Skocz do zawartości
e!Gr00bY

Problem z ECS'em - nie pierwszy i nie ostatni.

Rekomendowane odpowiedzi

K7S5A to chyba jedna z najbardziej nieudanych (o ile były udane) tej firmy. Ja też miałem z nią same problemy wkurzyłem się dołorzyłem i wsadziełm a7v133 (mimo że nie ma ddr) ale to było rok temu... myślałem że ecs zrobił cos z tą płytką wyeliminował jej błędy ale z tego co widzę nadal TO SAMO. W sumie to czego można się spodziewać za 250 zeta  :lol:

Ja myślę, że w tej sytuacji zawinił serwis. Sam musiałem płytkę doprowadzić do stanu używalności i się udało :-) Dziś zabawę z K7S5A skończyłem wraz z wywaleniem się windy 98 po zaisntalowaniu AGP SIS'a w wersji finalnej 110. No nic - Błąd ochrony systemu windows. Należy ponownie uruchomić komputer.... Jutro od nowa postawie system to zabawa zacznie się od nowa. BTW - dziś odpaliłem moje XP na Duronie 850 + ECS K7S5A + uwaga 64MB RAM !!! I co najbardziej śmieszne nie trwało to wcale długo. Trochę chodził wolno, ale jeszcze w miarę znośnie. Na dowód screenshot..

 

Dołączona grafika

 

I jak? Niech ktoś mi powie, że Windows XP jest ramożerny :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na dobranoc powiem, że jak zwykle jak zestaw ma być złożony do [gluteus maximus] to i zasilacz musi stać pionowo i zasłaniać pół coolera na procku. Nie dość, że na procesorze siedzi mikroskopijnych rozmiarów Titan (cały czarny szerokości taśmy IDE) to jeszcze ten zasilacz. Po krótkim czasie procesor nagrzewa się do ok. 50 stopni i to bez obudowy. Kolega mówił, że jak chodziło wszystko zamknięte to temp. dochodziła czasem do 70*C. No nic - Pozdrawiam serwis Karolinka w Żyrardowie za taki zestaw :-)

 

Plan na jutro:

 

- nowy cheepobios (czy jakoś tak) i bierzemy się za przekręcanie.

- postawić system na Win9x i zmusić go do stabilnej pracy.

- benchmarki ile wlezie (narazie jest w tym systemie Intel740 na AGP, ale do testów to mogę wrzucić swojego Radeon'a 8500)

 

Ps. Na koniec dzisiejszego dnia screen z działającej jeszcze przed godziną windy 98.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał jak zrobisz kilka testów tej płyty to pisz bo jestem ciekaw jak wypadła i czy chodziła stabilnie. A tak na marginesie to u mnie głównym problemem były zwisy w grafice 3d. Grałem se np.: w Max Payne'a i po jakiś 5-15 min hangup albo bluescreen. Z moich obserwacji i testów wyniknęło że mój egzemplarz miał coś niedograne z chłodzeniem bo przy rozkręconej obudowie mogłem dłużej pograć bez zwisu czy bluescreenu. Oczywiście kombinowałem z dodatkowym chłodzeniem itd. itp. oraz sprawdzałem standardowe ale nic z tego nie obyło się bez wymiany płyty

moze to byla wina twojej grafy a nie plyty bo u mnie all smiga i niemialem z nia zadnych problemow(wczesniej Diamond viper v770 tnt2 ultra) , cheap bios + v mod , i all dziala , mankamentem jest to ze se zaduzo nie podkrece ale procek idzie do grawera i dopiero zacznie sie zabawa :twisted:

