Skocz do zawartości
Xalpha

Motorola C550 Help!

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo prosze o pomoc. Jak by ktoś był tak dobry i wysłał mi na mejla potrzebne programy i opis jak pokolei co robić abym mógł wrzucić coś i wyjąć zdjęcia z Motorolki c550. Z góry dziękuje i dodam że mam win 98se. Mój adres emajl to bercik23@vp.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM PONOWNIE JAK PO 2 CZĘŚCI MECZU

W SUMIE TO MAM DO WAS ZNOWU PYTANKO:

JAK MYSLICIE ZA ILE MOGĘ SPRÓBOWAĆ NAJWYŻEJ OPCHNĄĆ SWOJĄ MOTKĘ

MAM DO NIEJ KABEK, 8 M-CZNĄ GWARANCJE I JAK WIADOMO ŁADOWARKĘ

W SUMIE TO CHCIAŁBYM SOBIE KUPIS MOTKE E365

ALE SIE ZOBACZY I DZIĘKI WAM ZA ODOWIEDZI I ZA POMOC KIEDYKOLWIOEK

 

CHOLERA POPIEPRZYŁO MI SIE I NAPISAŁEM TO SAMO JAKO NOWY TEMAT ALE TRUDNO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To forum strasznie mi pomogło, wiec ja tez swoja wiedze udostepniam: gry java wgrywa sie na motke za pomoca programu Midway, tylko najpierw trzeba tak zmienic seeda zeby w miec w ustawieniach java w telefonie "Ładowanie appl. java". Tego seeda mozna zmienic według przepisu z tej (chyba )strony tematu, a jak nie to za pomoca programu flextableeditor...przepis ten sam praktycznie ale przy pomocy innego programu, uwazam ze lepszego niz motorola Modtools. Wracajac do aplikacji java to gry mozna znalesc na www.matrax.net. generuje sie plik z rozszerzeniem JAD z pliku JAR za pomoca programu Jadgen (midway i jadgen dostepne na www.motclub.com nastepnie otwiera Midway i wgrywa plik do programu, klika download to phone i na telefonie pokazuje sie plik, klikamy wtedy na telefonie pobierz i mamy gierke badz aplikacje na telefonie. To by bylo na tyle, pozdrawiam.

jak masz jeszcze problem to pisz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

przeczytałem temat dosyć dokłądnie ... a przynajmniej tak mi się wydaje ... dziękuje wszystkim za pomoc :)

udało mi się zrzucić zdjęcia ... odblokować raporty ... wgrać dzwonki i gry :D

jedyne czego nei udało mi sie do tej pory to ... pozbyć napisu "Idea Miłego Dnia"

 

robiłem wszystkodokładnie tak jak w opisanych przez Was instrukcjach (korzystałem też z instrukcji na innych stronach i forach m.in. http://www.matrax.net/) niestety nie udało mi się pozbyć "denerwujacego" napisu :|

nie bardzo rozumiem czemu ... zrzuciłem Seem-a programem P2K zmieniłem kilka opcji i wrzuciłem Seem-a spowrotem do telefonu ... wszystko pięknie ... opcja od raportów SMS zadziałała ... jednak wszystkie opcje umieszczone w zakładce "Miscellaneous" nie działają :( żeby nie wiem jakie kombinacje "patszków" zaznaczać ;-)

 

moze ktoś ma podobny problem ? a może ja przegapiłem jakąś istotną" głupote" :)?

 

na www.matrax.net znalazłem cos takiego :

"Usuniecie nazwy sieci na wyswietlaczu by predo

 

aby usunac nazwe sieci z pulpitu zmieniamy w seemie 0032:

Offset 74h: 40 -> F0

Offset 4b: 3F -> FF

 

efekt uboczny powyzszej operacji: nie da sie zmienic wyrownania do srodka czy do lewej, znika to menu."

 

niestety nie bardzo wiem co z Tym zrobić i jak to wykorzystać :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyle czola :) faktycznie to nic nie dalo ... ale sluchajcie zrobilem tak ze moja komorka C550 dostaje raporty sms no i mam troche wiecje opcji w menu, zniknelo to natretne "MILEGO DNIA", uruchomilem animacje logo moto przy logowaniu i wylogowywaniu aha no i udalo mi sie ustawic mozliwosc ukrywania ID zawsze a nie jak dotychczas tylko dla nastepnego polaczenia...

jak to zrobilem otoz improwizowalem znalazlem forum na ktorym ludzie mowili co mozna zrobic z moto Vxx ... poskutkowalo w C550 a i napewno w C350 tez zadziala

 

oto link to watku z innego forum zeby nie kopiowac calosci bo troche tego jest..

