Skocz do zawartości
Gość

Buda@lukk juz gotowa!!!! - ufff... prace skonczone

Rekomendowane odpowiedzi

Heh. Super. Tez mam zamiar zabrać sie za pierwszą przeróbkę mojego komputerka... Zaczne chyba od porządku w środku... I tu mam pytanie. Skad <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> takie rury na kable ja na zdjeciach w "części zielonej"? Jak włożyć w taka rurke, załóżmy 10mm, kabelki z wtyczkami o większej średnicy?  

Aha.... Gdzie najlepiej (najtaniej) kupować kable HDD/FDD, swiecidelka itd.?

 

Podziwiam nowe oblicze Twójego kompa... it's amazing...

rurki to sa rurki sanitarne czy jak tam sie one zwa...dostaniesz je w kazdym OBI, Nomi, Sromi :lol: potem je rozcinasz wzdluz, no i pakujesz do nich kable(a wiec nie rozbierasz wtyczek!)...rozciecia praktycznie nie widac, jak dobrze obrocisz oslonke...

 

co do swiecidelek, kabli to poszukaj...zalezy...w 4max sa np. tanie katody(czerwona zamowilem wlasnie tam) , a np. w Angela.pl wiatraki i oslonki na nie..

 

thx za uznanie dla mojej skromnej osobki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skad wziales takie czarne "ponczochy" na kable od ide (te z dodatkowego kontrolera)

taka mala odskocznia:

- jak sie obsluguje taka dodatkowa karte rozszerzen ide? masz tam funkcje raid?

takie kable "z tymi ponczochami :lol: (he he he niezle okreslenie :wink: )" po prostu kupilem oryginalnie w sklepie...1 tasma chyba kosztowala 15-20 zeta(cos kolo tego)

 

CO DO KARTY to: nie ma raida, jest to ATA 66, maks 4 urzadzenia mozna podlaczyc...wkladasz ja po prostu w PCI i juz...przy starcie pojawia ci sie dodatkowe okno w ktorym wykrywane sa urzadzenia i jesli masz tam podpiety HDD, to mozesz zmienic tryb pracy...w windowsie instalujesz sterowniki i to wsio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na początkującego moddera to całkiem nieźle ale jedna podstawowa sprawa !!!! Porządek w kablach please bo przez te szybki to widać only kable kabeliki przewody itp :P

Ty wiesz, ze odnioslem podbne wrazenie. popatrz popatrz :D ;)

 

 

 

lukk uporzadkuj te kable, nie wiem, moze zamiast tych rurak je po prostu pochowaj, bedzie ladniej wygladac na pewno :D ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...