nie nie to nie była karta graficzna bo sprawdzałem na inne (TNT2) i było dokładnie to samo a gdyby to był problem grafiki to na nowej płycie asusa miałbym to samo! Z ECSami jest tak że trzeba trafic na dobry model jeden jest wykonany ch....wo inny zas śmiga bez zarzutów co się tyczy pewnie twojego przypadku :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał jak zrobisz kilka testów tej płyty to pisz bo jestem ciekaw jak wypadła i czy chodziła stabilnie. A tak na marginesie to u mnie głównym problemem były zwisy w grafice 3d. Grałem se np.: w Max Payne'a i po jakiś 5-15 min hangup albo bluescreen. Z moich obserwacji i testów wyniknęło że mój egzemplarz miał coś niedograne z chłodzeniem bo przy rozkręconej obudowie mogłem dłużej pograć bez zwisu czy bluescreenu. Oczywiście kombinowałem z dodatkowym chłodzeniem itd. itp. oraz sprawdzałem standardowe ale nic z tego nie obyło się bez wymiany płyty

moze to byla wina twojej grafy a nie plyty bo u mnie all smiga i niemialem z nia zadnych problemow(wczesniej Diamond viper v770 tnt2 ultra) , cheap bios + v mod , i all dziala , mankamentem jest to ze se zaduzo nie podkrece ale procek idzie do grawera i dopiero zacznie sie zabawa :twisted:

nie nie to napewno nie była wina grafiki sprawdzałem na inne (Vanta 16mb ;P) objawy były te same a zresztą gdyby to była grafika to na asusie pewnie miałbym podobne problemy a i ch nie mam. Z tego co zawuarzyłem to z ECSami jest tak że są modele wykonane extra i są modele wykonane ch....wo dlatego jedni chwala ECS a inni nie!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Nie mogę zainstalować żadnej windy. Wczoraj padł mi 98 na tym kompie dziś przegrałem z WinMe. Problem ten sam co wczoraj. Błąd ochrony systemu windows. System zatrzymany. I to jak już wydawało mi się, że wszystko jest ok. Pozatym podczas instalacji mnóstwo errorów wyskakiwało szczególnie pod koniec przy konfiguracji systemu. I co ja mam z tym gościem zrobić?

 

BTW - pytanie do użytkowników ww. płytki - na ile, co i z jakim BIOSem udało się Wam podkręcić najwięcej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]Kurde. Nie mogę zainstalować żadnej windy. Wczoraj padł mi 98 na tym kompie dziś przegrałem z WinMe. Problem ten sam co wczoraj. Błąd ochrony systemu windows. System zatrzymany. I to jak już wydawało mi się, że wszystko jest ok. Pozatym podczas instalacji mnóstwo errorów wyskakiwało szczególnie pod koniec przy konfiguracji systemu. I co ja mam z tym gościem zrobić? 

 

BTW - pytanie do użytkowników ww. płytki - na ile, co i z jakim BIOSem udało się Wam podkręcić najwięcej ?

Mój TB 1,33 max szedł na FSB 147 przy 1,85V, mnożnik standartowy x10. Wydłużyłem wszystkie timingi pamię ci ale na 150 nie wstał, błedy ochrony, brak pliku itp. Nie sądzę żeby to była wina pamię ci bo mam Elixiry CL2 256Mb o Nanya CL2 128Mb (na żadnej z nich osobno też nie wstawał. Aha bios to Chb 1.01, 1.02 nie instalowałem bo gdzieś przeczytałem że jest mniej stabilny.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi o tym mówić, ale mój koleś miał takiego ECSa i pamięci DDR i to co się na taj płycie działo to szkoda mówić... A proponowałem mu Abita to kupił tańszą płytę i teraz szlag go trafia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi o tym mówić, ale mój koleś miał takiego ECSa i pamięci DDR i to co się na taj płycie działo to szkoda mówić... A proponowałem mu Abita to kupił tańszą płytę i teraz szlag go trafia...

