Skocz do zawartości
przeciwnik

warta 800 zł ? superGrace Radeon 9600XT 128MB DDR

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm powiem ci tak.

Mam radeona, kupilem go mimo ze ktos tam marudzil ze mu gry slabo dzialaja. I ku mojemu zaskoczeniu z zadna gra nie mam problemu. Nieco ze wszystko mi chodzi to jeszcze ladnie wyglada.

napisales ze masz problemy w grach, a podales tylko Colina2 jakie byly inne gry???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm powiem ci tak.

Mam radeona, kupilem go mimo ze ktos tam marudzil ze mu gry slabo dzialaja. I ku mojemu zaskoczeniu z zadna gra nie mam problemu. Nieco ze wszystko mi chodzi to jeszcze ladnie wyglada.

napisales ze masz problemy w grach, a podales tylko Colina2 jakie byly inne gry???

 

w innych gierkach problemów nie stwierdzam. jeszcze tylko w NF7 ma dziwne lagi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo widzisz teraz takim stwierdzeniem ze masz problemy z grami utwierdzasz co poniektorych ze karty Ati sa poprostu do %^@#$

Zobacz jak karta sie kreci :wink:

A co do gierek poprubuj roznych sterownikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo widzisz teraz takim stwierdzeniem ze masz problemy z grami utwierdzasz co poniektorych ze karty Ati sa poprostu do %^@#$  

Zobacz jak karta sie kreci :wink:

A co do gierek poprubuj roznych sterownikow.

jeśli to do mnie to ja nigdy nie uważałem że ATI są do @#!&^ , ewentualne problemy z grami to jeden z minusów tych kart , ale nie skreśla ich , swoją grafę kupiłem w wersji box za 915zl , jesli w tej cenie miał bym r9700box to bym jego wybrał a tak pozostaje zamiana na fx5900xt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mozna dac za 5700 ultra 915 !!!!!!

no normalnie idziesz do sklepu wyciągasz 910zł papierkowe + złotówke + 2 x 2zł i dostajesz fx5700ultra :D ,wiem wiem zjeb. przeoczyłem fakt ukazania się fx5900xt,poprtostu raz mie naszło zmienić grafe to pojechałem i kupiłem , jak bym wiedział że takie grafy w tej cenie będą to bym poczekał , ale jak to mówią "jak by babcia miała..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mozna dac za 5700 ultra 915 !!!!!!

no normalnie idziesz do sklepu wyciągasz 910zł papierkowe + złotówke + 2 x 2zł i dostajesz fx5700ultra :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moim radkiem nie mialem problemów jeszcze w żadnej grze, a colin 2 to smigal w AAx6 i Anizo x16 w 1280x1024.Błąd zrobił kolega z tym 9600 xt.800 zeta za 4 potoki i 128 bit to zdecydowanie za duzo.Radki 9700 wbijają w glebę tego 9600xt, kosztują 100 więcej, ale warto.Za ok 1000 zł fx 5900 xt to też super propozycja.Podkręcasz i jazda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mozna dac za 5700 ultra 915 !!!!!!

no normalnie idziesz do sklepu wyciągasz 910zł papierkowe + złotówke + 2 x 2zł i dostajesz fx5700ultra :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
co sie śmiejesz :evil: prawde mu napisałem

 

:wink: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moim radkiem nie mialem problemów jeszcze w żadnej grze, a colin 2 to smigal w AAx6 i Anizo x16 w 1280x1024.Błąd zrobił kolega z tym 9600 xt.800 zeta za 4 potoki i 128 bit to zdecydowanie za duzo.Radki 9700 wbijają w glebę tego 9600xt, kosztują 100 więcej, ale warto.Za ok 1000 zł fx 5900 xt to też super propozycja.Podkręcasz i jazda.

taka gadka nie ma sensu. przecież napisałem wyrażnie że mam tylko zasilacz 300 W który jest za slaby do radka 9700. różnica w cenie miedzy moją kartą a 9700 to 200 zł.

 

w komputroniku kosztuje 980 zł dolicz koszta wysyłki. wychodzi 1000 zł

gdybym miał wymienić zasilacz następne 150 zł w plecy.

 

do radeona 9700 trza silnego proca. a jak wymienie za rok procesor to pewnie karty będą z obsługą dx9a

 

powiem szczerze, że stawiająć mojego starego GF 4600 vs 9600 XT w wydajnośći wygrywa zdecydowanie GF . w 3dmarki nie gram więc nie powiem jaka jest różnica

 

fakt że teraz moge włączyć anizo na max. tylko jakoś po właczeniu nie widze różnic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to akurat nie jest wina radka , ja na fx mam to samo skoki z 50fps do 100fps , przy czym jak mam 100fps to gra działa niesamowicie szybko aż nienaturalnie , a przy 50fps to już troche zaczyna mulić będę musiał cały wątek o nfs:u przeczytać może tam maja jakąś rade na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oszczedze wam czytania , musicie zainstalowac patch , ale trzeba go szukac bo raczej update online nie chodzi w wersjach nie oryginalnych  :D  :wink:

a nie wiesz gdzie go znaleść można ,bo gre mam orginalną jak najbardziej tylko mi pies pudełko i paragon pochłoną :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam radeona 9600PRO i nie nażekam.Wszystko chodzi płynnie w1027x768 w max detail z AAx2 i ANx16(włącznie z demem Colina 4-oczywiście w Alfe Dooma 3 juz nie pogram w takim konfigu).Ogólnie wszystko chodzi ok i nie moge sie przyczepić do sterowników.

No to moża zażuce wam linka do patcha NFSU:

Tu do suprnowej(trzeba poszukać):

http://suprnova.org/

A tu na GryWP:

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra...ra,48,7831,6221

Niestety trzeba czekać w polejce :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...