Skocz do zawartości
Hubert

PIractwo RULEZZZZZZZ


Rekomendowane odpowiedzi

A kto tu jest nie uprzejmy, sam napisałeś że masz kradziony soft, jaka to uprzejmość w stosunku do dużych koncernów oprogramowania.

Ale ty tez to robisz !

ja ciebie nie utam czy kradniesz na internet !

Nie pytam czy kradniesz zeby miec co do gedy wlozyc !

Wiec uspokuj sie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A kto tu jest nie uprzejmy, sam napisałeś że masz kradziony soft, jaka to uprzejmość w stosunku do dużych koncernów oprogramowania.

Ale ty tez to robisz !

ja ciebie nie utam czy kradniesz na internet !

Nie pytam czy kradniesz zeby miec co do gedy wlozyc !

Wiec uspokuj sie !

Co oburzyłeś się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Krakowa. Teraz mieszkam w Kanadzie. Ale sie w Krakowie wychowalem, chodzilem do szkoly sredniej itp. Brakuje mi Krakowa. Nie ma takiego drugiego miejsca na swiecie!!!!

 

 

 

Tak swoja droga to bardzo sie Sukiennice zniszczyly od tej wichur pare dni temu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co oburzyłeś się?

Nie ale dochodze do wniosku ze na tym forum jest corac mniej osob z ktorymi mozna normalnie pogadac. :?

Jak ktoś ma dziwne poglądy i nic nie przyjmuje do wiadomości, to rzeczywiście trudno z tobą gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co oburzyłeś się?

Nie ale dochodze do wniosku ze na tym forum jest corac mniej osob z ktorymi mozna normalnie pogadac. :?

no co ty libero wypij sobie pifko looz , prezes jutro idzie do tyry wiec musi spac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma dziwne poglądy i nic nie przyjmuje do wiadomości, to rzeczywiście trudno z tobą gadać.

Ja mam dziwne poglady ? to ja udaje ze kopiowanie to nie kradziesz ?

Dziwne ! No ale moze u Was w krakowie jest inaczej poprostu !

A moze to ja mowie ze kradniesz zeby miec na net/jedzenie itd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma dziwne poglądy i nic nie przyjmuje do wiadomości, to rzeczywiście trudno z tobą gadać.

Ja mam dziwne poglady ? to ja udaje ze kopiowanie to nie kradziesz ?

Dziwne ! No ale moze u Was w krakowie jest inaczej poprostu ! (...)

U mnie w Krakowie jest kulturka, a giełda komputerowa to wre w każdy weekend. Na niej ludzie wymieniają się kopiami softu, nie kradną go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Krakowie jest kulturka, a giełda komputerowa to wre w każdy weekend. Na niej ludzie wymieniają się kopiami softu, nie kradną go.

Dobrze P!otrku jezeli dla Ciebie to tez nie jest kradziez ! No to ja juz nic nie poradze ! Zawiodla edukacja ? Brak znajomosci prawa i tak dalej !

Dobranoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram piractwo. I bede popieral dopoki dopoty ceny gier/softu beda w granicach mozliwosci biednego Polaka... I nic nie zmieni mojego zdania.

A tobie nikt nie kaze go niepopierac ! Twoj wybor ! tylko prosze nie pisz ze kopiowanie plyt to nie piractwo ! ok ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co sie tu klucic. Piractwo nie jest znowu takie zle. Bo na przyklad piractwo daje ludziom prace!!!! ............. ja nie zartuje ........ przez piractow firmy softwarowe zatrudniaja programistow do pisania zabezpieczen. Plus tak jak napisalem. Firmy softwarowe same sobie sa winne. Microsoft nie musi sprzedawac za $400 Windows XP. Mogli by to zrobic za $50. To wtedy bym kupil. To samo sie tyczy innych firm. Adobe Photoshop kosztuje okolo $1000CAN. Kto to kupi ? Kogo na to stac ? Nawet tutaj w Ameryce nie znajdziesz wiele ludzi ktorzy kupia ten program za te pieniadze.

