Skocz do zawartości
Wincent

Czemu 11.0x 200 FSb to 2166 ?KTO WIE;]

Rekomendowane odpowiedzi

jakis blad przy wyswietlaniu ,bios nie ma przewidzianego takiego wysokiego taktowania

mialem tak na K6-2 450MHz ustawionym 5x100 bios wyswietlal mi 506MHz ,ale po zmianie biosu na obsugujacy K6-2 500 bylo wszystko w porzadku

tak samo na bardzo starym biosie proc 4.5x100 wyswietlalo 400 ,ale ze wszystko bylo na zworkach to tyle nie moglo byc :D

 

wiec musisz czekac na nowszy bios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 34mhz tyle szumu! Napewno nei długo będzie nowy biosik więc spokojna głowa! A jak nie to pozostaje Ci wymiana płyty :D

 

 

 

pieklo

Też miałem takiego wirusa, tylko w komórce. Co chwile mi kase z konta zżerał aż w końcu wszystko usunął :wink:

 

 

Pozdro! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wincent

Ty robisz to na płycie z chipsetem VIA KT400 ?

Tam jest dzielnik FSB/PCI 1/5, przy FSB 200 MHz masz PCI taktowane na 40 MHz (zamiast 33 MHz), to moze być juz niebezpieczne dla napędów IDE i kart PCI, ja bym pozostał przy FSB 166 MHz, albo zmienił płyte na nForce 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

puscilem mnoznik 14,5x fsb166 bedzie bespiecznie na tej plycie tak ?

tak, ja mam ustawione 12,5x166 zamiast 11,5x133 (A 1800+ TB)

na mobo Via KT400 - MSI KT4 Ultra i nie mam żadnych problemów.

Czy do osiagnięcia mnoznika >12,5 wsadziłeś drucik do socketu, czy też ta płyta Solteka pozwoliła Ci na wybór tak wysokiego mnoznika po prostu z biosu ?

U mnie bedzie konieczny chyba taki właśnie "drut mod"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ja mam ustawione 12,5x166 zamiast 11,5x133 (A 1800+ TB)  

na mobo Via KT400 - MSI KT4 Ultra i nie mam żadnych problemów.  

Czy do osiagnięcia mnoznika >12,5 wsadziłeś drucik do socketu, czy też ta płyta Solteka pozwoliła Ci na wybór tak wysokiego mnoznika po prostu z biosu ?  

U mnie bedzie konieczny chyba taki właśnie "drut mod

Procek jest odblokowany :) a Bios mi pozwala na krecenie Proca Ramu i Karty open

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...