Skocz do zawartości
Snooze

Radeon 9500 (8 potoków) 64MB DDR TV DVI 3.0 ns - 569zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest w koncu z ta karta ?? "UWAGA ZAROWNO OMEGI JAK I PRZEROBKA RIVA TUNEREM DZIALA TYLKO POD SYSTEMAMI Win2000 i WinXP " a ja siedze na 98SE koles ze sklepu tweak.pl mowil ze to dziala na 98Se na 100% wiec jak jest w koncu ? Cytat z topicku o tych kartach http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=38821 Z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby karta miala 8potokow nie tylko przy win2k i xp to musisz przelutowac rezystor. tak masz zmodowana softowo karte. jesli koles napisal WYRAZNIE ze karta bedzie zmodowana pod np 98se to pogadaj z nim o tym fakcie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpowiedzcie mi czy warto mi zamienic radka 9500 z 3,3ns pamieciam i 8 potokami na tego ze sklepu tweaka - pamieci 3,0ns? mam taka mozliwosc ale nie wiem czy warto doplacic 60zl i miec ta szybsza wersje? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma kase na te karte to bez namyslu winny ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>, przeciez karta ta to cudo(jak za te cene), mozna powiedziec iz jest to wersja pro, lecz troche slabsza(nieduzo), alzebym wiedzial ze ta karta bedzie w sklepie tweaka to poczekalbym z zakupem 9500pro za 750zl. i kupil ta oto karte, a czy warto ja kupic? WARTO I TO Z A J E B S C I E WARTO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko: dlaczego te radeony tak sie cholernir cienko kręcą??? katra ma pamięci 3,0 i chodzi na 540Mhz...a rumianko ma 3,3ns w swoim i ma tylko 590???...przecież to powinno być 690!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jutro kupie tego 9500@pro miałem kupić 9700 ale kasa

i tak dobrze bo dzisiaj mam sprzedać Leadtek A310TD.

No i trzeba kupić zasilascz bo noname 350W jest na styk a 9500 to troche ciągnie Duża jest różnica w wydajności 9500@pro a 9500PRO?

 

Pozdrawiam]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko: dlaczego te radeony tak sie cholernir cienko kręcą??? katra ma pamięci 3,0 i chodzi na 540Mhz...a rumianko ma 3,3ns w swoim i ma tylko 590???...przecież to powinno być 690!!!

3.3 ns powinny isc na 600 nie na 690

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko: dlaczego te radeony tak sie cholernir cienko kręcą??? katra ma pamięci 3,0 i chodzi na 540Mhz...a rumianko ma 3,3ns w swoim i ma tylko 590???...przecież to powinno być 690!!!

3.3 ns powinny isc na 600 nie na 690

ale z tymi pamiatkami to rozbieznosci sa - 4ns jak dobre to smigaja na 650 to co dopiero 3.3 powinny jakos na 700 spoko isd nie mowiac juz o 3ns ktore 700< tez powinny isc....

moze jakies niedowoltowane te radki??? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przelutowanie rezystorka nie daje 8 potoków tylko szyne pamięci 256bit

a chorym przez szybe sie macałeś ?

gdzieś takie rewelacje usłyszał ? na marsie

 

BIG LOL

 

doucz się trochę o radziach zamiast pisać takie głupoty (jest akurta odwrotnie niż piszesz - bo szyna zależy od laminatu, a potoki od tego rezystorka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos jest mi w stanie powiedziec jaki jest przyrost szybkosci przy radeonie 9500 z kosciami 3,3 na 3,0? np. w 3dmarku. a co do moich kosci to nie da rady ich puscic szybciej kombinowalem w rozne strony i stanowczo odmawialy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos jest mi w stanie powiedziec jaki jest przyrost szybkosci przy radeonie 9500 z kosciami 3,3 na 3,0? np. w 3dmarku. a co do moich kosci to nie da rady ich puscic szybciej kombinowalem w rozne strony i stanowczo odmawialy :(

no to lol - byc moze nie chca isc na wiecej bo maja tak ostre timingi - powinny one isc na 650 spoko

a jakies masz na nich chlodzenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj prosta sprawa- W Win 95/98SE/ME będziesz miał sprawnego 9500, którego nie zmodujesz sterownikami, a w XP będziesz miał 9500, którego da sie programowo przerobić na PRO.

 

Nikt przecież nie będzie dla tych dodatkowych 50 zł od karty lutował obrzeży rdzenia. Sprawdzają ją pod kątem przeróbki na Omegach i tyle, takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko: dlaczego te radeony tak sie cholernir cienko kręcą??? katra ma pamięci 3,0 i chodzi na 540Mhz...a rumianko ma 3,3ns w swoim i ma tylko 590???...przecież to powinno być 690!!!

3.3 ns powinny isc na 600 nie na 690

miałem na myśli że powinny sie wykręcać na 690 bo rumianko ma wykręcone 540@590......chyba że coś znowu cos pokręciłęm......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamieci o tych samych czasach dostepu naprade roznie sie kreca, ja w swoim sapphire 9600 atlantis mam kosci samsunga 5ns i poszly mi bez zadnych radiatorow czy cos z 400mhz na 560!! jestem z nich raczej zadowolony... :D komplel na identycznym modelu ma sieke na ekranie przy 460mhz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Widzieliście o ile te radki podrożały w ciągu paru dni??

We wszystkich sklepach kurde o 30zł :(((

Miałem sobie takiego kupić i teraz nie wiem czy stanieją czy będą drożeć.

Pewno wszystko przez tych z rzadu ....... :/ złotówka traci na wartości i może dlatego ceny sprzętu idaw góre.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tego Radeona 9500 64MB (8 potoków sprawne) 3.0ns za 569 zł w Barwkompie.pl i wykręciłem go na 275/270@380/320 na standartowym chłodzeniu. To chyba dobry wynik? Na moim sprzęcie mam w 3DMarku 2001: 9200 a w 2003: 3600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...