Skocz do zawartości
EDDY

Nukleon N2 v2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem na ile masz rozwinieta jaźnię, ale skoro nie potrafisz dostrzec zartu, ktory opiewany jest odpowiednia emotikonka, to mysle, ze nie mamy o czym rozmawiac.

Dla Twej radochy (podniety?) zmienie tresc posta.

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile masz rozwinieta jaźnię, ale skoro nie potrafisz dostrzec zartu, ktory opiewany jest odpowiednia emotikonka, to mysle, ze nie mamy o czym rozmawiac.

Dla Twej radochy (podniety?) zmienie tresc posta.

EOT

Tak naprawde to i ja tego żartu nie dostrzegłem

 

POnadto MCS zaczyna potwierdzać że nie stać go na własne rozwiązania tylko zrzyna ile wlezie

pierw WW

teraz Switech

[/size]MAM NADZIEJE ŻE JUŻ NIEDŁUGO KTOŚ DOBIERZE SIĘ DO D...... TAKIM ZŁODZIEJOM CUDZYCH ROZWIĄZAŃ"

zachłanność ludzka nie zna granic

 

Na stronach Swiftech'a jak wół pisze

swifcpu-mcw5000_diamondmatrix PATENT PENDING

"Submersed face (0.250"/6.35mm) is CNC machined from billet to form Patent Pending Diamond-Pin Matrix©. Design increases heat dissipation surface, and flow turbulence to enhance heat transfer to cooling fluid"

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo facio uzywa tylko chwytów markietingowych

 

Wdajność uzyskuje się na przetłaczaniu przez cienkie kanały w miedzi a nie pleksie

a BAJKI O ZWIEKSZANIU PREDKOŚCI w tym rozwiązaniu pinów proszę opowiadać dzieciom

Podobnie jak "pleksa polerowana trmicznie"- palnik acetylenowy i 15 sek roboty

 

no i to:Blok o najlepszych parametrach wydajnościowych. Daje możliwości podkręcania procesora przy niskich temperaturach działania. Świetnie nadaje się również do zestawów w których priorytetem jest cisza działania. Jego świetne właściwości wynikają z budowy wewnętrznej - sieć żeber oraz sprayer, który spręża ciecz nad jądrem procesora.

1. znam bardziej wydajne

2 cisza mój miły kolego to chłodnica nie blok

3 a ciecz nie należy sprężać a zwiekszać jej prędkość

i dokonuje sie to nie metodami sprężania na jakimś spayerze tylko

zawężaniu przekroju przepływu celem zwiekszenia predkości bez zwiekszania oporów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POnadto MCS zaczyna potwierdzać że nie stać go na własne rozwiązania tylko zrzyna ile wlezie  

pierw WW teraz Switech

[/size]MAM NADZIEJE ŻE JUŻ NIEDŁUGO KTOŚ DOBIERZE SIĘ DO D...... TAKIM ZŁODZIEJOM CUDZYCH ROZWIĄZAŃ"

Dziwna nieprzemyslana konstrukcja np po co mu sprayer jak nie ma rownoleglych kanalow jak WW? I przy okazji widze ze ten okropny karbowany top zostal  :x

bo facio uzywa tylko chwytów markietingowych

 

Wdajność uzyskuje się na przetłaczaniu przez cienkie kanały w miedzi a nie pleksie

a BAJKI O ZWIEKSZANIU PREDKOŚCI  w tym rozwiązaniu pinów proszę opowiadać dzieciom

Podobnie jak  "pleksa polerowana trmicznie"- palnik acetylenowy i 15 sek roboty

 

no i to:Blok o najlepszych parametrach wydajnościowych. Daje możliwości podkręcania procesora przy niskich temperaturach działania. Świetnie nadaje się również do zestawów w których priorytetem jest cisza działania. Jego świetne właściwości wynikają z budowy wewnętrznej - sieć żeber oraz sprayer, który spręża ciecz nad jądrem procesora.

