Skocz do zawartości
Elpawlakos

3D MARK 2001 TEAM??? (Tweak.pl)

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba brać wszystkie marki pod uwage...

I sprzęt powinien być raczej mocny bo wątpie, że ktoś będzie się porywał na rekord z Celkiem :lol: choć nigdy nic nie wiadomo ;)

 

I powinno się brać także pod uwage zaangażowanie, mody, hardcore napięcia, mody z chłodzeniem, zacięcie... zobaczcie na mojego orba, mi się udało pokonać gości z A64 i P4 3.8GHz tylko dzięki max oc karcie, a nie każdemu karta musi się aż tak kręcić i mieć proca w granicach ~2.5GHz oraz niższe FSB...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra ale przeciez mozna zrobic jakas kategorie dla userow ze slabszym konfigiem przeciez na tym forum sa ludzie ze zlomem takim jak moj i tez cos jednak proboja osiagnanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego powinno się brać Exterme wyniki, hardcore mody, ale także tych, którzy posiadają "złom" ale i tak starają się coś osiągnąć w swojej klasie...

Powinno znalezć się jedną osobe (np. moda) do którego posyłalibyśmy nasze "wnioski" o przyznanie nalezności do teamu... i tak można by np. uzasadnić posiadanie P3 550, ale i tak max oc karty i jakieś osiągi w swojej klasie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3DMark05: 1435 / 2 miejsce na ORB /

Compare URL: http://service.futuremark.com/compare?3dm05=177866

 

3DMark03: 7606 / 6 miejsce na ORB (w weekend powalcze o 3 lub 2) /

Compare URL: http://service.futuremark.com/compare?2k3=3253017

 

A oto i :twisted: karta:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E BAZYL...myślisz, że ja się załapie na którąś pozycje ??...co prawda narazie mam 3 miejsce(na 3:P) w klasie gpu GF2MX400(128bit)...ale jakby tak wszyscy co mają tego GF się wpisali to niewiem czy byłbym w pierwszej 10. Także sam niebędziesz jakby co:D....ale dla słabszych userów by się przydało coś:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero co poskładałem sprzęt i to do tego na pożyczonym dysku bo mój padł i za pierwszym odpaleniem 3dmarka mam 21k. Karta idzie ~ 450/800 bez modów, także sądze że z 22 lub nawet 23k bym pewnie puknął. :)

 

Pozostałych marków nie sprawdzałem bo nie mam tak duzego hdd :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna by utworzyc nowy temat z wynikami itp , z kategoriami i tam by była lista 3 najlepszych w danej kategori :) I to było by dobre :) ale kategorie proca nie moga byc zbyt rozległe bo to bez sensu :) Wkońcu Świder sam powiedizał że pokonał kolesia z a64 a ma axp :) wiec mozna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak sprawdzić miejsce które ma się na orbie??:P...no warto by otworzyć takie wczesne juz wyniki...ale przeciez już jest Hall of Flame czy cos takiego:P...to tylko obciąć wszystko do 3-go miejsca i będzie....a nowy temat otworzyć na słabsze wyniki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sukces obojętnie w którym marku powiunien byc nagradzany w koncu wynik z nieba nie spada

 

jak ktos nie ma proca to niech sie sciga w 2003

tutaj jest napisane ładnie jaki mark jak reaguje na szybkosc procka

 

rekord w 2k1 swiadczy o szybkosci caltformy a co za tym idzie moim zadaniem wiecej starań

 

2k3 to krecenia grafy hard core ale wszystko ma sens w swoejej działce

jakie tam wyróznienie powinno byc ta tego rodzaju sukcesy na tego rodzaju forum

a czy nagrodą benda napisy koszulki dyplomy pozdrowienia czy paszport polsatu to juz wasza intencja twórcza ja wyraziłem swoje zdanie

 

tutaj czarno na białym widac kto jest gdzie i na którym miejscu

http://forum.purepc.pl/about63874.html

moze wysoka cyfra obok nicka zmobilizuje co poniektórych do powazniejszego o/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja musze sie pochwalic moim skromnym winikiem z GF2 MX400 64 MB w 3dmark2003 jestem na 2 miejscu :twisted: . http://service.futuremark.com/compare?2k3=3144456

 

ale jakbym mial lepszego procka :( to bym rozjechal tego co ma 1 miejcse

 

oczywiscie test byl robiony na defaulcie, sterowniki WHQL - 5.2.1.6 FM Approved

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, w kategorii R9700/9700Pro muszę trochę w tych rankingach pozamiatać :wink: Te wyniki z Hall Of Fame rażą miernotą moje oczy :wink: W przeciągu kilku dni możecie tam zajrzeć na nowo. Zresztą wystarczy spojrzeć na Hall Of Fame na Ekstremalnym... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...