Skocz do zawartości
Elmer

Audigy2 + NF7-S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie dotyczace kombinacji Audigy + NF7 / NF7-S.

Slyszalem, ze karta gryzie sie czasem z mobo (Abit poleca instalacje kart soundblaster w 3 slocie PCI).

Miał moze ktos do czynienia z taka mieszanka :?:

W koncu musze zmienic "genialnego" SS (jade analogowo niestety :( ) na "cos lepszego".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było gdzieś o tym chyba w temacie o nf7 w dziale: platworma amd  

a ty taki audiofil ze ss ci nie wystarcza ??

Hardcorowym audiofilem nie jestem, ale slysze roznice miedzy SS a Audigy1 (nie mowiac juz o Audigy2). Niestety miewam problemy z SS (trzeszczenie itp - stery zmienialem i nic, a na SB mam zalmana zlotego).

Poza tym ALC650 to nie jest rewelacja (dodatkowo SS kiepsko emuluje EAX2 - przynajmniej u mnie ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ciągle widzę te przekręcanie faktów: SS to nie jest karta dźwiękowa, więc nie porównuje się SS, tylko kodek, który przetwarza z niego dźwięk na postać analogową. Więc mówcie, że np. ALC650 ma kijową jakość, a nie SS :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ciągle widzę te przekręcanie faktów: SS to nie jest karta dźwiękowa, więc nie porównuje się SS, tylko kodek, który przetwarza z niego dźwięk na postać analogową. Więc mówcie, że np. ALC650 ma kijową jakość, a nie SS :lol:

true... true ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...