Skocz do zawartości
memorando

modecom 300w czy codegen 400w??

Rekomendowane odpowiedzi

:P daj na luz z codegenem wystarczy że wejdziesz na www.benchmark.pl i po prawej stronie masz test zasilaczy ATX. ten codegen nie trzyma napięć przy większych obciążeniach. może kiedyś im się poprawi ale teraz lepszy modecom 300 GT z PFC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego ModeComa i jest spoko. Procek podkręcony z 1700@2600 2xHDD i 2 napędy CD. Wszystko śmiga. Grafa jak w podpisie. A u mojego kumpla taki Codegen pięknie się spalił. Dobrze że nie spalił mu całęgo kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego ModeComa i jest spoko. Procek podkręcony z 1700@2600  2xHDD i 2 napędy CD. Wszystko śmiga. Grafa jak w podpisie.  A u mojego kumpla taki Codegen pięknie się spalił. Dobrze że nie spalił mu całęgo kompa.

mi juz poszly 3 codegeny i nigdy nie zabraly nic ze soba :D a gwarancje na zasilacze mam taką że zanosze i od razu na miejscu dostaje nówke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co w przypadku jak zasiłka sie zrypie i wezmie ze sobą płyte i grafe np?

 

kto jest wtedy winny?

wszystkie czesci na gwarancje? i powiedziec ze zasiłka spaliła pól kompa ?

 

tak pytam z ciekawości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zalezy jak czesci kupiles w tym sklepie co PSU (i maja gware) to ci zwraca ten sklep a jak zasiłka ze sklepu x a czesci ze sklepu y to oni nie odpowiadaja za to ze masz badziewny PSU wtedy trzeba im sciemnic , najlepeij wymienic wadliwy zasilacz na dobry i walic do servisu z hasełkiem "komp nagle odmowił posłuszenstwa" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co w przypadku jak zasiłka sie zrypie i wezmie ze sobą płyte i grafe np?

 

kto jest wtedy winny?

wszystkie czesci na gwarancje? i powiedziec ze zasiłka spaliła pól kompa ?

 

tak pytam z ciekawości

Czytalem na ten temat co jest w prawie napisane i nie wiem czy dobrze zrozumialem ten przepis ale jezeli ta czesc ktora ulegla uszkodzeniu spowoduje jakies dodatkowe straty to gwarant ktorego byla ta czesc pokrywa straty. :)

Z zasilaczem jest o tyle ciezko ze moga powiedziec ze to bylo przepiecie w sieci itp.

Najlepiej sie zapytac odrazu w serwisie czego to byla wina jezeli miales listwe zasilajaca i UPS'a (oczywiscie sciema). Jezeli powiedza ze zasilacz sie uszkodzil i bedziesz miec to potwierdzone to mozesz domagac sie odszkodowania od tej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...