Skocz do zawartości
Olek

Jaki gamepad polecicie???

Rekomendowane odpowiedzi

Chce sobie kupic jakiś joistik ale lepiej żeby to był gamepad chodzi mi o to jaki jest najlepszy może jakis link z testami albo pare recenzji które firmy są szajskie .Co myślicie o Media TEch tanie ale czy dobre :?: :?:

No i jeszcze jedno jesli juz kupywac ( cena max 200zł)to na co zwracac uwage bo wstrząsy to chyba juz każdu ma a co z innymi funkcjami na jakie warto zwrócić uwagę ??? Z góry wielkie dzięki za wszeklkie sugestie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko SONY. Kup sobie orginalnego pada do PSX(nie PS2) i do tego prejsciowke dzieki ktorej podlaczysz akcesoria z PSX na PC. Wyjdzie Cie to jakies 150-170zl. Przy padzie do PSX nawet wszystkie Logitechy razem wziete wsiadaja. Wiem co mowie. Komfort, bezawaryjnosc i niesamowita porecznosc. Nie kupuj padow o ksztalcie podobnym do pada PSXowskiego juz przystosowanych do PC bo to syf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce sobie kupic jakiś joistik ale lepiej żeby to był gamepad chodzi mi o to jaki jest najlepszy może jakis link z testami albo pare recenzji które firmy są szajskie .Co myślicie o Media TEch  tanie ale czy dobre :?:  :?: 

No i jeszcze jedno jesli juz kupywac ( cena  max 200zł)to na co zwracac uwage bo wstrząsy to chyba juz każdu ma  a co z innymi funkcjami na jakie warto zwrócić uwagę ??? Z góry wielkie dzięki za wszeklkie sugestie :D

ja bym polecal cos z logitecha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam Logitech Wingman Extreme i w porownaniu z padem do PSX to amatorszczyzna. Logitech jest znany z jakosci wykonania swoich produktow ale tu musze powiedziec ze Sony jest lepsze. Moj Logitech ma rok a juz mi krzyzak niedomaga(nie wspominajac o tym ze jest zbyt duzy i niewygodny) i jeden przycisk, a pada Sony(dualshock) mam ponad 2 lata i wszystko cacy. Idz do sklepu i wez w lapy pada Sony i porownaj z innymi, odrazu bedziesz wiedzial co kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeśli chodzi o psx to czy chodzi np: kierownica a jeśli chodzi o te przejściówkę to ile kosztuje bo pad to ze 100 czyli 80 przejśiówka czy się mylę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pad od psx dual jest dobry nie ma lepszego do grania wie bo mialem psx 5 lata wytrzymele pady krzyzyk nie do zdarcia tylko po jakis dwoch latach analogi maja male luzy ale da sie przezyc ale komfort grania wypas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak ja kupowalem DualShocka to dalem za niego 149zl, teraz bedzie taniej. Przejsciowka to jakies 50-60zl. Kierownice z PSX tez podlaczysz. Jesli pad do PSX to TYLKO ORGINALNY(BBS - Built By Sony:)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, a ma ktoś może taki super wynalazek w postaci: Panelu do gry, na kształt automatów? Wiecie, Jostick i pare przycisków na podstawce o rozmiarach klawiatury?

 

BTW, czy coś takiego również działa na przejściówce? Zawsze chciałem coś takiego kupić, ale było tylko na PSX, a PC-towe wersje kosztuą takie pieniądze, że głowa puchnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co ma standardowe wejscie do PSX powinno dzialac na przejscowce bez problemow. Wyjatek stanowi pistolet GunCon(firmy Namco) poniewaz posiada specjalny kabelek ktory nalezy podlaczyc do wyjscia TV konsoli(pozwala to zwiekszyc celnosc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wyścigi nie grywam, a w RPG na pececie to sie myszką gra a nie padem. Tylko Finale są pod pada, ale od kiedy zgubiłem gdzieś moje 4 CD Z FFIX i emulatorem, to moge grać wyłącznie w VII i VIII, obie przelazłem na klawiaturze i było spoko, a automatowa przystawka potrzebna mi do mordobić, chodzonych mordobić i zręcznościówek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wyścigi nie grywam, a w RPG na pececie to sie myszką gra a nie padem. Tylko Finale są pod pada, ale od kiedy zgubiłem gdzieś moje 4 CD Z FFIX i emulatorem, to moge grać wyłącznie w VII i VIII, obie przelazłem na klawiaturze i było spoko, a automatowa przystawka potrzebna mi do mordobić, chodzonych mordobić i zręcznościówek...

powiec mi jakie sa dobre 3d mordobicoia na pc :))) nop chyba ze jest vf3,4 , ttt , t4 , doa2 , spieout , zadnego z nich na peceta niema nie niebedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja bym się tak nie zachwycał padami sony... wiem, bo od roku kumpel ma ps2 i... nie był za wiele używany (chodzi mi o to że rzado) i praktycznie tylko do TTT... i po roku jakoś te pady się dziwnie zachowują, tak jakby klawisze były powybijane... sam mam Logitecha rumble pada i owszem był z nim problem, bo trzeba go odłączyć żeby się dało grać w GTA3 (obraz się kręcił dookoła bohatera) ale... ostatnio jak wziąłem do ręki pada od ps2 to się zacząłem śmiać, jakiś taki kruchy, mały i włąśnie śmieszny ;) a logitech sprawdza się doskonale np. w THPS3 (cool)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a o emulatorach słyszałeś? 

Jak masz dobry sprzęt i nowy emulator, to i te co wymieniłeś ruszą. 

 

Mi jesdnak chodzi osobiście o 2D, ale pare 3D też odpale...

pokaz mi emulator ps2 , xbox-a dzialajacy , a pozatym pecety sa zacienkie do bijatyk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ostatnio jak wziąłem do ręki pada od ps2 to się zacząłem śmiać, jakiś taki kruchy, mały i włąśnie śmieszny ;) a logitech sprawdza się doskonale np. w THPS3 (cool)

Ja ma dokladnie tekie samo uczucie kiedy trzymam mojego WingMana :D. Ja ciagle obstaje przy tem ze pady Sony sa the best. Pozatym pad na PS2 nie bedzie dzilal na PC. Co do emulatorow: jakis miesiac temu odpalem u kumpala GT3 na AXP1800+, 384MB DDR RAM i GF2Ti no i tragedia(gra chodzila chyba ponizej 1 fps :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...