Skocz do zawartości
Milo

Painkiller

Rekomendowane odpowiedzi

cytat z www.gry-online.pl:

 

Co dalej z Painkillerem?

 

Na łamach serwisu HomeLAN ukazał się wywiad z Adrianem Chmielarzem, w którym ujawnia on trochę faktów na temat tego, co dalej będzie się działko z Painkillerem. W chwili obecnej People Can Fly pracuje nad dwoma rzeczami: konwersją gry na konsole Xbox, oraz aktualizacją trybu multiplayer, pozwalającą na bardziej optymalne działanie programu w sieci Internet.

 

Adrian Chmielarz nie chciał ujawnić większej ilości szczegółów na temat Painkillera na konsole Xbox, poza tym, że nie będzie to zwykła konwersja gry. Pojawią się w niej zarówno nowe plansze, nowe potwory jak i nowe bronie, co z pewnością ucieszy posiadaczy tej platformy. O usprawnionym trybie rozgrywki przez internet jest już głośno od dłuższego czasu, a to sprawą patcha 1.1, nad którym People Can Fly w pocie czoła pracuje. Wiadomo już, że dostępne będą dwa tryby rozgrywki, oprócz tradycyjnego Deathmatcha także Voosh, w którym gracze otrzymają losowo wybraną broń oraz nielimitowaną ilość amunicji. Oprócz tego pojawi się możliwość rejestrowania filmów z gry, system głosowania oraz funkcja obserwatora, pozwalająca śledzić osobom postronnym aktualną rozgrywkę. Te usprawnienia zostaną wprowadzone najprawdopodobniej także do dema multiplayer, które wedle wszelkich prognoz, ukaże się już 3 maja.

 

Adrian Chmielarz zdradził również, że na prośbę wielu graczy, opracowany zostanie specjalny pakiet, pozwalający tworzyć modyfikacje gry. Na początek People Can Fly zaserwuje zestaw umożliwiający produkcję nowych map do trybu multiplayer.

 

Więcej informacji na temat Painkiller, można uzyskać przeglądając naszą Encyklopedię Gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtf?!

 

painkiller na traumie konczy sie po 4 epizodzie?!?

 

ta gra miala byc trudna - nie byla - spoko - nie kazdy gra tyle ile ja..

ale zeby jako niespodzianke robic WYCIECIE calego 5 epizodu?

ja wiem, fabula i te sprawy - ale kogo tak naprawde obchodzi ta cwiartka kartki tekstu ktora jest fabula - ja chcialem sobie postrzelac jeszcze...

 

szit

Tak czesales juz ta gre, ze sie Ciebie wystraszyla i uciekla (tzn 5 poziom uciekl) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zobaczycie jak wyglada ostatnia karta ktora trzeba zdobyc [boska interwencja] to wam szczeki opadna :)

odpalilem sobie teraz jak cywil na bezsennosci, wlaczylem kody na zostawanie cial, dalem maks ammo i broni i...

 

nudno :(

najmilszy poziom trudnosci to koszmar :) na traumie przeszkadza brak qsave w sytuacjach gdy trzeba z gry nagle wyjsc

 

ocena koncowa po przejsciu calosci - 6/10, multi - 2/10 [po lanie jeszcze, jeszcze idzie grac...]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam orginała i powiem że za stabilny to on niejest...

2 razy puścił zwiecha ot tak sobie (może dlatego że procesor miał 60* ;) ).

Ale największy problem w tym że czasami się zatnie na dobre, po chwili gaśnie monitor , kiedy spowrotem się rozjaśni widzę komunikat że jakiśtam program przywrócił obraz bo karta graficzna wygenerowała jakieś błędy....

Mam radeona 9100 od sapphire, athlona, msi na nforce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i zmniejszaj jakosc tekstur architektury dopoki nie osiagniesz zadowalajacej stabilnosci - niestety jest blad w engine gry wywalajacy gre na kartach na r200 - problem dotarl do PCF i moze zniknie po patch'u...

 

warto wiedziec ze gra wiesza sie nierowno - mi np. na poziomie 'palac' [ten z dema] gra wieszala sie czasem nawet 2 sek po uruchomieniu mapy [zjechalem z teksturami na niskie] a mapy takie jak 'miasto' [tez z dema] spokojnie idzie grac na maks... - po prostu im mapa wieksza tym gorzej - najgorszy to jest wogole przedostatni poziom 'zapomniany klasztor czy jakos tak' - tam nie dosc ze gra potwornie mi skacze, to jeszcze zwiechy...

 

a - mozesz spokojnie sobie anizo wlaczyc na 4x - postacie wtedy wygladaja duzo lepiej a wydajnosc praktycznie nie spada

za to nie radze ruszac AA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłacz VPU Recover i instalnij Omegi lub Catalisty 4.4.

ech jasiu. tak masz radzic to w ogle nie doradzaj. wylaczenie VPU recovery nic nie da. najnowsze stery jak zawsze zazwyczaj pomagaja, ale najwazniejsze jest ustawienie szczegolow architektory na sredni poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłacz VPU Recover i instalnij Omegi lub Catalisty 4.4.

ech jasiu. tak masz radzic to w ogle nie doradzaj. wylaczenie VPU recovery nic nie da. najnowsze stery jak zawsze zazwyczaj pomagaja, ale najwazniejsze jest ustawienie szczegolow architektory na sredni poziom.

No cóz ja przynajmniej sie staram pomóc a że nie dopisałem o właczeniu szczegółów architektóry na średni uzupełnił Kolega -Sid-The-Rat=>.