 

problem polega na tym ze sa ludzie ktorzy nigdy nie kupia orginalow i juz. Nie wazne ile kosztuja bo poprostu daje im to przyjemnosc ze maja cos nielegalnego. Ale wiekszosc z nas ma programy pirackie bo sa drogie i nas nie stac. Jak dlugo jak sie ceny nie zmienia tak dlugo piractwo bedzie istniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Krakowie jest kulturka, a giełda komputerowa to wre w każdy weekend. Na niej ludzie wymieniają się kopiami softu, nie kradną go.

Dobrze P!otrku jezeli dla Ciebie to tez nie jest kradziez ! No to ja juz nic nie poradze ! Zawiodla edukacja ? Brak znajomosci prawa i tak dalej !

Dobranoc !

Prawo jest złe, jeśli o to chodzi.

 

Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On nie żartuje tylko mówi prawdę, właściciel nic nie straci bo za taką cenę i tak by go w sklepie nie kupił, tylko zyskuje na tym, np. uzależnienie od danego programu, prestiż, zadowolenie użytkownika. Chyba o zadowolenie użytkownika tu chodzi a nie o kasę?

Rotfl ;) najlepszy post od miesiaca albo dluzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z programu kradzionego kozystac mozna bez problemow :)

Szczegolnie w firmie ;)

Tia hihi :) Mala pomylak ! Ale wiesz walka narpiew z kosherem potem uswiadamianie Piotrkowi ze kopiowanie to kradziesz troche meczy !

I czlowiek sie myli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde czy ty nie rozumiesz ze kopia to kradziez ! kopjujesz cos co jest kogos wlasnoscia ! Czyli kradniesz !

Libero :) zostaw te pytania retoryczne. Widac nie rozumie.

No popatrzcie przemądrzały moderator się znalazł. Widze tu solidarność warszawską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co sie tu klucic. Piractwo nie jest znowu takie zle. Bo na przyklad piractwo daje ludziom prace!!!! ............. ja nie zartuje ........ przez piractow firmy softwarowe zatrudniaja programistow do pisania zabezpieczen. Plus tak jak napisalem. Firmy softwarowe same sobie sa winne. Microsoft nie musi sprzedawac za $400 Windows XP. Mogli by to zrobic za $50. To wtedy bym kupil. To samo sie tyczy innych firm. Adobe Photoshop kosztuje okolo $1000CAN. Kto to kupi ? Kogo na to stac ? Nawet tutaj w Ameryce nie znajdziesz wiele ludzi ktorzy kupia ten program za te pieniadze. 

 

problem polega na tym ze sa ludzie ktorzy nigdy nie kupia orginalow i juz. Nie wazne ile kosztuja bo poprostu daje im to przyjemnosc ze maja cos nielegalnego. Ale wiekszosc z nas ma programy pirackie bo sa drogie i nas nie stac. Jak dlugo jak sie ceny nie zmienia tak dlugo piractwo bedzie istniec.

Konkluzja na koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm powiedzmy piratem nie złodziejem... jednak jest mała różnica między gosciem który ojebie komus dom i dzieciakiem (myle sie?) który kupuje na giełdzie...

jezeli istnieje dla ciebie mniejsze zlo ! To tak ! Ale wedle prawa nie !

To i to jest kradzieza ! Tylko inaczej karana !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm powiedzmy piratem nie złodziejem... jednak jest mała różnica między gosciem który ojebie komus dom i dzieciakiem (myle sie?) który kupuje na giełdzie...

Swój chłop z Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm powiedzmy piratem nie złodziejem... jednak jest mała różnica między gosciem który ojebie komus dom i dzieciakiem (myle sie?) który kupuje na giełdzie...

jezeli istnieje dla ciebie mniejsze zlo ! To tak ! Ale wedle prawa nie !

To i to jest kradzieza ! Tylko inaczej karana !

Według prawa jest to mniejsze zło, bo często dostaje się tylko karę grzywny w wysokości 50zł. I tyle, z powodu małej szkodliwości społecznej takiego czynu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według prawa jest to mniejsze zło, bo często dostaje się tylko karę grzywny w wysokości 50zł. I tyle, z powodu małej szkodliwości społecznej takiego czynu.

 

I to jest problem polskiego prawa !

Ale nie zmienia to faktu ze jestes zlodziejem ! a raczej kradziejem !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...