No ja chyba trafiłem na dobry egzamparz bo jest stabilna jak skała. Niestety o/c odpada ale to już wszyscy wiedzą.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]Kurde. Nie mogę zainstalować żadnej windy. Wczoraj padł mi 98 na tym kompie dziś przegrałem z WinMe. Problem ten sam co wczoraj. Błąd ochrony systemu windows. System zatrzymany. I to jak już wydawało mi się, że wszystko jest ok. Pozatym podczas instalacji mnóstwo errorów wyskakiwało szczególnie pod koniec przy konfiguracji systemu. I co ja mam z tym gościem zrobić? 

 

BTW - pytanie do użytkowników ww. płytki - na ile, co i z jakim BIOSem udało się Wam podkręcić najwięcej ?

Mój TB 1,33 max szedł na FSB 147 przy 1,85V, mnożnik standartowy x10. Wydłużyłem wszystkie timingi pamię ci ale na 150 nie wstał, błedy ochrony, brak pliku itp. Nie sądzę żeby to była wina pamię ci bo mam Elixiry CL2 256Mb o Nanya CL2 128Mb (na żadnej z nich osobno też nie wstawał. Aha bios to Chb 1.01, 1.02 nie instalowałem bo gdzieś przeczytałem że jest mniej stabilny.

Pozdr.

Sam siebie cytować, też trzeba mieć nasrane.

Ale jeszcze kilka ważnych żeczy:

- jeżeli koleś ma SDRAM'y to nie wgrywaj Chb 1.01 tylko ostatni "firmowy" (Chb jest optymalizowany pod DDR),

- nie instaluj też SIS AGP 1.10 tylko 1.09. Z 1.10 miałem same kłopoty (w 1.10 podobno olali SIS 635).

- przestaw parametry Midi z 300 na 330 i IRQ z 10 na 5.

- nie polecam wyłączania ACPI (wszysto się kaszani).

To już chyba wszystko.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]Kurde. Nie mogę zainstalować żadnej windy. Wczoraj padł mi 98 na tym kompie dziś przegrałem z WinMe. Problem ten sam co wczoraj. Błąd ochrony systemu windows. System zatrzymany. I to jak już wydawało mi się, że wszystko jest ok. Pozatym podczas instalacji mnóstwo errorów wyskakiwało szczególnie pod koniec przy konfiguracji systemu. I co ja mam z tym gościem zrobić? 

 

BTW - pytanie do użytkowników ww. płytki - na ile, co i z jakim BIOSem udało się Wam podkręcić najwięcej ?

Mój TB 1,33 max szedł na FSB 147 przy 1,85V, mnożnik standartowy x10. Wydłużyłem wszystkie timingi pamię ci ale na 150 nie wstał, błedy ochrony, brak pliku itp. Nie sądzę żeby to była wina pamię ci bo mam Elixiry CL2 256Mb o Nanya CL2 128Mb (na żadnej z nich osobno też nie wstawał. Aha bios to Chb 1.01, 1.02 nie instalowałem bo gdzieś przeczytałem że jest mniej stabilny.

Pozdr.

Sam siebie cytować, też trzeba mieć nasrane.

Ale jeszcze kilka ważnych żeczy:

- jeżeli koleś ma SDRAM'y to nie wgrywaj Chb 1.01 tylko ostatni "firmowy" (Chb jest optymalizowany pod DDR),

- nie instaluj też SIS AGP 1.10 tylko 1.09. Z 1.10 miałem same kłopoty (w 1.10 podobno olali SIS 635).

- przestaw parametry Midi z 300 na 330 i IRQ z 10 na 5.

- nie polecam wyłączania ACPI (wszysto się kaszani).

To już chyba wszystko.

Pozdr.

popieram miałem podobne problemy a jak włączyłem ACPI to dopiero była jazda komp się samoczynnie restartował albo w ogóle nie odpalał :twisted: co do sdramów to te płyty nie najlepiej współpracują z tymi pamiątkami podobno że lepiej jest na ddrach ale nie powiem na stówę bo jak miałem tą płytę to posiadałem sdry (ddr dopiero wchodziło i było cholernie drogie :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]

Gr00bY Mazur"]

Próbowałeś kombinować coś z pamięciami ?

