Skocz do zawartości
Milo

Painkiller

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zabić Lucyfera ?? to jest ostatnia plansza i sam koniec gry.

Najpierw uderz w spadajacy meteor tak aby trafil w Lucka, a gdy ten sie przewroci wtedy mozesz strzelac w niego ile wlezie (po takim czyms powiniein zginac)

A tak btw to nie jest do konca koniec gry: na najwyzszym poziomie masz inne zakonczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najlepsze ftp od dawien dawna

dla mnie lepszy od far cry

A mozesz podac adres tego FTP'a :]

PS

Pisze sie FPP(First Person Perspective) a FTP(File Transport Protocol) to protokol do przesylania danych/plikow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najlepsze ftp od dawien dawna

dla mnie lepszy od far cry

na singla jest calkiem mila, ale multiplayer ma powazne bledy w kodzie sieciowym, co sprawia ze jest praktycznie niegrywalna :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Painkiller jest zły na multi??? 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

Ja tam grałem i było lepiej niż CS lub tego 'kwaka 3'.

 

Błędy??? 8O 8O 8O 8O 8O 8O Jakie? Podaj konkrety -mess- :!: :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najlepsze ftp od dawien dawna

dla mnie lepszy od far cry

A mozesz podac adres tego FTP'a :]

PS

Pisze sie FPP(First Person Perspective) a FTP(File Transport Protocol) to protokol do przesylania danych/plikow :P

ech sucker....

myślisz ze celowo napisałem?

uczestniczę w tworzeniu sie historii gier od 18 lat

.....

ale dałeś :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zna ktoś moze jakiegoś cheata na odblokowanie poziomu Trauma bo na necie nie znalazłem a to nie na moje siły żeby zebrać 23 karty :oops:

Jedeny kody kotre widze to:

SHOWFPS 1 Display frames per second

PKAMMO full ammo

PKPOWER full ammo/health

PKWEAPONS gives all weapons

PKGOLD lots of gold

PKKEEPBODIES toggle 'bodies will never disappear' on/off

PKKEEPDECALS toggle 'decals will never disappear' on/off

PKDEMON toggle 'demon morph' on/off

PKWEAKENEMIES toggle 'enemies get 1 hp' on/off

PKALWAYSGIB toggle 'excessive gibbage' on/off

PKGOD toggle 'god mode' on/off

PKHASTE toggle 'haste' on/off

PKWEAPONMODIFIER toggle 'weapon modifier mode' on/off

WEAPONSPECULAR 1/0 toggles 'weapon specular' on/off

 

Ale z tymi koami powinienes juz bezproblemowo sobie karty pozbierac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem gre wczoraj odrazu juz z łatka 1.15 ... odrazu sciagnolem patch 1.3 i do poziomu katakumby bylo ok zadnych przyciec gra wciagala jak glupia ... przez nia nawet na spotkanie z laska sie spoznilem <wstyd > az tu nagle strasznie sie zaczela walic ...stawala i konic tylko resert , po kilku prubach wyczailem ze to chyba sie grafa przegrzewa bo artefakty itp a wiatraczek na niej nie jest za dobry chyba przytarty i sie wolno kreci heh , po zmniejszeniu detali z max na prawie minmum da sie dalej grac .. ale i tak mam problem z jakims kolesiem strzelam w niego i strzelam a on w kolko zyje .. jest to koles ten w takiej malej komnacie z dziura w ktorej jest ogien nie wiem jak go opisac i tez nie wiem jak dziada zabic .. widac ze nie gram w takie gry .. ale ten klimat mnie rozwala , gesia skorka itp ta muza boska gra jeszcze jakby nie te bledy albo ten moj niejszczesny r9100 :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem gre wczoraj odrazu juz z łatka 1.15 ... odrazu sciagnolem patch 1.3 i do poziomu katakumby bylo ok zadnych przyciec gra wciagala jak glupia ... przez nia nawet na spotkanie z laska sie spoznilem <wstyd > az tu nagle strasznie sie zaczela walic ...stawala i konic tylko resert , po kilku prubach wyczailem ze to chyba sie grafa przegrzewa bo artefakty itp a wiatraczek na niej nie jest za dobry chyba przytarty i sie wolno kreci heh , po zmniejszeniu detali z max na prawie minmum da sie dalej grac .. ale i tak mam problem z jakims kolesiem strzelam w niego i strzelam a on w kolko zyje .. jest to koles ten w takiej malej komnacie z dziura w ktorej jest ogien nie wiem jak go opisac i tez nie wiem jak dziada zabic .. widac ze nie gram w takie gry .. ale ten klimat mnie rozwala , gesia skorka itp ta muza boska gra jeszcze jakby nie te bledy albo ten moj niejszczesny r9100 :|

było setki razy

 

 

światło go może tylko zabić

naprowadz drania na wiązkę światła padajaca przez dziurę w suficie i gość sie rozsypie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Painkiller jest zły na multi???  8O   8O   8O   8O   8O   8O   8O   8O  

Ja tam grałem i było lepiej niż CS lub tego 'kwaka 3'.  