Ale największy problem w tym że czasami się zatnie na dobre, po chwili gaśnie monitor , kiedy spowrotem się rozjaśni widzę komunikat że jakiśtam program przywrócił obraz bo karta graficzna wygenerowała jakieś błędy.... 

Mi to wyglada na VPU Recover wiec dlatego napisałem o nim.Brat ma Shapphire R9100 i u niego VPU Recover tez sie pultał ze coś jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzies tak z 4 strony temu podawano dwa linki do zagranicznych stron - na jednej byly filmiki ze znajdowaniem sekretow - na drugiej obrazki - z tym samym

 

ps. poszukalem sam - jeden z tych linkow juz niestety jest nieaktualny

na forum.painkiller.pl na pewno beda umieli ci pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie utknalem na tym smiesznym latajacym smoku. To jest chyba ostatnia plansza 4 epizodu, co go trzeba rozwalic w mniej niz 5 minut. Teraz ladnie go rozwalam to spadam w dol i gosc jest od nowa, tego tez zabijam i spadam ponownie w dol i tutaj sie jaja zaczynaja bo co gostka zabije to on wraca na srodek planszy i sie laduje z tych statuetek i tak w kolko a juz amunicji na planszy zabraklo. Rozwalilem go chyba tam na dole z 8 razy i sie poddalem. Probowalem nawalac w te statuły ale nic to nie dalo. help. ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarcza jedna kula z chainguna na quadzie...

 

jak przechodzilem to drugi raz - na traumie - to zalatwielm te posagi na jedno podejscie - najlatwiejszy boss ze wszsytkich JESLI ma sie karte niesmiertelnosci - inaczej trzeba cudowac jak spadac zeby sie nie zabic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Sid-The-Rat=> :arrow: zmień podpis na regulaminowy

 

...Podpis nie powinien być wizualnie męczący dla innych użytkowników forum: maksymalna wielkość czcionki to czcionka domyślna (12), należy unikać stosowania rażących kolorów, a przy długich (np. kilkulinijkowych) podpisach zdecydować się na zmniejszenie czcionki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiedzialem ze jak juz wydobrzejesz to przejdziesz do czepiania - to mogles wyslac na priv

Ale nie zrobiłem tego

Twój podpis był nieregulaminowy to zwróciłem ci uwagę

co do czepiania to uważaj, bo możesz nie zdąrzyć wydobrzeć zanim zacznę to robić

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy w show pt. enta mini klutnia na tweaku :>

 

-----------------------

 

Jestem juz piekle. Co za mapa!!! Najlepsza jaka widzialem. Te glosy, matko boska!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlugo myslalem ze pieklo jest najlepsze - na mnie niesamowite wrazenie - glownie ze wzgledu na poziom trudnosci - zrobil poziom 'las' e4m4 - jest tam tyle drzew, krzaczkow, kamieni i przeciwnikow [czasem 20-30 na raz!] ze gierka ostro przycina - ale warto sie pomeczyc zeby to przejsc - satysfakcja gwarantowana

 

ps. pieklo jest jednak najlepsze - takiego czegos jeszcze nie bylo - te potworki mozna olac - i tylko pozwiedzac - tam jest taka masa smaczkow ze mozna godzinami patrzec na historie wyzynanek ludzkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

insomnia to jest przeciez poziom na ktorym jeszcze kody dzialaja... wiec nie wiem jak to oceniac - widac tez ze zabiles go jakims bugiem - bo nie niszczyles statuetek - po drugie to w polsce chyba nie da sie kupic wrsji angielskiej.. a to tylko 20 zeta w kiosku...

wiec nie ma czego bic, nie wiem wrecz czy jest sie czym chwalic

 

ps. wdrapac sie nie da - ale na tych 'cywilnych' poziomach trudnosci to kody dzialaja - nie wiem czy przypadkiem nie dziala noclip - czyli de facto latanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie angielska wersja jest dlatego ze lepsze filmiki poslka wersje kupielm ale gram na angielskeij .. przeszkadza ci to?

kodów nawet nie znam wiec nie uzywam

a jak to sie stalo? ciezko powiedziec ..

przy pierwszej próbie zabilem sie jak spadalem do najnizszej komnaty .. a przy drugiej debil niefortunie stanal przed sciana i jak dmuchal ogniem to on sie jakos dziwnie "zawinał"na niego .. wygladalo jakby sam siebie spalil .. a ja zaczelem mu walic po glowie z Machineguna :) zycie mu pstryknelo chyba w 2sek .. :)

 

tyle ze powinen po jego utracie rozbic podloge no nie? :) ale tego nie zrobil .. wiec mam 57sek :D

 

 

a mowiac o POZIOMIE .. chodzilo o to ze tylko raz spadal na dol .. a nie ze to insomnia :P

 

swoaj droga .. jaka karta jest za poziom w ktorym trzaeba zabic 30 w trybie demona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, nie przeszkadza - tak tyko zwrocilem uwage

 

wlasnie ja nie wiem jak - z tym kolesiem mialem straszne klopoty po na koszmarze ginie sie juz od pierwszego upadku - dlatego trzeba tak kombinowac zeby spadac NA potworka, ew. miec karte niesmiertelnosc i rzucac tuz przed upadkiem

ale nigdy nie zdazylo sie tak zeby koles zdechl do konca i nie leczyl sie z tych posagow..

dziwne

dla mnei to ewidentny bug - ale czas jest - i to sie liczy

ps. graj na wyzszych poziomach - do tej gry sie nie wraca - a jednak frajda znacznie wieksza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...