Skocz do zawartości
Gość

Buda@lukk juz gotowa!!!! - ufff... prace skonczone

Rekomendowane odpowiedzi

ja to skojarzylem z Plaszczem Skrytobojcy ;]

Wiem wiem ciagle ten Kat :D Kolega jeden sie ze mnie smial bo pierwszy raz go spotkalem (z netu) i mialem dlugi czarny plaszcz hehe

A na kacie jest Skrytobujca, a ja sobie zrobilem bardziej unikalny nic :>

 

Dobra bo zbaczamy z tematu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no super buda naprawne :) te wentyle mi sie podobaja

wetyle to Titany, jakbyscie chcieli wiedzisc..maja 3 LEDy wbudowane w siebie...

 

pare fotek zrobionych przed chwila....no i mam nadzieje ze dzis uda mi sie w koncu wywalic zasilacz na zewnatrz i moze panelik podlaczyc

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to to juz jest za bardzo nawalone...

ale tak z ciekawosci spytam: ile kosztowalo ciebie to cale powiedzmy oswietlenie?

hmmmm...no policz sobie:) 3 x katody + 3 razy wiatraki...cos kolo200 zeta

 

+ farba - 50 zl

+ grille - 50zl (okolo)

 

w sumie 300zl mysle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRILI NIE DOTYKAJ FARBĄ! Póki są srebrne, to są śliczne, jak pomalujesz, będzie już za dużo. Mi się szybko ładuje :D

pewnie ze nie tkne...specjalnie kupilem chromowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok...zasilacz na zewnatrz!!!! w koncu kable sie nie duszą i jest luzno...aha wtyczki (molexy) zostana troche zredukowane...a dokladniej ich ilosc(teraz katody i wentyle sa poprzyczepiane przez te przejsciowki (a ze jest ich razem 6:/ - zbyt wiele))...a planuje zeby zostaly dodatkowe(tzn od katod i wentyli) tylko 2 molexy (pod jednym beda katody a pod drugim wentyle)...i oczywiscie podpiete to wszystko bedzie pod panel...i zostanie jeszce do pomalowania oslonki na kable na chrom

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie zastanawiam nad wyrzuceniem zasilki poza bude - jak u ciebie, tylko zastanawiam sie jak wykorzystac ten wolny wiatrak (zasysajacy) :?: Moze jakis "tunelik", czy cos w tym stylu... masz jakies konkretne plany, czy po prostu tak zostawiasz lub odlaczasz go :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz przenosil bude to zasilacz bedzie wisial na kablach :?: mogles cos wymyslec i przyczepic zasilacz do budy a nie do sciany...

 

Budka mi sie podoba ;]

ja budy wlasciwie nie przenosze...no bo po co???? tylko jak wymieniam procka albo plyte glowna wlasciwie...a to sie dzieje raz na rok-poltora....to wtedy po prostu odlacze wtyczki z plyty glownej...to nie problem...

 

przymocowanie do sciany wydalo mi sie lepsze i prostsze..

 

jak na początkującego moddera to całkiem nieźle ale jedna podstawowa sprawa !!!! Porządek w kablach please bo przez te szybki to widać only kable kabeliki przewody itp  

thx...ja nie mam sie co rownac co do Ciebie, ale jesli Tobie sie moja buda tez podoba to ja sie ciesze bardzo :D a z kablami to nic wiecej nie zrobie(oprocz zredukaowania liczby molexow...o tym pisalem nieco wyzej....

no a z kablemi od HDD(w sumie 4!), 2 od zasilacza do plyty, wewnetrznymi USB, audio nic mi sie nie uda zrobic...chyba ze masz jakis pomysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz przenosil bude to zasilacz bedzie wisial na kablach :?: mogles cos wymyslec i przyczepic zasilacz do budy a nie do sciany...

 

Budka mi sie podoba ;]

ja budy wlasciwie nie przenosze...no bo po co???? tylko jak wymieniam procka albo plyte glowna wlasciwie...a to sie dzieje raz na rok-poltora....to wtedy po prostu odlacze wtyczki z plyty glownej...to nie problem...

 

przymocowanie do sciany wydalo mi sie lepsze i prostsze..

