Skocz do zawartości
plobek

Co lepsze: moja muza zintegrowana czy sb 128 :P

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm nie wiem wlasnie. kumpel moze mi to za darmo oddac i tak sie zastanawiam czy nie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>. bedzie to lepsze od moejej dzwiekowki zintegrowanej ?? (plyta msi kt4v). za wszytskie sugestie z gory thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam MSI KT6 Delta-SR i zintegrowaną C-Media 9739A:

- 6 channels software audio codec

- Compliance with AC97 v2.2 Spec.

- Meet PC2001 audio performance requirement.

- Can support SPDIF Out via optional S-Bracket only.

plobek ma raczej taką samą. Ja również mam SB128 i jakoś wydaje mi się lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bier SB128. Ja mam mobo gigabyte i mi czasem dzwiek znikal :o Wiec kazda nie zintegrowana karta lepsza. Choc moze nie mam tylu efektow na tym SB128 ale nie ma problemow z dziwekiem ktory z partyzanta znikal i tylko resecik pomagal. Poczatkowo sadzilem ze to przez o/c ale na norm ustaw bylo to samo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój zoltrix kąłdzie i zintegrowane dźwiękówki (oprócz SS) i tegoi SB128 i to zarówno jakością jak i opcjami i możliwościami.

zawsze można tego SB sprzedać i kupić coś jak ja mam :) a najlepiej sam porównaj sobie tego SB i zintegrowaną i oceń który dźwięk tobie bardziej pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem zachwytow nad tym sb128.. jeden z kolego ma i nie raz mial z nim rozne przejscia(a poziom wiedzy informatycznej ma sensowny)

Moze entuzjazm wynika z tego ze to bardzo rozpowszechniona dzwiekowka...

Sam pracowalem z 3 roznymi dzwiekowki onboard(Msi Ecs Soltek) zanim dorobilem sie mojego Terrateca. Nigdy nie mialem problemow z dzwiekiem, jego zakluceniami czy ginieciem... wyciszone wejscia liniowe i mic - i nie mam mowy o problemach. Roznice na pewno nie sa zalwazalne w jakosci miedzy zaproponowanymi przez ciebie rozwiazaniami... a obsluga 5.1 jest ciekawym aspektem... ale to oczywiscie tylko moje subiektywne odczucie.. tym bardziej ze jestem w mniejszosci ;)

 

 

Pozdrawiam... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to zależy jakimi głośnikami się dysponuje, jeśli surround to onboard 6 kanałowy sobie poradzi, ale jeśli się ma zwykłe komputerowe "pierdziawki" stereo bądź słuchawki to chyba lepszym rozwiązaniem jest ten SB :) No i jak wspomniałeś jest to karta dość rozpowszechniona i nie stwarza problemoow z żadną aplikacją 8) A pozatym ja np. jestem przeciwnikiem wszystkiego co zintegrowane :wink: chociaż SoundStorm lekko zmienił ten stan rzeczy :wink: Pozdrawiam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak stwierdzil jeden z przedmowcow wez karte, wyprubuj ja. Sam ocen ktory dzwiek jest lepszy i wybierz odpowiednio. Skoro kumpel chce Ci ja dac za darmo, to sie nie zastanawiaj nawet. Darowanemu koniowi sie w zeby nie patrzy! :) Nie widze problemu, ani tym bardziej powodu do zakladania tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem SB 128 przed tym epoxem co mam teraz i powiem ze realtek ktorego mam na plycie jest 100x lepszy od tego skrzeczącego, sb. dzwięk jest bez zadnych szmerow, jak na zintegrowana muze w mobo jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...