Skocz do zawartości
Gość

Buda@lukk juz gotowa!!!! - ufff... prace skonczone

Rekomendowane odpowiedzi

malowanko, ekstra i wogole cacy maszyna :) GJ !

jednak jako ze jestem perfekcjonista musze napisac kilka swoich przemyslen:

1 - tak jak Martiiiii napisal wypadaloby pomalowac bude w srodku na czerwony lub czarny

2 - na szybe nakleilbym jakies bajery (home made wycinane wzorki z folii przylepnej ;) )

3 - jak wspomnial Dreed moze i troszeczke za czerwono z przodu takze jakby ci sie chcialo Lukk to pomaluj jakos sprytnie na czarno: klapki (te co sie wysuwaja ;) ) i przyciski od cdromow oraz klape od fdd i raczki od kieszeni ;). wtedy na pewno front panel wygladalby piknie :)

1. no na pewno byloby lep[iej..ALE:) po pierwesze wlasciwie wszystkie farby mi sie skonczyly(a i tak wyszedlem troche na nich jak zablocki na mydle, bo wydalem na malowanie w sumie z 50zeta)...a po drugie teraz wszystko rozkrecac i byc bez kompa z 2 dni to nie dla mnie :lol: :lol:

 

2. no to dobry pomysl...chcialem nawet zamowic z www.angela.pl naklejke na szybe, ale moja dziewczyna powiedziala zebym nie przesadzal, bo w kocnu za duzo tego wszystkiego bedzie...a kobiet trzeba sluchac :lol: :lol: :wink:

 

3. to moze tez bym zrobil ale gdybyscie powiedzieli wczesniej :lol: :lol: teraz demontowac wszystko, scierac farbe, kupowac czarna farbe(patrz pkt 1) juz nie mam najmniejszej ochoty

 

a tu zdjecie zrobione przed chwila w swietle dziennym, bez lampy...ten caly czerwony przod az tak w norrmalnym swietle nie razi..przekonajcie sie sami

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, tak po porównaniu to... opłąca się farbę podrzeć :P Tu ten czerwony wygląda ciut lepiej niż w pierwszych fotach;) W rzeczywistości pewnie jeszcze lepiej;)

Panelik na FDD wygląda spoko, krata i plakacik pod nią są bardzo ok, jedyne, czego brakuje, to malowanie stelażu, ale to juzburżujstwo;) Czy to zielone coś, to jakaś diodka? Czemu zielona? <-wiem, czepiam się :P

 

Wygląd bardzo korzystny, bez szaleństw, ja tak lubię. I nie przypomina choinki z ośmioma katodami i pralką z boku;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki ale mi sie nie podoba ten czerwony :/ czekalem z ta wypowiedzia ale mi osobiscie sie nie podoba, ale to twoja buda takze... pozdro

nie no spoko:)) gdyby wszystkim podobalo sie to samo to swiat bylby nudny..w kazdym badz razie jak na razie jestem dumny ze swoich dokonan :lol: :lol:

 

tu macie zdjecie półeczki/pudełka na zasilacz, ktory bedzie na niej lezal, a ta z kolei bedzie wisiala na scianie...jutro montaz!!! i JUTRO pewnie przyjda do mnie wiatraki, grille i katoda czerwona z 4 maxa i Angeli...bo juz ponoc wyslane sa... :lol:

 

Dołączona grafika

 

update!!! katoda czerwona juz doszla do mnie:)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby nie lubię katod... Ale jakoś mi się podoba... Te kabelki fajnie sie prezentują, choć ciasno tam pieruńsko, fajnie błyszczą w tym świetle. Ciekawe, jakie wentylki wsadzisz w okienko. Kolorek/swiatełko/przezroczyste...

 

3maj tak dalej, super Ci wychodzi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby nie lubię katod... Ale jakoś mi się podoba... Te kabelki fajnie sie prezentują, choć ciasno tam pieruńsko, fajnie błyszczą w tym świetle. Ciekawe, jakie wentylki wsadzisz w okienko. Kolorek/swiatełko/przezroczyste... 

 

3maj tak dalej, super Ci wychodzi;)

zasilacz bedzie na zewnatrz wiec w srodku bedzie w kablach ladny porzadeczek....

 

a wentyle juz "ida" do mnie z www.angela.pl .....zamowilem zielony(na gore), niebieski(przy procku, przy karcie grafiki) i niebieski ( po prawej na dole)....no i przyjda tez razem z nimi grille (chromowane smoki x 3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla  mnie "katody", czy inne bajery, jak np. kratka, a za nia logo amd, to wygladaja jakby pochodzily z wiejskiej dyskoteki ;]

a włassnie ze nie mi sie podoba takie cos :) ale kazdy ma swoh gust...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no juz mam wszystko co potrzebowalem....przed chwila doszly do mnie wentylatory i grille...PRZY OKAZJI musze wyrazic sie pozytywnie o sklepach 4max jak i angela.pl, oraz przewoznikach - servisco(to wiedzialem ze bedzie szybko) , ale i POczta Polska (tu mialem watpliwosci)...czekalem odpowiedznio 1,5 dnia i 2,5 dnia...

