Skocz do zawartości
Gość

Statystyki 17-03-2004

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bede sie rozpisywal bo po co... :)

 

Pierwsze 28 miejsc

Kolejne miejsca:

1, 2, 3, 4, 5, 6

 

Najaktywniejsi

 

Przykladowe rywalizacje:

KriS vs Raptor

JB, Maybach, gREG & co, my

+ na zalegle zyczenie

fuxmen vs spiderman

spiderman vs Aragorn

 

 

Ogolne statystyki teamowe

 

Polska czołówka

 

No i....

Tweak vs Barwkomp

 

 

PS. konstruktywna (i tylko taka) krytyka mile widziana

PS2. credits for Chaos (betatester) ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee MaKaR...  zdrajca? coś chyba nie teges.poza tym fajno jest  :D

kie zdrajca nic nie zdradziłem dalej licze nawet podnosłem średnią co do ostatbiego tygodnia o co chodzi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kie zdrajca nic nie zdradziłem dalej licze nawet podnosłem średnią co do ostatbiego tygodnia o co chodzi ??

Sory... tak wyszlo, bo cos namieszalem jak staralem sie usunac blad zwiazany z dwoma Camelami, na pierwszy rzut oka wygladalo dobrze, pozatym spieszylem sie i nie specjalnie przygladalem sie czy cos jest nie tak. Juz jest poprawione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fido staty moidzio tylko w ogólnych teamu napisałęś na dole zdrajcy i tam że creazy duron from austrealia koala II On nie odzedłą tylko zmienił nazwe na creazy duron from australia :) skasuj to żeby nie wywołać kolejnej burzy w szklance wody :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety.. to robi automat, skad ma wiedziec, ze ktos zmienil nazwe ? :)

 

Ale od nastepnego razu postaram sie weryfikowac to i bede wycinal tych, ktorzy zmienili nazwe (o ile oczywiscie bede wiedzial, bo jak ktos zmieni dosc mocno nazwe to mam prawo sie nie domyslic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kie zdrajca nic nie zdradziłem dalej licze nawet podnosłem średnią co do ostatbiego tygodnia o co chodzi ??

Sory... tak wyszlo, bo cos namieszalem jak staralem sie usunac blad zwiazany z dwoma Camelami, na pierwszy rzut oka wygladalo dobrze, pozatym spieszylem sie i nie specjalnie przygladalem sie czy cos jest nie tak. Juz jest poprawione :)

spoko luz, tylko przczytałem że mnie od zdrjców wyzywają to sie zbulwersowałem :D

 

update:

jesczez takie pytnko na jakiej zasadzie ustalane najaktywniejsze osoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z tymi zdrajcami to jest tak z przymrużeniem oka ;)

To jest poprostu lista osob, ktore z jakiegos powodu w tym tygodniu odeszly (badz zmienily nicka, ale tych postaram sie nastepnym razem odfiltrowac).

 

Najaktywiejsze osoby to te, ktore przeliczyly w danym okresie czasu (w tym przypadku od zeszlej srody) najwiecej. Zreszta to powinno byc widac, ze jest posortowane po bilansie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ma kolejną reklamacje policzyłem 120 ( 120 pare dokładnie ) jednostek i mnie tam nie ma :D

Sprawdz teraz :)

To bylo spowodowane tym o czym wczesniej pisalem, wiec jeszcze moga byc jakies drobne niescislosci.

 

twin: wiecej rywalizacji to nie problem... dla mnie to tylko kwestia zaznaczenia osob i wcisniecia jednego przycisku, potem tylko skriny i jest :)

Ale skad mam wiedziec kto chce zobaczyc swoje porownanie z kims innym ? Wrozka nie jestem ;P

Pozatym musi byc jakis limit, bo nie bede przeciez 150 razy klikal, bo wszystkim sie nagle zachcialo rywalizacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok FiDO. :)

Ja bym mógł rywalizować z ludzmi liczącymi ok. 20-25WU/dzień.

 

Czyli:

 

Bydgosz Team

Dj Cammel

fuxmen qPa sp. z.o.o

A[tlon] TEAM

Ryszard P

 

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twin>>ja się nie liczę do poki Ryszard P nie dołaczy do mnie po przeliczeniu 1000 WU :( bo narazie to liipa :(

 

ATLON>> szkoda rywalizować bo i tak po mnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcale ze nie w rzeczywistosci ciekzko nam bedzie cie przegonic z tego co widze a jak ryszard dolaczy do ciebie to ponas :(

tylko On musi najpierw doliczyć do 1000 Wu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...