A nie ma jak - jak płyta jest głucha to jak mam coś zmienić?

Watraki startuja? Karty sie grzeja? Fizycznie wyglada na cala? Kumpel nie flashowal biosu?

Fizycznie wygląda na całą i na dodatek działa :-) Kumpel nie flashował BIOSu, a winę za wszystko ponosi... niewadomo co. Może to, że procesor w serwisie cały umazali pastą (duża część pasty była poza rdzeniem), może to, że płytka miała zwarcie z obudową (narazie jest bez), a może jakieś urządzenie na PCI (teraz jest tam pusto).

Ja juz widzialem bardzo umazane procki pasta i nigdy to nie bylo problemem (w sensie awarii).

 

Jesli to cos pomoze to mialem dawno temu taki problem: Za zadne skarby nie dalo sie zainstalowac W98 na karcie AGP, tylko na PCI. Ja robilem taki trik: na swoim kompie instalowalem W98 ale tylko do momentu kiedy konczyl kopiowac pliki, potem przekladalem dysk do feralnego kompa i z reszta juz sobie radzil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update:

 

Windows 98SE się zainstalował nawet. Normalny setup nie poszedł tylko setupcore. Ważne, że już Windows stoi i to nawet stabilnie. Tzn. stabilnie stoi i zawiesza się tylko jak coś sie chce zrobić :twisted: W każdym razie - Divx żaden z serii 5.xx nie chce się nawet zainstalować (obstawiam zabytkową grafikę), VPlayer się nawet nie uruchamia, no i sys. staje podczas Windows Media Playera. Filmiki chodzą czasem, potem zwiecha i twardy restart. Zaraz biorę się za flash'owanie BIOSu i zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Ps. 3DMark też się niechce zainstalować (wyskakują error'y podczas instalacji). Nie ma różnicy czy 2000 czy 2001SE. Wezmę się za ustawienia IRQ i GamePortu może coś się zmieni.

 

Ps2. Jak wszystko będzie działać to podpinam Radeon'a8500 i 256DDR i zobaczymy co da się z tej płyty wycisnąć :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj ecs chodzi bardzo stabilnie coprawda to juz 3 z koleji bo dwa poprednie mialy taka dolegliwosc ze jebal sie uklad podtrzymywania pamieci bios i po kazdy wyloczeni kompa listwa zasilajaca musialem ustawiac bios teraz juz nie ma problemu dostalem nowiutka plyte z nowej seri z takim zaczepem na AGP. osobiscie jestem zadowolony plyta chodzi bardzo stabilnie mimo iz mam wszystkie sloty PCI zajete co w przypadku mojego poprzedniego zakupu nie przedstawialo sie zbyt dobrze a byl to ECS K7VZA 3.X i tylko WinXp dzialal tam dobrzeproponuje bios w wersji 020429 czy jakos tak ale nie ten najnowszy bo sie lubi knocic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie że ECS'y są do [gluteus maximus] bo to nic nie zmieni. Sprzedaje się tego obok MSI na tony, gdzieś nawet na tym forum ktoś podawał ogólne liczby sprzedanych egzemplarzy i nie ma się co dziwić że kilka z nich podnie.

A przyczyna jest bardzo prosta. TRANSPORT i jeszcze raz TRANSPORT.

Dokładnie wczoraj pod moją firmę podjechał kurier, a że byłem na mag. akurat to widziałem co on robi z paczkami.

Żeby dostać się do towaru który był dla nas musiał przerzucić kilka pakunków. I przerzucał je dosłownie. Paczki leciały po jakieś 2 m. Większość tych pakunków to sprzęt komp. np. paczka z płytami ECS (jakieś 12 szt. przeleciało 2 m i spadło z wys. 1 m.) nagrywarki LG (jak wcześniej), CD-Samsuna (jak wcześniej) ale najlepsze jest to że gość tak samo potraktował dwa monitory z LG.

