Skocz do zawartości
diabel86

Nastepne pytania od leniwca :P [Kraków]

Rekomendowane odpowiedzi

I nastepne pytania odnosnie sklepow w Krk.

 

Czy gdzies w KRK sprzedaje przednie panele do obudow ? Chodzi mi glownie o takie z klapka otwierana/wysuwana

 

Next: glupie pytanie ale szukalem i nie znalazlem: czym ciac szczegolowe literki w plastiku ? Oprocz lasera do ktorego nie mam dostepu :) Chyba ze ktos, gdzies w krk robi to za niska cene :)

 

Jak malowac CD-Roma ? Tak dokladnie ale zeby farba nie weszla w szczeliny bo to mogloby sie zle skonczyc :P

 

To tyle narazie. I tak niedlugo beda nastepne pytania :P Heja ho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze żebyś dostal sam panel do budy, chyba, ze do dobrej, firmowej... (w angela.pl mają do chiefteców)

 

Zeby pomalować cd rom najpierw MUSISZ go rozebrać, jeśli tylko panel to wystarczy otworzyć tackę, zdjąć z niej przód i potem resztę panelu przymocowaną do blach cdromu zatrzaskami. Powinno sie obyć bez rozkręcania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a ja uwazam ze powinienes pogadac z serwisantami albo gdzies w sklepach z kompami gdzie zestawy skladaja

bo czesto tam mozna i to nawet z tych tanszych producentow takie panele dostac :)

a poza tym gdzies widzialem (tylko ze w Katowicach) same te panele do kupienia - albo napisz do tracera - oni maja obudowy z tymi panelami i to dosc tanie wiec moze poradza CI gdzie to kupic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Literki możesz ciąć, a właściwie wiercić malutkim wiertłem. To znaczy nawierasz małe dziurki obok siebie, żeby razem tworzyły literę, a później też wiertarką ale na małych obrotach łączysz je przesuwająć wiertarką! Tylku musisz tą obudowe plastikową mocno w imadle albo czymś takim trzymać! Ja tak wierciłem znaczki na myszce. Wyszło zajebicsie!

 

 

Pozdro! :twisted:

 

 

 

P.S. Gdzieś słyszałem, że w okolicach Karmelickiej tanio można z plotera skorzystać! W jakiejśc firmie reklamowej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Literki możesz ciąć, a właściwie wiercić malutkim wiertłem. To znaczy nawierasz małe dziurki obok siebie, żeby razem tworzyły literę, a później też wiertarką ale na małych obrotach łączysz je przesuwająć wiertarką! Tylku musisz tą obudowe plastikową mocno w imadle albo czymś takim trzymać! Ja tak wierciłem znaczki na myszce. Wyszło zajebicsie!

 

 

Pozdro!  :twisted:

W komplecie z B&D RTX (konkurencja Dremela :) ) dostałem coś w stylu wierteł ale właśnie do cięcia. Wwiercasz się w materiał, a następnie jedziesz tym jak wyżynarką. Ma trochę odmienną konstrukcję niż wiertło czy klasyczny frez.

Może dostaniesz coś takiego na stanowisku z akcesoriami od dremela w praktikerze lub castoramie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...