Skocz do zawartości
spiderman6666

BRAWKOMP ODROBIŁ STRATY

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze co jest z tym snapem odezwał by się chociaż :(

No trochę nieładnie, że się nawet nie odezwie ... w końcu to on jest ojcem dyrektorem i powinien przynajmniej dać znak, że żyje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snap zrobil smaka ze bedzie walil po 400wu i nic z tego .. dał ciała .. chyab ze siedzi tam gdizes z diabelskim usmiechem i szykuje 5k WU do oddania :>

 

p.s: JB we're right behind you :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a włączymy właczymy .. jzu w poniedziąłke rano zaczniemy migac by wieczorekiem cie wyprzedzic .. :) znaczy sie tak naprawdopodobniej :> .. najpozniej jak wstaniesz we wtorek rano to już "bedziesz wyprzedzony" :)

trza bedzie potem mocno zapiac pasy i zasuwac bo tam nadole "Formuła 1" nas goni .. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekłada się to niestety na ilość wu liczoną przez cały team przykładowo 7 Marca tylko 422 wu a 12 853  mam nadzieje że szybko to odrobimy

jeśli taliczbe wziołes z oriona to bez sensu poniewaz nasz stay na orionie były zawieszone 7 marca i nie zliczało na tego dnia jednostek wsyztkie jednostkiz tego dnia byłyb zaliczone na 8 marca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lipa straszliwa ta ich przewaga wcale nie maleje :?

 

ostatnio probowalem skolowac nowych ludzi do liczenia z nami w Tweaku i patrzcie (czytajcie od dolu :!:). Wyslalem do niego wiadomosc przez allegro bo w stronce na Seti mial podany profil z Allegro :!:

aha koles ma kolo 5k WU

 

przykro mi ale nie pomoge wam gdyz naleze do innej grupy! a pozatym wydaje mi sie ze seti to nie zawody. nie bede kierowal sprawy do alegro.

----- Original Message -----  

From: maciek0  

To: DJGRABARZ@O2.PL  

Sent: Friday, March 12, 2004 2:29 PM

Subject: Re: SETI  

 

 

Przepraszam Pana po prostu jestesmy bardzo zdeterminowani a tylko taki kontakt do Pana znalazlem. Liczył Pan Seti więc na pewno rozumie...

----- Original Message -----  

From: DJGRABARZ@O2.PL  

To: maciek0@poczta.neostrada.pl  

Sent: Friday, March 12, 2004 2:13 PM

Subject: Re: SETI  

 

 

nie zycze sobie SPAMU, SPRAWE ZGLASZAM DO ALLEGRO !!

----- Original Message -----  

From: maciek0@poczta.neostrada.pl  

To: DJGRABARZ@O2.PL  

Sent: Friday, March 12, 2004 2:16 PM

Subject: SETI  

 

 

Wiadomość od: MacIIIeK, wysłana z komputera o numerze IP: 83.27.19.161  

--------------------------------------------------------------------------------

Treść wiadomości:

Szukamy nowych członkow do naszej drużyny

http://forum.purepc.pl/viewforum.php?f=39&...d829257442a0156

Dziękuję i proszę o pomoc.

tarpaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co to za ludzie. chetnie bym mu nawrzucal za ta pierwsza odpowiedz, ale zalezy mi na koncie w allegro.

 

wyslalem takie maile do ok. 20 osob w piatek i to jak na razie jedyna odpowiedz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasza strata to obecnie 2032, kiedy macie zamiar nas dogonić :P :?:

co mordke cieszysz .. wasze przewagi biorą sie tlyko z werbowania nowych ludzi albo z wciągania nowych serwisów . .z wami liczą jeszcze 2 inne serwisy z tego co mi wiadomo .. a my jestesmy Tweak Only ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie łykneli kolesia z 20927 wu na koncie i odrobili straty  :evil:  :evil:  

musimy cos wymyślić bo nas łykna Snap gdzie te 500 wu day ?  :wink:

:D Ejj Spidi! Snap chyba usnoł na dobre!?! dzisiaj go scignelem 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie łykneli kolesia z 20927 wu na koncie i odrobili straty  :evil:  :evil:  

musimy cos wymyślić bo nas łykna Snap gdzie te 500 wu day ?  :wink:

:D Ejj Spidi! Snap chyba usnoł na dobre!?! dzisiaj go scignelem 8)
ladnie :D

 

:plum: snap gdziekolwiek jestes :plum:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie łykneli kolesia z 20927 wu na koncie i odrobili straty  :evil:  :evil:  

musimy cos wymyślić bo nas łykna Snap gdzie te 500 wu day ?  :wink:

:D Ejj Spidi! Snap chyba usnoł na dobre!?! dzisiaj go scignelem 8)
yop snap dał ciała ale chociaz mógł napisać, że nic z tego nie wyszło a nie zaszył sie gdzieś na antypodach nawet w chacie jusz nie liczy :( DjCamel oby tak dalej nieźle ci idzie ja tesz przekroczyłęm jusz 1100 wu i dopiero dziśaj mi się przypomniało, że mam kumpla w wawce który administruje kilkoma kompami w jakiejś duzej firmie (rozmowy zaczynam jutro ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzę do szkoły ale ci co mogą to licza ale chodzi mi o taki znajmych co mają np całą kafejkę internetową :D lub informatyk pracujący (uczacy) infy w szkole mający do dyspozycji z 15 kompów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie łykneli kolesia z 20927 wu na koncie i odrobili straty  :evil:  :evil:  

musimy cos wymyślić bo nas łykna Snap gdzie te 500 wu day ?  :wink:

:D Ejj Spidi! Snap chyba usnoł na dobre!?! dzisiaj go scignelem 8)
yop snap dał ciała ale chociaz mógł napisać, że nic z tego nie wyszło a nie zaszył sie gdzieś na antypodach nawet w chacie jusz nie liczy :( DjCamel oby tak dalej nieźle ci idzie ja tesz przekroczyłęm jusz 1100 wu i dopiero dziśaj mi się przypomniało, że mam kumpla w wawce który administruje kilkoma kompami w jakiejś duzej firmie (rozmowy zaczynam jutro ) :)

hI Spidi! ThanX za pochwały :) ja na dniach ymieniam procka na Bartka 2600 bedzie cool :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie łykneli kolesia z 20927 wu na koncie i odrobili straty  :evil:  :evil:  

musimy cos wymyślić bo nas łykna Snap gdzie te 500 wu day ?  :wink:

:D Ejj Spidi! Snap chyba usnoł na dobre!?! dzisiaj go scignelem 8)
yop snap dał ciała ale chociaz mógł napisać, że nic z tego nie wyszło a nie zaszył sie gdzieś na antypodach nawet w chacie jusz nie liczy :( DjCamel oby tak dalej nieźle ci idzie ja tesz przekroczyłęm jusz 1100 wu i dopiero dziśaj mi się przypomniało, że mam kumpla w wawce który administruje kilkoma kompami w jakiejś duzej firmie (rozmowy zaczynam jutro ) :)

hI Spidi! ThanX za pochwały :) ja na dniach ymieniam procka na Bartka 2600 bedzie cool :twisted:

tylko szukaj takiego z odblokowanym mnożnikiem ja takowego posiadam i lata na 2300mhz dalej zasiłka jusz nie wydala i pamiątki za cienkie :(

 

przewaga brawkompu to jusz 3230 :(:(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :(

 

Kurcze... Ja to mało licze, max 2 jednostki na dobe... Ale jest tyle ludzi na forum, a ile liczy ? :(

 

 

Spróbuje zwerbować Durona 1600. Ale nie za prędko to będzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...