Skocz do zawartości
J-A-J-O

Conan The Dark Axe [PC]

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna gierka typu Rune czy Blade of Darkness. Chodzi się Conanem i nawala z miecza czy innych broni. Fajne jest to że możemy "ulepszać" conana, nie jest to RPG, głównie chodzi o siekanie. Jak ktoś nie wie co to jest to tu macie oficjalną strone gry:

 

http://www.conangame.com/en/news.html#

 

A tutaj kilka screenów:

 

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,28,7918

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

No - ja uwielbiam takie gierxy - Rune, BoD,Enclave skonczylem,teraz mecze Gladiatora ktory troszqw przypomina ale juz powoli mi sie znudzil.innmi slowy - chce ta gierke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beznadziejne sterowanie, o pomste do nieba woła, grafa taka sobie, ale fajnie sie kombosy ciosowe robi :D

Osobiście grałem w demo i nie przypadło mi do gustu. Według mnie gierka beznadziejna, a jak sobie mam posiekać to zapuszczam painkillera :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beznadziejne sterowanie, o pomste do nieba woła, grafa taka sobie, ale fajnie sie kombosy ciosowe robi :D

Sterowanie jest rzeczywiście kiepskie, ale potem jakoś można na to przymknąć oko, najlepiej odrazu podpakować sobie "battle meditation" wtedy sie conan szybiej rusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by to powiedzieć.....jest już na P2P :wink:

Po co to info? hy?

Jak ktoś będzie chciał znaleźć to poszuka i znajdzie. Gra na "P2P" jest już od wczoraj więc nie zabłysłeś. Czemu każdy zaczynający się temat o nowej grze musi tak wyglądać?

Jeszcze jedno słowo na temat warezu, a temat zostanie zamknięty :evil:

Biję się w pierś i proszę o łaskę. Chyba mnie pomroczność jasna chwyciła.. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze ja mam male pytanie co do gry conan czy ta gra wchodzi na karty graficzne gf4 mx 440 gainward 64mb ddr bo jak wlaczam gre to wchodzi widze loading i wychodzi na pulpit czy ta wymaga pixel shader 1.1 minimalnie???? czy sa jakies patchy ze bylo mozna grac dzieki i pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze wiem ze jest temat ale tam opisujecie o grze a mi chodzi czy ta gra chodzi na gf4 mx440 64mb ddr bo wchodzi do jakiegos momentu widze loading na samym poczatku i wyskakuje na pulpit i koniec czy jest moze jakis patch do tego zeby grac na mx ehhhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powinno ci pomuc

 

TDK has released a small patch for the recent Conan demo, bringing this 3rd person action/adventure game by Cauldron. This patch fixes "an issue with Windows XP and GeForce4MX-based cards."

 

www.gamershell.com

 

A tutaj masz tego patcha

 

http://www.gamershell.com/download_5183.shtml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otoz problem polegana tym ze gra wycodzi do winowsa , a dokladniej dochodzi pasek ladowania do konca i wychodzi

 

Mam win xp karte ge forca 2 MX 400 i wersje sterow 25.23 probowalem na 56.64 i to samo ?

Co zrobic ? Moze ktos mial podobny problem i jakos sie z tym uporal ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehem chyba wymagany jest pixel shader itd...:] jak weszłem do jaskini tej lodowej to o cholera:D te odbicia:] ale giera badziew jest:P przykład jest wielka bardzo wielka brama a conan robi jeden kop i po bramie,na pare części rozwalona;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Cosh,w pore zdazylem bo na Radeonie 8500 mialem przeklamania textur - tak jakby przez obiekty byl przeswit innych obiektow a na tym radku juz tak nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] przykład jest wielka bardzo wielka brama a conan robi  jeden kop i po bramie,na pare części rozwalona;]

NIah niah niah :D Pewnie tworcy pomylili model matematyczny i zamiast konana wzieli terminatora :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że conan jest to pierwsza gra którą chciało mi się ukończyć - mniej więcej od pół roku... A nie narzekam na niedostatek gier, przeważnie mam każdą nowość. Może to i głupia nawalanka ale mi się spodobała :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przedziwny problem z tą grą. A dokładniej z teksturami tzn, tekstóry które znajdują się na dalszym planie rośliny, woda czy np. tynk domów wysuwają się na pierwszy plan. Innymi słowy jak chodzę Conanem po wodzie to biedak ma glony na plecach :D. A to wszystko na Radeonie 9100. Pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przedziwny problem z tą grą. A dokładniej z teksturami tzn, tekstóry które znajdują się na dalszym planie rośliny, woda czy np. tynk domów wysuwają się na pierwszy plan. Innymi słowy jak chodzę Conanem po wodzie to biedak ma glony na plecach :D. A to wszystko na Radeonie 9100. Pomocy.

Spróbuj zainstalować Omegi na Catalystach 4.4.

 

Pierwsze słysze o grze Conan :P daj jakiegoś linka do screenów :D

Tu masz linka do topica o grze i screenów:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=626...highlight=conan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...