodszemu rodzenstwu tej gry? :)

Inny dosyc dyskusyjny pomysl to otrzymywanie kasy za randki ( o lile dobrze widzialem).

toz to gra bardziej gorzna dla dzieci od Postali i doomow :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie do tych co grzebia w ustawieniach:

 

gdzie tu da sie ustawic detale, AA itd. (rodzialke wiem przez parametr, ale reszte)

bo w grze jak daje F5 to mam nie aktywna opcje ekran, w a glownym menu nic nie moge znalesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie do tych co grzebia w ustawieniach:

 

gdzie tu da sie ustawic detale, AA itd. (rodzialke wiem przez parametr, ale reszte)

bo w grze jak daje F5 to mam nie aktywna opcje ekran, w a glownym menu nic nie moge znalesc

nie wiem czemu masz nieaktywe opcje ekranu ale powinienes miec to tak:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ;)

I znow trafil mi sie blad kiedy to nie moge usunac/ruszyc lozka.

Pisze mi, ze obiekt jest w uzyciu i nic nie moge z nim zrobic...

Nawet gdy nikogo nie ma w domu to nic nie moge zrobic z tym cholernym lozkiem ;)

Dokladnie ten sam bug co w pierwszej czesci simsow... 4 lata i nic im nie wyszlo ;p

Ma ktos jakies pomysly jak to moge obejsc/naprawic? nie tracac obecnej gry :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zczailem o co chodzi poprostu nie bylo ustawien w tutotialu, a grze jest juz spoko.

 

Natomiast teraz mam taki problem:

 

Dołączona grafika

tzn. ustawiam wygladzanie krawedzi bo zaowazylem tylko ze to przy tym sie zmienia, a chodzi o te kreski lecace przez gre.

Gdy zmienia na "mniej" to potrafia czasami zniknac:

Dołączona grafika

Chodz nie zawsze:

Dołączona grafika

Aha w grze tez migaja textury, tak na bialo w roznych miejscach.

(np. w Doom3 nie mam takich cyrkow)

 

Jezeli ktos wie jak rozwiazac ten problem to prosze o pomoc.

A moze umiescic tego posta na w innym dziale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CTRL+SHIFT+C  (konsola)

 

moveObjects on = Turns moving of objects on.

moveObjects off = Turns moving of objects off.

(Removes limitations placed on hand tool for when objects are in use, or are normally non-movable objects)

 

mysle ze pomoze :)

Patrzylem wlasnie na internecie i znalazlem podobne "rozwiazanie" ale nie wiem dlaczego w zaden sposob nie moge odpalic konsoli! :(

Porobowalem roznych kombinacji (zapewne oprocz tej jednej wlasciwej) i zadna nie dziala :-/

Ale kurde pisze w readme jak wol, ze tak sie dostaje do konsoli... chyba kurde napisze do supportu EA :-/

Kurde... zaczyna mnie wkurzac to lozko :P Wszystko naokolo zrobilo sie takie drogie a to lozka jak wrzod juz nie powiem gdzie ;]

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...