1. znam bardziej wydajne

2 cisza mój miły kolego to chłodnica nie blok

3 a ciecz nie należy sprężać a zwiekszać jej prędkość

 i dokonuje sie to nie metodami sprężania na jakimś spayerze tylko  

zawężaniu przekroju przepływu celem zwiekszenia predkości bez zwiekszania oporów

Czekamy z niecierpliwością na ORYGINALNE i POPRAWNE KONSTRUKCYJNIE bloki Szanownych Panów.

Jestem pierwszy w kolejce...

 

Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co ma oznaczac to Szanownych Panów

mate76 jeżeli sie tym z tym zgadzasz to napisz

jeżeli nie to też wal co ci leży na sercu

 

wystarczyło dać tak :D

a sens wypowiedzi ten sam ale za to ile miejsca mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe bogdan45 - no to mnie zastrzeliles - np

1) sprayer - niby co to jest jak nie zmniejszenie przekroju???

2) co znasz bardziej wydajnego od czegos czego wydajnosc nie zostala sprawdzona?? - jasnowidz?

3) cisza - bylo dosc wyraznie napisane ze blok nadaje sie tez dla ludzi ktorych interesuje cisza w ukladzie - to nie znaczy ze blok jest cichy

 

co do patentu sie nie wypowiem - nie znamy faktow moze panowie z heh.pl sie wypowiedza

 

i mala prosbana koniec - pochwal sie ak mykasz z tym twoim palnikiem :] w 15 sec Uriel albo N2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co ma oznaczac to Szanownych Panów

mate76 jeżeli sie tym z tym zgadzasz to napisz  

jeżeli nie to też wal co ci leży na sercu

 

wystarczyło dać tak  :D  

a sens wypowiedzi ten sam ale za to ile miejsca mniej

Zwrot "Szanownych Panów" oznacza mój szacunek do przedmówców w odróżnieniu od "D... ZŁODZIEJOM"

 

Mam dosyć wkurzającej gadaniny posiadaczy wieży ciśnień, którzy własne niedowartościowanie okazują światu w postaci opluwania wszystkiego i wszystkich.

 

Człowieku, jak jesteś taki guru od bloczków to zrób przynajmniej jeden palnikiem czy czym tam uważasz i porównaj go z beznadziejnym Nukleonem.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczułeś się urażony ?

A jak nazwać człowieka który nic nie robi tylko

wykorzystuje czasami lata pracy i kupe forsy włozonej w badania przez innych do zaspokojenia własnych potrzeb materialnych.

 

A co do oplówania

Ja osobiście nie tylko pluje ale rónież .....

na kombinatorów łatwego zarobku kosztem innych.

 

A jeżeli oplułem kogoś innego to mi pokaz,

bo jak narazie naplułem tylko na to (a konkretnie na stosowanie rozwiązań innych)

 

Co do Guru to jakoś Ciebie Szanowny Panie

najbardziej to uraziło -zraniona ambicja bycia najlepszym

 

Co do moich rozwiązań to nie posune sie do takich metod jak

to co zaprezentował N2 v2 (Chwalcie pana NUKLEONA pod niebiosa)

bo jak nie to jesteście Guru, cham, itd

Sorrki ale troche Honoru mi jeszcze pozostało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do przesady ze strony mcs to bogdam45 ma racje . Czasami jego wypowiedzi sa dziwne ale z tym musze sie zgodzic . Jezeli cos ma patent to nie mozna tego kopiowac legalnie . WW nie jest opatentowany wiec nie ma z nim problemu. Mate76 odczep sie bo nic nie powiedzialem o wydajnosci tego bloku i ze moge scyzorykiem zrobic lepszy .Powiedzialem tylko o dziwnosci i brzydocie dla mojego gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patent pending oznacza chyba ze dopiero lozono wniosek to taka dygresja

 

pozatym opatentowane rozwiazania mozna wykorzystywac legalnie - placac za nie - a o ile pamietam w tym kraju nie uznaje sie ludzi winnymi czegos dopoki sie im tego nie udowodni

 

czy mi siewydaje ale osatatnio w duzej ilosci watkow pojawila sie chec ponajezdzania na tych co sie im cos jeszcze chce robic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe bogdan45 - no to mnie zastrzeliles - np

1) sprayer - niby co to jest jak nie zmniejszenie przekroju???