 

Błędy???  8O    8O   8O   8O   8O   8O Jakie? Podaj konkrety -mess- :!:  :!:  :!:

porownywanie go do q3 lub cs'a to jak porownywanie malucha do mercedesa...

 

sprobuj pograc w pk z pingiem wiekszym niz 60 to zobaczysz o czym mowie, do tego na neo na polskich servach nawet mam laga po respawnie 3-4sec(przy czym nie moge sie ruszac), wczesniej takie zjawisko wystepowalo dopiero na pingu 80+

 

btw jedzie ktos na turniej painkillera na lan 4 fun w warszawie ktory odbedzie sie jutro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyskakuje mi blad podczas wczytywanie zapisanej gry.. za kazdym razem jak chce wczysta czy to auto zapis czy moj quik save wysakuje taki komunikatr

 

Script Error

 

[string"../Data/Lscript/Templatos/GamePlay/Slab.CItem"]:207:ottempt to index field '_RespownPos'(a nilvalue)

 

Press "retry to debag.

 

wie ktos o co chodzi ? gre mam z patchem 1.3 a i ododam ze jak wczytam caly poziom od nowa to sie wczyta i jest ok ale przeciez nie bede przechodzil calego poziomu na raz bo nie zawsze sie tak uda i nie zawsze mi na to ktos pozwoil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera ,dostałem orginalna grę zainstalowałem odpaliłem i monitor zgasł ale dzwięk jest

pamietam że podobnie miałem w Vice city,wtedy chodziło o rozdzileczość ,gra domyślnie ustawiała sobie ogromną rozdzielczość i dlatego monitor gasł,poradzili mi abym usunął plik .set i poszło

co moze być teraz przyczyną ?to samo?

pomóżcie proszę...stery 56.56 grafika GF4 Ti4200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale numer! Na VIVIE właśnie zobaczyłem Videoclip zespołu Mech ( 1 raz w życiu widzę i słyszę) o tytule...PAINKILLER!!! :) Nawet taki spokojny, wpadający w ucho kawałek pokroju Kata ( w podobnym takze wieku ;)), co rusz ze scenami z gry. Mi się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera ,dostałem orginalna grę zainstalowałem odpaliłem i monitor zgasł ale dzwięk jest

pamietam że podobnie miałem w Vice city,wtedy chodziło o rozdzileczość ,gra domyślnie ustawiała sobie ogromną rozdzielczość i dlatego monitor gasł,poradzili mi abym usunął plik  .set  i poszło

co moze być teraz przyczyną ?to samo?

pomóżcie proszę...stery 56.56 grafika GF4 Ti4200

Uzywasz jakiegos programu typu power strip ?

Jezeli tak to wywal to g****

Przeinstaluj stery na jakies starsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemano.panowie mam radeona 8500 i przy paintkillerze gra chodzi przez kilka sekund potem pada i komunikat:vdm zrestartował akcelerator graf.Próbowałem już różnych ster.4.4,4.5,4.1,teraz mam nowe omega 4.7 i dalej to samo.może wie ktoś oco z tym chodzi.dzęki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylo kilka stron wczesniej .. poinstaluj patche 1.3 i 1.3.1 bo pewnie bedziesz mial problem z sevami a dalej powinno biegac .. a i ustraw deta;le na wysokie a architekture na sredni. w zaawansowanych nie zaznaczaj odbic na broni ani cieni postac oraz aureoli i cos tam ze swatlami dynamicznych chyba i powinno biegac. ja tak mam i smiga w 1024@32bit ale to tylko jak mam 512 ramu na 256 sa juz zaciecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam maly problem w C02E04 Ośnieżony most, zalatwilem wszystkich na tym podwieszanym linami moscie i klops nie wiem co dalej zaden portal mi sie nie otworzyl a z mostu nijak zejsc nie moge :? Pomozcie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...