Skocz do zawartości
boofi

plik z tyldą na pulpicie

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie

mam problem -pojawia mi sie na pulpicie plik z tyldą w nazwie - sama tylda

zawiera on w sobie dane mojej ksiazki emailowej z outlooka !

czy to nei jakis robak ?? albo coś

mam win XP , nortona antyvirusa 2003 i chyba zaraz wladuje ad-ware

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie...Jest tak..Miałem to samo niedawno i tak samo wygladało. Ale miałem wtedy WIN98SE i jakoś mi to nie szkodziło więc lekceważyłem. Poprostu jak się pojawiało to usówałem i tyle. Tydzień temu przeinstalowałem na XP Prof. i wszystko ok. Nawet czytałem ten post i ucieszyłem się ,ze sprawę mam z głowy ,więc się nie dopisywałem. Ale przed chwilą mi wyskoczyło jak wrzód na d.... I teraz już nie wiem co to jest.......Dysk niedawno sformatowany......przekonwerterowany do NTFS ......ciągłe skanowanie .....a jednak.... Ciekawe ,czy uda się rozwiązać tą sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz ja....żeby być na bierząco....Właśnie przejechałem sie po systemie najpierw Nortonem ,potem MKS Vir on-line ,a na koniec Ad Avare. Nie muszę dodawać ,ze z najaktualniejszymi bazami.........I nic....Poprostu system mam czysty.....:)

Więc co???????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie

chciałem pisać - ale sie wczesniej nei dało...

i powiem tak

robiłem to samo co KAMIEŃ36 !! norton , mks , ad-ware i NIC

a taki plik wystepuje na systemach 98se ME i XP

 

dalej - zauważyłem że przyszły post reporty na maila ze nei doszło - ale ja na takie adresy nei wysylalem - jeden to był cos z idg.pl i odesłało że załącznik był trefny message.zip

tylko ze ja robaka o takim załączniku nie otwierałem - a jest taki sprawdzałem w bazach ......

czyli jakby coś było ale niewykrywalne !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Już wszystko się wyjaśniło z tą tyldą na pulpicie przeskanowałem kompa wszystkimi dostepnymi antyvirusami i nic ?? myśle co jest przeszukałem dość sporo stron i forek i znalazłem wiadomoś że JEST TO BŁĄD MS OUTLOOCK 6.0 który niewadomo z jakich powodów robi sobie kopie zapasową książki adresowej na pulpicie windowsa.

Dla niedowiarków:

http://www.it-faq.pl/TopFaq.asp?id=556 :lol:

 

Pozdro

slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...