Jak bys troszke sie przypatrzył to zauważ że boczne dwa nacięcia tamuja wypływ ze srodkowego

 

jak tak patrze to z fotki nie dostrzegam zbytniego przewężenia przekroju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patent pending oznacza chyba ze dopiero lozono wniosek  to taka dygresja

czy mi sie wydaje ale osatatnio w duzej ilosci watkow pojawila sie chec ponajezdzania na tych co sie im cos jeszcze chce robic?

1. Nikt tu nie najeżdza na tych co chca coś robić - nie zmieniaj wątku dyskusji

chodzi o wykorzystywanie rozwiązań innych do celów komercyjnych

2.A co jak złozono wniosek to mozna komus to podkradać

 

na marginesie

Ochrona myśli technicznej rozpoczyna się z chwilą złożenia wniosku

(np w Polsce aktualnie czeka sie ponad 2 lata na przejście całej procedury patentowej)

 

 

A to jest odpowiedź na zarzuty o polerowaniu

boczne krawędzie były po frzarce i po 5 sek działania palnika acetl wygladaja tak

Dołączona grafika

Zacytowałem to w odpowiedzi na głupie sugestie i tylko po to aby pokazac

jak to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja niektórych nie pojmuje zamiast cenić mate'go za to że wytwarza dla nas te jak by niepatrzeć bdb bloki to taki bogdan45 (i ktoś tam jeszcze) najerzdza na MCS o jakieś patenty inaczej byś kolego śpiewał gdyby na polskim rynku były tylko bloki typu CPC a dobre bloki można by tylko sprowadzić z zagranicy za conajmiej 300zł. A więc moim zadniem należy się cieszyć że mate proponuje nam highend za niewielkie pieniądze. A nie pluć się o jakieś patenty, to jest sprawa matego i w ostateczności jego problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwnie jest na tym forum.. oj dziwnie.

Kto co nie zrobi od razu dostaje po głowie. Ostatnio czesto powtarzane w TV stwierdzenie "Ludzie trzymający władze" jak najbardziej pasuje do tego forum. Wszystko co nie wyszlo od CFD nie wazne czy lepsze czy gorsze łapie od razu grom postów o beznadziejności...

 

Od kilku miesiecy czytam to forum i ciagle nie moge zrozumieć o co tak na prawde chodzi. Jak nie ma U2 czy N2 to jest full pytan dlaczego? Gdzie kupic? Jak kupić? i jakie to sa swietne i najlepsze bloki. Jezeli ktoś sie pyta co lepsze.. to wszyscy zawsze piszą biez od CFD lub MCS.... zgubiłem wątek... ;)

 

nie zmienia to faktu, że opierpiurkać zawsze łatwo. Trudnij pochwalić. I ja z tego miejsca chciałbym pochwalić Mate-a za świetną robote. I jakość produktów.

 

Bogdan45: żałujesz chłopakowi, że chce troche zarobić? W końcu poświeca swój czas... <ciach>. A to, że na swojej stronie troche zareklamował blok to chyba normalne. Znajdź mi chociaż jeden komercyjny produkt który nie jest zachwalany przez producenta... najlepszy proszek, najszybszy procesor czy najsmaczniejszy baton...

