Skocz do zawartości
Sej

Dlaczego nie dziala centralny glosnik?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

dzis zakupilem sobie Creative Inspire P580 czyli 5+1 i musze powiedziedz ze bardzo cienko to gra:( myslalem ze bedize ladniej.i mam problem nie działa mi glosnig cetralny srodkowy.W winampie 5.01 tez nie działa w grze NFS HP 2 tez nie dziala?

karte dzwiekowa mam Minta 5+1 C-Media CMI8738/C3DX Audio Device PCI. Słychac w widowsie szum w glosnikach wogole:O.

Ale podczas mp3 albo gier slychac szum z gosnika centralnego?Więc dlaczgo nie działa jakies pomysły:(

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak kiedy odlaczylem od subwoofera jakca ktory prowadzi od karty dzwiekowej do wejscia o nazwie center/subwoofer to dziala mi centralny glosniczek ale nie wiem czy teraz bedzie 5+1 czy ktos wie co mam robic?prosze o pomoc?:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w ogole dziala Ci ten central podczas testow Enviromentem, czy jakostak?W oprogramowaniu od dzwiekowki musisz miec opcje wybrania ilosci glosnikow podlaczonych do karty.Albo po prostu winamp nie kozysta z centrala?Kombinuj kombinuj...Gdzies napewno musi byc.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Centralny podczas sluchania muzy to imho bezsens :D Zeby uzyskac stereo powinny byc glosniki ustawione po lewej i prawej stronie, ten centralny jest bezdny. Jesli sie myle poprawcie mnie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Centralny podczas sluchania muzy to imho bezsens :D Zeby uzyskac stereo powinny byc glosniki ustawione po lewej i prawej stronie, ten centralny jest bezdny. Jesli sie myle poprawcie mnie :]

Moze masz i racje w przypadku stereo, lecz w przypadku Surround roznica jest bardzo znaczaca...Sproboj odluchac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde w koncu mamy dwoje uszu, wiec stereo jest odpwoiedni dla nas, a nie jakies dolbysourrandy digitale i inne [)(] hehe  :wink: :wink:

Zgadza sie, ale rozstawienie kolumn i ilosc kolumn jest scisle dopasowana do charakterystyki odbioru kierunkowego dzwiekow przez nasze uszy.Wiec proponuje abys odsluchal sobie jakis utwor lub film na takim zestawie.Mozesz mi wierzyc albo nie ale praktyka nie klamie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa mi podczas testow centralny glosnik.

Ale mam teraz inny problem gdy zainstaluje ta karte co pisalem w poscie pierwszym to strasznie mi kompa zwalnia gry sie tna jade jutro ja oddac jakis bubel to jest i tyle!!Czy to mozliwe aby od karty dzwiekowej komputer stał sie bardzooo wolny i zacinal sie podczas gier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...