 

jak na początkującego moddera to całkiem nieźle ale jedna podstawowa sprawa !!!! Porządek w kablach please bo przez te szybki to widać only kable kabeliki przewody itp  

thx...ja nie mam sie co rownac co do Ciebie, ale jesli Tobie sie moja buda tez podoba to ja sie ciesze bardzo :D a z kablami to nic wiecej nie zrobie(oprocz zredukaowania liczby molexow...o tym pisalem nieco wyzej....

no a z kablemi od HDD(w sumie 4!), 2 od zasilacza do plyty, wewnetrznymi USB, audio nic mi sie nie uda zrobic...chyba ze masz jakis pomysl

będę krzyczeć : JAK NIC NIE ZROBISZ !!!!!! można all kable pospinać w wiązki i je ułożyć !!!! to po pierwsze po drugie część kabli można ułożyć na bocznych ściankach i spinać spinkami do układania rurek telefonicznych do kabli ! ja tylko podpowiadam co masz zrobić a ty sam zdecyduj co zrobisz z moimi myślami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oslonki na kable "sie maluja"...wygladaja moim zdaniem teraz o wiele lepiej (teraz zaluje ze nie "psiknalem" stelarzu budy tez na kolor chromu - bylby odjazd...no ale moze za miesiac czy dwa nadejdzie chwila, gdy zachce mi sie rozkrecic wszystko i pomalowac wnetrze..kto wie??)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hMm n fajnie , ja wlasnie stoje przed dylematem na jaki kolor pomalowac wnetrze mojego chiefa matrxa blue :) myslalem cos ala niebieski ( Thorn ) ale mysle rowniez nad chromem sam niewiem przejade sie do sklepu i popatrze na te kolory moze mi cos w oko wpadnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej farby użyłeś do malowania tych kabli? Ja próbowałem swoje malować ale efekty mizerne. Po wyschnięciu farba odpryskuje przy zginaniu kabli. U ciebie farba nie odpryskuje przy zginaniu?

farba kupiona w Castoramie...kolor chromu...DUPLI-COLOR color spray....nic nie odpryskuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To cholernie dziwne bo też mam dupli i ta farba odpryskuje. Może nie jakimiś wielkimi płatami ale jednak odpada z niektórych miejsc przy zginaniu rurki.

 

Właściwie jeśli farba nie ma w sobie dodtku w postaci kauczuku to zawsze powinna odpryskiwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

ok..fotki zrobione przed chwila...panel gotowy(nie dziala tylko niebieska katoda i jedna dioda bo cos wlacznik jest spierdzielony i trzeba go wymienic)

 

no i zrobilem porzadek w budzie!! juz nic wiecej nie wykombinuje...i tak meczylem sie z tymi kablami z pol godziny...

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

buda skonczona!!! ufff.troche pracy bylo ale sie oplacilo..porownujac Codegena z 1 strony(poczatkowego), a teraz po przerobkach to niebo , a ziemia....moze jak mnie najdzie kiedys ochota to pomaluje jeszcze wewnatrz...ale nie w najblizszym czasie...a wiec : THE END :lol: :lol: (ps. teraz mozecie mnie chwalic jaki jestem genialny i wogole :lol: :lol: :wink: )

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładne...kolorystyka czerwony+czarny bardzo mi sie podoba moja buda taka bedzie (kiedys :P)

 

jedyne co mi sie nie podoba i do czego moge sie przyczepić, to ten zielony kolo na górze budy, juz nawet ten niebieski nie przeszkadza...ale zielony gryzie sie z cała reszta...takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

hmmm...tak teraz mi wpadlo do glowy , aby kupic troche "misia" (wiecie takiego jak byly kiedys plaszcze, narzuty na kanape) i wylozyc wnetrtze takim w cetki lamparta ??? wygladalo by chyba fajnie(dawno, dawno temu , z 4 lata temu, widzialem takie cos na virtualhideout.com)...a jak z temperatura??? podnioslaby sie??? chyba nie prawda?? bo w koncu wiatraki pracuja

 

edit: nie musze nawet takiej "tkaniny" kupowac!!! moja Mama miala kiedys plaszcz w takie cetki geparda i lezy gdzies w szafie i sie kurzy...mo i pozwolila go pociac :lol: no to nozyczki w dlon i jechane :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

heh...z plaszczem jednak nic nie wyjdzie...ale wymyslilem cus takiego...przed chwila zaczalem a ze juz pozno to reszta modowania wnetrza przelozona na jutro...co o tym myslicie??? fajnie to wyglada??

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh. Super. Tez mam zamiar zabrać sie za pierwszą przeróbkę mojego komputerka... Zaczne chyba od porządku w środku... I tu mam pytanie. Skad <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> takie rury na kable ja na zdjeciach w "części zielonej"? Jak włożyć w taka rurke, załóżmy 10mm, kabelki z wtyczkami o większej średnicy?

Aha.... Gdzie najlepiej (najtaniej) kupować kable HDD/FDD, swiecidelka itd.?

 

Podziwiam nowe oblicze Twójego kompa... it's amazing...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...