 

 

i na koniec.. smieszy mnie walka z wiatrakami.. znaczy sie z patentami i postami w stylu ZŁODZIEJE. Po pierwsze na biednych nie trafiło. Po drugie to chyba w ich interesie ścigać i sprawdzać.. a po 3 założe sie, że sam kozystasz z pirackiego offica i jakoś nikt do Ciebie tak publicznie nie strzela...

A my klienci tylko zyskamy. Mnie nie bawi frezowanie i wszystko z tym związane. Chce kupić dobry, sprawdzony produkt ktory w 200% zaspokoi moje potrzeby.

Dobra chyba za długo wyszło.. GENERALNIE WSZYSTKIEGO NAJLEPSIEJSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET! ;-)

 

P.S. Można by podpiąć całą ta rozmowe o artykuł na www.benchmark.pl o przewartościowaniu... chyba wiecie o czym mówie..

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja <span style="color:red;">[ciach!]</span>le wam sie juz normalnei w glowach przerwaca pojebusy

 

a ty bogdanie to ostatnio w kazdym watku wyjezdzasz ze swoimi genialnymi spostrzezeniamii wszystko krytykujesz...

 

Pamietam twoj watek o twoich blokach wodnych, buehehe niezle sie ubawilem :lol:, i co otworzyles fabryke pompek wodnych? :lol: :lol: .

 

Pochawlibys sie, a moze to sekret? aaa pewnie pokazesz za 2 lata bo tyle trwa procedura patentowa.....

 

Zal mi sie ciebei zczyna robic

 

@mate

 

piekny bloczek, a "karbowany" top jest dla mnei piekny :D

 

Musze leciec, pozniej jeszcze napisze troche konstruktywnych uwag :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja niektórych nie pojmuje zamiast cenić mate'go za to że wytwarza dla nas te jak by niepatrzeć bdb bloki to taki bogdan45 (i ktoś tam jeszcze) najerzdza na MCS o jakieś patenty inaczej byś kolego śpiewał gdyby na polskim rynku były tylko bloki typu CPC a dobre bloki można by tylko sprowadzić z zagranicy za conajmiej 300zł. A więc moim zadniem należy się cieszyć że mate proponuje nam highend za niewielkie pieniądze. A nie pluć się o jakieś patenty, to jest sprawa matego i w ostateczności jego problem.

Zgadzam się w 100%-ach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy sie że norma panuje... jak nie złodziej .... to teraz kopier patentów, któremu powinno sie do doopy dobrać.. :) Dzięki chłopaki... jestem pełen rozgoryczenia, że w ten sposób traktujecie mnie i moje produkty. Gdybym był troszkę mniej kulturalny to bym odpowiedział ale po co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty bogdanie to ostatnio w kazdym watku wyjezdzasz ze swoimi genialnymi spostrzezeniamii wszystko krytykujesz...

Nie no bez przesady mr. bogdan45 zachwalał pod niebiosa bloki cpc w tym topicu więc nieprawdą jest że on wszystko krytykuje :lol:.

 

P.S. Czy przypadkiem bogdan45 = graham :twisted: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja niektórych nie pojmuje zamiast cenić mate'go za to że wytwarza dla nas te jak by niepatrzeć bdb bloki to taki bogdan45 (i ktoś tam jeszcze) najerzdza na MCS o jakieś patenty inaczej byś kolego śpiewał gdyby na polskim rynku były tylko bloki typu CPC a dobre bloki można by tylko sprowadzić z zagranicy za conajmiej 300zł. A więc moim zadniem należy się cieszyć że mate proponuje nam highend za niewielkie pieniądze. A nie pluć się o jakieś patenty, to jest sprawa matego i w ostateczności jego problem.

Zgadzam się w 100%-ach.

he? Mate robi dobre produkty . To jest tylko jeden projekt . Gdyby go nie bylo nic by sie polskiemu swiatkowi wc nie stalo . A prawa innych trzeba szanowac . A do wypowiedzi niektorych typu "pojebusy" pozostawie nc . Moze mala lekcja kultury by sie przydala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...