To by było na tyle.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]

moze jak prales tego durona to uszkodziles rdzen??wloz swojego procka i zobaczy czy dziala

Rdzeń jest jak najbardziej cały, a swojego P4 z 478 nóżkami raczej ciężko będzie mi włożyć w gniazdo które ma 462 nóżki. Ale nic - czego się nie robi dla kolegów - zaraz amputuje 16 nóżek swojemu Northwood'owi.

pamietaj ... nic na sile wszystko mlotkiem :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]

moze jak prales tego durona to uszkodziles rdzen??wloz swojego procka i zobaczy czy dziala

Rdzeń jest jak najbardziej cały, a swojego P4 z 478 nóżkami raczej ciężko będzie mi włożyć w gniazdo które ma 462 nóżki. Ale nic - czego się nie robi dla kolegów - zaraz amputuje 16 nóżek swojemu Northwood'owi.

pamietaj ... nic na sile wszystko mlotkiem :D

 

Pozdrawiam

Przecież młotków, jeszcze nie ma.... :twisted:

 

Hammer będzie wymiatał....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc ostatecznie wszelkie problemy, ze stabilnością zrzucam na kartę graficzną Intel740 AGP. Wszystko chodzi ok. z moim Radeon'em. Wymieniłem jeszcze pamięci na DDR i oto co mi się udało osiągnąć z najnowszym nieoficjanym BIOS'em ze strony www.k7s5A.prv.pl Flash'owanie poszło bez problemu :-)

 

Dołączona grafika

 

934MHz czyli wg. BIOS'u 950MHz....

 

No i wyniki w 3DMark'ach. Testy default.

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

No i najważniejsze jest to, że w moim Radeo'em i 256DDR płytka jest 100% stabilna !!! Nawet podkręciłem procesor i tak 100% stabilność. Na szynie 112MHz Windows już się nie ładuje. Chłodzenie jest to kitu więc kiedyś będzie więcej. Najdziwniejsze jest w tym nieoficjalnym BIOS'ie, że pomimo standardowej szyny 100MHz przy mnożniku 8.5x przy POST Duron widnieje 866MHz. Teraz trzeba kupić normalną grafikę i będzie śmigał ten ECS.

 

Ps. Wiecie jakie pamięci znalazłem w tym kompie? 32MB Nanya 8ns :-) Strasznie słabo się kręcą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje!!!! Szczerze mówiąc wątpiłem że coś uda ci sie zdziałać z tym ecsem :wink:

Co ma nie działać jak ma działać..... System hula(ł) aż miło na tym ECS'ie z moim Radeon'em i DDR'ami. Może jednak produkty firmy ECS nie są takie tragiczne.... Zresztą kto to mówi - osoba która ostatnie 3 dni spędziła na walce o stabilność ww. systemu :twisted:

 

Najważniejsze jest to, że przekonałem się nawet ECS'a można zmusić do stabilnej pracy... nawet przy O/C.

 

Pozdrawiam wszystkich szczęśliwych i "szczęśliwych" posiadaczy płyt firmy ECS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z K7S5A bylem bardzo zadowolony lecz niedokonca bo mi duron morgan SSE baaaaardzo wolno obslugiwal (dane z linuxa transfer_pIII-SSE: 988Mb na K7S5A a 3200Mb na K7VTA3) a tak to byla oki! No moze jeszcze troche wolny kontroler hd`eka niby to UDMA100 ale troche za wolny. Kupilem zaraz po tej tez ECS`a ale j.w K7VTA3 i zero problemow nawet procek na 1333 mi bez podnoszenia napięcia wstal!!! ale bios nawet nie golil :(

Mają tylko kilka niedopracowan:

- zero podkrecania (mostek na duronku cielem, oj ciezko bylo, ciezko)

- brak wiatraka na chipsecie a na dodatek jakims gow... przyklejony (trza bylo zerwac i poprawic z pasta z dodatkiem srebra + kropelka)

