Skocz do zawartości
Nozgul

Problem z Mysza A4Tech WOP-49

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z myszą optyczną podłąćzoną do USB, a mianowicie:

Czasem jak uruchomie kompa, wogule niemoge kursorem poruszyć, ale jak nacisne prwaym przyciskiem myszy to pokazuje mi sie menu, reset najczesciej pomaga, czasem trzeba 2-3 razy zrestartowac kompa, sciagnolem najnowsze sterowniki, zmienilem port na USB 2.0 i dalej to samo :(.

 

Sys Win XP pl SP1

 

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z myszą optyczną podłąćzoną do USB, a mianowicie:

Czasem jak uruchomie kompa, wogule niemoge kursorem poruszyć, ale jak nacisne prwaym przyciskiem myszy to pokazuje mi sie menu, reset najczesciej pomaga, czasem trzeba 2-3 razy zrestartowac kompa, sciagnolem najnowsze sterowniki, zmienilem port na USB 2.0 i dalej to samo :(.

 

Sys Win XP pl SP1

 

 

 

pozdrawiam

klawa usb to mysz usb mialem zonka jak mysz ps2 niechciala dzialac z klawą usb rozwiązaniem sie okazalo danie myszki też pod usb nowej i problem zniknął

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem ze proponujesz zakup klawki pod USB??, kurcze troche mi sie to niewidzi (nowy wydatek), muglbym coprawda wrzucic myche pod ps2 (mam przejsciowke) ale zalezy mi na duzej rozdzielczosci mychy, a pod ps2 bedzie kiepsko.

 

 

 

 

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem ze proponujesz zakup klawki pod USB??, kurcze troche mi sie to niewidzi (nowy wydatek), muglbym coprawda wrzucic myche pod ps2 (mam przejsciowke) ale zalezy mi na duzej rozdzielczosci mychy, a pod ps2 bedzie kiepsko.

 

 

 

 

 

pozdro

niestety też tak mialem i niestety też mnie w<span style="color:red;">[ciach!]</span>..alo więc albo jedziesz na ps2 obu albo kicha...powiem ci że mialewm to na ponad 20 mobo i na jednej to tylko niewystępowalo sprzed 5 lat mobo arito to byla a na reszcie to samo co ty odpalenie windy zamrożony kursor reset i dziala albo nie w końcu mysz usb i spokoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he ?

cos dziwne rzeczy piszecie, chociaz....

 

mam na kilku kompach, na roznych plytach glownych myszy na USB, a klawiatury na ps2

 

dlaczego ? bo kupilem kiedys w super okazyjnej cenie myszy usb i teraz musze je wykorzystac.

 

na zadnym kompie nic zlego sie nie dzieje.

 

szukalbym przyczyny w czym innym.

ale wracajac do Waszych powodow, czy podlaczyles te przejsciowke ps2 ? czy wtedy tez zawiesza sie ?

czy zawiesza sie TYLKO podczas wlaczania, czy podczas pracy tez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam klawiaturę pod PS/2 a mychę na USB i nie mam większych problemów. tzn mniejwiecej raz na tydzień klawiatura nie zaskakuje ale wystarczy w menadzerze urzadzen ja zresetowac i bez resetowania kompa sie obchodzi.

 

Ale to raczej nie jest zwiazane z PS/2 - USB tylko z jakoscia klawiatury/sterownikow (Tracer).

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod PS2 wszystko wyglada wporzadku - nie freezuje.

Podczas restartu systemu sie zawiesza, tak ze jak sie wgra winda, to mysz jest zawieszona, podczas pracy nie.

Swoja droga wczesniej mialem mysz optyczna Logitecha pod USB, i klawiature te co teraz pod PS2, i wszystko dzialalo spok.

 

 

 

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod PS2 wszystko wyglada wporzadku - nie freezuje.

Podczas restartu systemu sie zawiesza, tak ze jak sie wgra winda, to mysz jest zawieszona, podczas pracy nie.

Swoja droga wczesniej mialem mysz optyczna Logitecha pod USB, i klawiature te co teraz pod PS2, i wszystko dzialalo spok.

 

 

 

 

 

Pozdro

bym zapomnial zależność mysz usb klawa ps2 albo klawa usb mysz ps2 i niedzialają poprawnie zauważylkem na połaczeniu np klawy usb logitecha z myszą ps2 innej firmy bądż połączenie mysz usb z klawą logitecha na ps2 co śmieszniejsze mam dwie klawy logitecha jedna usb i normalnie śmiga z myszą a4techa usb optyczną radio a pod ps2 za chiny ludowe zamrożenie myszy a druga śmiga owszem normalnie na ps2 jak mysz optyczna creativa usb jest podpięta na przejściowce do ps2 ale niedziala skaner usb dziwne i tak samo niemogę zmusić creativa do dzialania bez przejściowki może ktoś wyjasni to?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niechce nowej wojny rozpoczynac, ale osobiscie nic niemam do AMD, tanie, wydajne, za ta cene (250 zl) ciekawe jakiego celerona kupisz??, a ja kupilem durnia, kturego przerobilem na Athlonka i przetakotowalem na 2200 Mhz, chyba niezle co?? :lol:, niespotkalem sie jeszcze aby procesor byl odpowiedzialny za jakiekolwiek problemy z uzadzeniami peryferyjnymi, jak wogule takie cos sie dzieje od sprzetu, to na 98% jest to wina uzadzenia, lub MB.

 

 

 

 

 

pozdro, i bez urazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja oczywiscie zartowalem :)

uwazam, ze amd to bdb firma i procki od athlona wzwyz to super sprawa. Bartonki sa rewelacyjne, a najnowsze procki 64 bitowe.... cud.

 

uzywam intela jakos tak :) jednak przy najblizszej kompleksowej zmianie sprzetu bede dluuuugo myslal nad platforma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...