 

a tu fotki wstepne...szybko zamontowalem wsio i zrobilem zdjecia

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dres jest fajny. Szczególnie opiekany na wolnym ogniu, wtedy ortalion fajnie chrupie.

 

Ale buda pomimo pokolorowania jej ile wlezie, oświetlenia wielobarwnie i maxymalnie wygląda po prostu jak produkt pzemyśleń, a nie przypadku. Facet wpadł na pomyśł i doprowadził go do końca. Jak wyżej, katod nie lubię, moim ulubionym kolorem jest czarny, ale podoba mi się, cenię pracę mózgu i wysiłek rąk. Ten wysiłek się opłacił, skoro nawet mi się spodobało i nie najeżdżam na niego, że choinka. Zgrane, staranne, solidne, spójne. Nic złego, poza tym, że ta czerwień źle wygląda w aparacie.

 

Ocena:

Kolorki 5++ (nie 6, bo jednak nie lubię katod)

Malowanie 5 (bo czerwień zbyt jednolitą plamą jest, ale o gustach...)

siatka, wentyle: 6 - nc

Ogłonie: jeden z najlepszych modów w oparciu o gotowa budę w ostatnich miesiącach. Żeby zrobić lepiej/więcej, musiałbyś wykonać budę od podstaw, malować aerografem, pozłacać, inne takie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla  mnie "katody", czy inne bajery, jak np. kratka, a za nia logo amd, to wygladaja jakby pochodzily z wiejskiej dyskoteki ;]

ble, za niedlugo bede na tym banki wieszal 

jedyne co mi sie podoba w tej obudowie, to chyba szyba i wiszace za obudowa plakaty z SS

 

bleee, teraz to mi sie kojarzy z full wypaisonym samochodem sportowym firmy fiat (model 126P), przyciemnione szyby, alarm, w srodku panowie w ubranku sportowym i znaczek NIKE'a na tylnej szybie O_o

sluchaj zaczynasz mnie denerwowac!!! po pierwszym Twoim poscie bylo ok...tzn Tobie sie nie podoba i jest ok...ale aby pisac 3 posty prawie pod rzad jakie to jest ble??? i juz nie chodzi o to ze mnie objezdzasz (bo masz prawo) ale o zwykle postoj...two ...a tak btw pokaz swoja bude :) a po drugie wazne jest imho to ze moja buda na poczatku byla ochydna(w koncu nazwa CODEGEN zobowiazuje :lol: :lol: ), a udalo mi sie "cos" stworzyc...mi sie podoba...innym tez....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam zwykla obudowe Codegena 8011 i co ? zle ?, jedyne co w niej moze zrobie to mala syzbka, zeby widziec co sie bedzie dzialo z WC, a dalem post ble, bo jak zobaczylem ta siatke i to oswietlenie to musialem na chwile kanapke odlozyc

to dlaczego sie wypowiadasz na temat modowania obudow skoro sie na tym nie znasz??? jesli mala szybka to szczyt Twoich mozliwosci to wspolczuje...obejrzyj sobie strony o moddingu...moze wtedy w glowie ci zajasnieje... mi sie chce odlozyc kanapke (i co wiecej pobiec do kibla) jak patrze na twojego avatara i wyobrazam sobie jak Ty wyglaasz...BLEEEE :lol:

 

EOT 4 U FROM ME

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam zwykla obudowe Codegena 8011 i co ? zle ?, jedyne co w niej moze zrobie to mala syzbka, zeby widziec co sie bedzie dzialo z WC, a dalem post ble, bo jak zobaczylem ta siatke i to oswietlenie to musialem na chwile kanapke odlozyc

Też nie obczajam, po co piszesz o tmy samy kilka razy. Poza tym jeśli nie lubisz takich rzeczy to po co zaglądasz do tego działu. Chyba tlyko po to by denerwować innych. Poza tym ty chyba nie widziałeś wiejskiego tuningu.