- 2 wyjscia na wiatraki z monitorem obrotow

- zle umieszczone wejscie na fdd (sam dol, niezle miesza z pow. w obudowie)

BTW K7S5A niema tylko pierwszej wady gdy sobie flashniemy biosa Chb z ocworkbench

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie że ECS'y są do [gluteus maximus] bo to nic nie zmieni.

a wlasnie, ze bedziemy tak pisac, jesli uratujemy w ten sposob choc jednego biedaka przed kupnem tego pRODUKTU to bedzie SUKCES

 

A przyczyna jest bardzo prosta. TRANSPORT i jeszcze raz TRANSPORT.

to znaczy, ze firmy spedycyjne rzucaja tylko eCSami, a abity, asusy, msi, epoxy i inne sa traktowane jak szklo? sam piszesz, ze eCS i msi sa liderami sprzedarzy plyt. to prawda. i zobacz jaka jest roznica w jakosci wykonania!

 

nie pisz bzdur, ze slaba jakosc eCSa jest spowodowana tym, ze waldek z servisca rzuca pudelkami!

 

to wynika tylko i wylacznie z oszczednosci kosztem jakosci poprzez wykorzystywanie marnej jakosci tanich podzespolow (kondensatory, ukl. scalone, a moze nawet cyna). oni oszczedzaja na wszystkim! i stad sie bierze loteryjna jakosc produktow koncowych eCS!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie że ECS'y są do [gluteus maximus] bo to nic nie zmieni.

a wlasnie, ze bedziemy tak pisac, jesli uratujemy w ten sposob choc jednego biedaka przed kupnem tego pRODUKTU to bedzie SUKCES

 

A przyczyna jest bardzo prosta. TRANSPORT i jeszcze raz TRANSPORT.

to znaczy, ze firmy spedycyjne rzucaja tylko eCSami, a abity, asusy, msi, epoxy i inne sa traktowane jak szklo? sam piszesz, ze eCS i msi sa liderami sprzedarzy plyt. to prawda. i zobacz jaka jest roznica w jakosci wykonania!

 

nie pisz bzdur, ze slaba jakosc eCSa jest spowodowana tym, ze waldek z servisca rzuca pudelkami!

 

to wynika tylko i wylacznie z oszczednosci kosztem jakosci poprzez wykorzystywanie marnej jakosci tanich podzespolow (kondensatory, ukl. scalone, a moze nawet cyna). oni oszczedzaja na wszystkim! i stad sie bierze loteryjna jakosc produktow koncowych eCS!!!!!

 

a ja myslalem ze to ASUS jest na 1 miejscu a po nim ECS co do ilosci sprzedanych plyt a na 3 miejscu daleko odstaja GIGABYTE tak dzisjak gdzies czytalem

1. ASYS 7,73 mln sztuk

2. ECS 7,6 mln sztuk

3. GIGABYTE 2,23 mln sztuk

nawet tak na www.tweak.pl jestnapisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdzę że jakość wykonania jest podobna do asusa, epoxa lub abita. Co do Msi to nie masz racji, jest dużo zwrotów. Sam na swojej stronie napisałeś że Epox przyszedł do Ciebie niesprawny, myślisz że taki wyjechał z fabryki - nie sądzę. Po prostu więcej użytkowników ma problemy z ECS'ami bo jest tych płyt kilka razy więcej na rynku, bo są bardzo tania. To by było na tyle.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam na swojej stronie napisałeś że Epox przyszedł do Ciebie niesprawny, myślisz że taki wyjechał z fabryki - nie sądzę.

mysle, ze jednak taki wyjechal z fabryki. jak wg. ciebie moze sie popsuc elektronika w transporcie? poza tym, epox juz do mnie wrocil i moje problemy sie skonczyly, w przeciwienstwie do wielu (NIE WSZYSTKICH) uzytkownikow eCSow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...