Skocz do zawartości
Elpawlakos

3D MARK 2001 TEAM??? (Tweak.pl)

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio na stronie overclockers.pl zauwazylem ze tam wiara tworzy swoja druzyne do bicia rekorduw w 3d marku.pomyslalem ze na tweak.pl mozna by tez zmontowac taki skladzik.

tam mniej wiecej dziala to tak:

jezeli w swojej klasie proca (przedzialy co 300) i na swojej karcie jestes w pierwszej piatce to wchodzisz do druzyny.

nagroda za bycie w teamie jest specjalny podpis: 3D MARK TEAM przy nazwie usera.

tam coprawdza testy robi sie w 3d 2003 ale moim zdaniem to bez sensu poniewaz nie ma konkurencji dla posiadaczy starych kart, tak wiec lepiej bedzie bawic sie w 3d 2001.

 

piszczie co sadzicie o moim(zapozyczonym) pomysle i czy bylibyscie zainteresowani.

pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drzon przeciez Elpawlakos pisze ze beda rozne kategorie procow wiec jezeli masz dobry wynik na tym swoim Durniu to czemu nie.

Ja rowniez bym sie przylaczyl jezeli bedzie kategoria 1GHz :wink:

P.S jezeli ja to dobrze zrozumialem 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez nie o to chodzi zeby miec najwyzszy wynik(wogule),tylko zaby najmocniej podkrecic karte!!!

 

np.ja mam Gf1 32 ddr i procka 1.2 GHz

i w swojej klasie tzn:

karta:Gf1 32 ddr

procek:1-1200.

mam 6 miejsce,

 

a wyciagnolem zaledwie 3700 pkt co oczywiscie nie mogloby sie ruwnac z wiara co ma radka 9700 i procka 2.5 GHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaproponowal prog maxymalnie 200.

poniewaz to bedzie i tak wysoko a czesc bedzie miala wiecej ramu lepszy fsb i reszte <span style="color:red;">[ciach!]</span>l ktore wpywaja na wydajnosc a tu bedzie chodzilo o podkreacnie a nie o kupowanie lepszych i drozszych czesci.

np.

Proc 800-1000MHz Gf2MX400

Proc 1000-1200MHz Gf2MX400

.......................

No i oczywiscie lepsze maszyny :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BEZ ZNACZENIA NA GRAFIKE KAZDY MOZE BYC W TEAMIE. WAZNE TYLKO ZEBY W SWOJEJ KATEGORII BYL DOBRY I WLASNIE CHYBA TYLKO O TO CHODZI.. PISZCIE SWOJE WYNIKI I KAZDE NAJLEPZE 3 OSOBY Z KAZDEJ KARTY GRAFICZNE BEDA NA TEJ LISCIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z ustawieniami driverów? Chodzi mi o te, których 3Dmark nie zapisuje przy oficjalnych wynikach ("poziom szczegółów mipmapy", "jakość tekstur", ustawienia w rivatunerze czy radeonatorze, itp.). Jak samowolka, to postaram sie zapodać nieco stweakowany wynik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny pomysł ja z moimi 4800(3994(przy najnowszych driverach 53.03)mogę sobie zając ostatnie miejsce w kategorii w końcu ktoś musi być ostatni żeby pierwszy mogł być ktoś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sztuka wydać na grafe 3 tyś i mieć20k sztuka dać za karte 500zł i mieć 20k nie macie se zmieniac sprzeto bo to wam nic nie da macie go krecić ]

i zyczze wysokich wyników :D

 

A jakiś moderator na pewno sie nami zajmie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...