 

Mi tam się podoba :twisted:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie to juz zatkalo jak zobaczylem katodki :)... teraz czekam na regalik pod zasilacz :P(tez nad tym mysle) naprawde modzik fajny, nie myslales czasem o podswietleniu tej kratki ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie to juz zatkalo jak zobaczylem katodki :)... teraz czekam na regalik pod zasilacz :P(tez nad tym mysle) naprawde modzik fajny, nie myslales czasem o podswietleniu tej kratki ??

tak...najprawdopodobniej jutro skocze do sklepu i dokupie 2 diody (od razu na 12V)...koloru czerwonego mysle(taki by pasowal), chociaz niebieski bardziej by oswietlal, no bo jest jasniejszy...i beda one sie wlaczaly najprawdopodobniej razem z czerwona katoda(albo czerwonym wentylem) - bo juz teraz jeszcze jednej "wajchy" nie umieszcze na panelu, aby je osobno wlaczac

 

edit: aha i jeszcze dzis na probe pomalowalem kawalek "oslonek" na kable farba "chromowa"...efekt super, a wiec wszystkie pomaluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dlaczego sie wypowiadasz na temat modowania obudow skoro sie na tym nie znasz??? jesli mala szybka to szczyt Twoich mozliwosci to wspolczuje...obejrzyj sobie strony o moddingu...moze wtedy w glowie ci zajasnieje... mi sie chce odlozyc kanapke (i co wiecej pobiec do kibla) jak patrze na twojego avatara i wyobrazam sobie jak Ty wyglaasz...BLEEEE :lol: 

 

EOT 4 U FROM ME

oka to ja ci jeszczeodpisze:

 

To byla krytyka z mojej strony i juz, totalnie mi sie nie podoba, znasz sie na robieniu procesorow, albo innym hardware? chyba nie za bardzo, a nie raz komentowales ten wytwor

 

Nigdzie nie napisalem, ze syzbka to szczyt moich mozliwosci, pheh, za takiego zdolniache sie uwazasz bo wsadziles 2 katody do obudowy i potrafiles je podpiac ? O_o a sorry, potrafiles tez pomalowac obudowe, tak tego nie umiem, napisz jakis manual jak uzywac farby w spray'u !

 

Obrazasz mnie, a ja nawet jednego zlego slowa na ciebie nie napisalem. Poza tym gdybys pomyslal i spojrzal na date rejestracji to bys wiedzial iz jestem na tym forum dosc dlugo i naogladalem sie niejednej takiej obudowy jaka ty ze to tak nazwe "stunningowales". Chodz czesto po www o "moddingu" komputerow i co z tego? moglbys mi wytlumaczyc, co ma mi zajasniec? Najpierw mysl, potem pisz.

 

Jak odlozyles kanapke to faktycznie pobiegnij do kibla po wiecej.. n/c

 

Co do avatara, to mam go chyba od poczatku i jakos nie mam zamiaru zmieniac, nawet nie wiesz co on przedstawia.

Co do komentarza o moim wygladzie to pokazales swoj poziom zerowy, ja sie do niego nie znizam i koncze krytyke w tym temacie. pa, powiedz jak ci bedzie silnik i paliwo rakietowe potrzebne do "moddingu" obudowy postaram sie zalatwic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak strzele, Iron Maiden ? :D

ps. troszke ignorant z Ciebie ;) chlopak zrobil malowanie, w szybach cial, panel zrobil, przyciski. wycial kratke; moze i nie jakies cudo techniki ale wiele pracy wlozyl jak dla mnie zrobil cos fajnego z tej dziadowej budy kodgena :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cicho KACIE :P i przestancie walic ot, bo sie na mnei tylko wyzywac beda :D

tak na serio to okno jest git - to co mi sie w obudowach podoba, ale kratka, katodki, diodki - nieee to nie dla mnie ;] juz wiesz o co mi chodzi ? nie chodzi o to ze mam cos do twojej obudowy, ale ogolnie mi sie to nie podoba, po porstu ;] to tak k'woli wytlumaczenia iz nic do ciebie i twojej budy (lol ale to zabrzmialo :P) nie mam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cicho KACIE :P i przestancie walic ot, bo sie na mnei tylko wyzywac beda :D

tak na serio to okno jest git - to co mi sie w obudowach podoba, ale kratka, katodki, diodki - nieee to nie dla mnie ;] juz wiesz o co mi  chodzi ? nie chodzi o to ze mam cos do twojej obudowy, ale ogolnie mi sie to nie podoba, po porstu ;] to tak k'woli wytlumaczenia iz nic do ciebie i twojej budy (lol ale to zabrzmialo :P) nie mam ;]

ok...rozumiem...gdybys tak od razu napisal(i tylko JEDNEGO POSTA a nie TRZY :) ) to byloby ok...ale jesli mowisz ze musisz kanapke odlozyc to wiesz...za mile to to nie jest..

 

ok koniec OT!!! wypowiadajcie sie na temat budy a nie tego co kto powiedzial :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...