Skocz do zawartości
mpapmp

Szukam nicodzinnego programu, moze ktoś potrafi go zrobic?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Szukam niecodzinnego programu tzn.moze jest jakis taki (jeżeli jest to podajcie jego nazwe jeżeli mozecie) jeżeli nie to sprawa wygląda tak: Potrzebuje programu który będzie automatycznie przesówał mi tekst piosekek, robie swoje podkłady, i czasem zapominam tekstu... chciałbym zeby wyglądało to tak.. wstakuje plik txt i co np.5 sek przesówa mi się o 1 linijke do góry. Cos podobnego jak w karaoke... lecz tam nie idzie wskazac pliku txt a mi zależy zeby to były moje własne teksty z notatnika. Jeżeli nic nie rozumicie z tego co napisalem (a jest to możliwe bo napisałem to tak ze szkoda gadać..) to chciałbym zeby program wyglądał jak ekran w SZANSIE NA SUKCES... jezeli znacie taki program poddajcie nazwe, jeżeli ktoś moze to wykonać plz, pomóżcie.. ja się na tym nie znam a bardzo by mi zależało.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli urządza Cię, żeby na ekranie widniało jednocześnie 1-3 linijek, to otwórz sobie mp3/wav w movie playerze (all player/subedit), i zrób do niego plik txt z tekstem piosenki, wraz z czasami wyświetlania - jak do filmu.

 

A jak nie - sprawdź to (drugi wynik w google, sam też możesz poszukać)

http://www.vanbasco.com/midi_player_with_f...araoke_display/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Allpalyer mnei nie urzadza bo zalezało by mi by ten txt leciał z dołu go góry ... czara możesz takie coś dla mnie wykonać ... wielkie plz .. jeżeli tak napisz micpos@wp.pl

 

POZDRAWIAM !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...