Jump to content

Dr Szpadel

Stały użytkownik
 • Posts

  113
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Skąd
  Choszczno

Dr Szpadel's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Podczas odtwarzania na dole obrazu cały czas jest widoczny pas. W rzeczywistości linie obrazu w tym pasie są przesunięte względem siebie w lewo, ale digitalizer "polepszył": Stopklatka wygląda natomiast tak: Da się coś z tym zrobić? Regulowanie trackingu nie pomaga.
 2. g.... prawda, róznica w sumie jest znikoma
 3. Ludzie, przestańcie wreszcie rozpowszechniać te banialuki. Różnicy w wydajności w grach praktycznie nie ma.
 4. Możliwe przeróbki: 9500 256-bit => FireGl X1 /ja tak mam/ 9500 PRO => FireGL Z1 9700, 9700 PRO, 9800 też FireGL X1 9800 256 MB => FireGL X2 9600 => FireGL T2 Przerabiasz przy pomocy RivaTuner, lub przelutowując rezystory na chipie. Jeśli używasz programy CAD/CAM, DCC, to przeróbka jest wskazana :-P
 5. kontrlować obroty można tylko na tych dwóch
 6. to nieprawda, bo mam 2 GB i bios 1T :-P A propos: komp się zatrzymuje na kodzie AF i wyje. Może ktoś wie, co to za postcode, bo nie mogę znaleźć :mur:
 7. ja używam enduracell 18de81t :) http://www.gorskico.hr/bude/abit/
 8. Dr Szpadel

  Lcd 19'

  Dzisiaj miałem okazję pobawić się LG 1930B i... chyba go kupię! Kolorki mi się podobają, są w sam raz, a nie jak niektórzy piszą, że wyblakłe. Przy przewijaniu zawartości okienka przeglądarki smużenie jest dla mnie pomijalne i wg. mnie jest takie jak na moim CRT LG 900P!
 9. Swojego Szefa kupiłem 2 lata temu i dobrze się sprawuje, chociaż napięcie +12V trochę zawyżone jest. Ale to raczej cecha tych zasilaczy. Gdybym miał kupować dzisiaj zasiłkę, to na pewno bym nie kupił Chiefteca, bo producent tnie cenę kosztem jakości.
 10. też myślę nad UPS-em i kupię jakiegoś APC, bo wg. mnie /i nie tylko/ ma najlepszą renomę na tym polu
 11. szlifowanie Silencera to podstawa, bo takiej dziadowskiej powierzchni, to chyba nigdzie indziej nie ma :P
 12. Co do nowych Samsungów: 200 GB jest u mnie średnio cieplejsza o 5 C od 160 GB, więc wg. mnie już nie można w zaletach tych twardzieli wymieniać niskiej temperatury...
 13. na szlifowaniu Silencera zyskałem ponad 20 MHz :-P
 14. Mam Thermalrighta NB-1 na swoim AN7, mocowany jest przy pomocy bolców, jak oryginalne chłodznie mostka. Nie ma po co szaleć z miedzianą wersją, aluminiowa wystarczy :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.