 

http://www.matrax.net/forum/index.php?showtopic=3336

 

Pozdrawiam

No z tego co zrozumiałem z powyższej wypowiedzi to w C550 też da sie pozbyć tego napisu :) ... więc ponawiam moja proźbe ...

czy mógłby mi ktoś powiedzieć (najlepiej w punktach jak to zrobić) :P ... albo gdzie popełniłem błąd :)

 

skoro u Dzidka23 zadziałało na C550 to czemu u mnie by nie miało (też mam C550 :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten telefonik i kabelek USB. Potrzebne programiki to: p2k driver 2.3, p2k file manager i mss 323. Podaj swoje meila to wam wysle.

jestem zainteresowany tymi programikami. Jeśli jesteś jeszcze w ich posiadaniu to proszę prześlij.

Pozdrawiam Waldek waldek2207@tlen.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wkurzycie sie jestem tu nowa ale czytalam topiki wszystkiego jusz probowalam wszystkiego mam kabel usb z forevera i ta motke c550 te programy co byly do kabelka niby zainstalowalam ale nie chcialy sie polaczyc z modemem chodz mam stale lacze :/ te p2k i te kolejne progrmay tez probowalam nie chca sie zainstalowac mam xp profesional i jusz sie wkurzam bo nie umiem zainstalowac tego kabla:/ jeszcze powiem ze jak wtykam komorke do kabla to jest odglos ale nic nie instaluje w menarzerze urzadzen pokazuje mi jak mam motke podlaczona do kabla przy modemach motorole z wykrzyknikiem i jusz nie wiem co jest nie tak mysle ze cos ze sterownikami czy cos blagam pomorzcie ja jusz nie moge buuuuuu moj e-mail : toto89@o2.pl czekam plisss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja dla odmiany mam PYTANIE :lol:

Dotyczy ono jednak zgoła innej sprawy niż gry Java...

 

Otóż czy ktoś z Was - użytkowników motki c550 wie

czy można za pomocą tego telefonu i kabla uzyskać połączenie komputera z internetem???

 

Jeśli tak to bardzo proszę o wskazówki (czy jest potrzebne dodatkowe oprogramowanie itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niechże ktoś odpowie na JAVĘ :/ Na p2k się da aktywować? Bo Mss mi jej nie odczyta przez Kabel USB, a PST nie chce jej czytać, pomimo, że poprzestawiałam w ustawieniach edytora rejestrów... PLease! Pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu forum dużo się dowiedziałem i w zamian za to jeśli ktoś ma jakies problemy to niech pisze na gg: 3693066 8) a postaram się to wytłumaczyć :). Moja propozycja jest aktualna aż do znudzenia :D :!:

 

Polecam stronki:

http://www.gsm2pc.pl/

http://www.matrax.net/

http://www.smsy.tq.pl/

 

No i chyba najlepsza i najważniejsza stronka bez której nie zrobił bym nic :]

http://www.motorolac550.prv.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM PONOWNIE

TYM RAZEM PISZE O FORMACIE AMR

Z TEGO CO WIEM JEST TO COŚ W RODZAJU LEPSZEGO DZWONKA I PODOBNO CHODZI TROCHE SŁABO ALE CHODZI NA MOTCE C550

W POPRZEDICH TOPOICACH NAPISALIŚCIE O TYM ALE NIEWIELE

WIEC JAK KTOŚ WIE JAK TO ZROBIĆ TO NICH NAPISZE A JA NAPISZE TERAZ CO WIEM SAM

 

PLIKI WAVE TRZEBA ZAMIENIAĆ NA PLIKI AMR I ZAMIENIA SIĘ PROGRAMEM MIKSOFT Mobile AMR

converter - JA PRÓBOWAŁEM I MI NIBY ZAMIENIA ALE WSZYSTKIE PLIKI ZAMIANIA NA WIELKOŚĆ 4KB I JAK WGRAM NA KOMA TO NIE DZIAŁA

SZUKAŁEM NA GOOGLE COŚ NA TEN TEMAT ALE BYŁO NIEWIELE- BYŁA JEDNA STRONKA NA FORUM NA MATRAXIE ALE NAGLE PRZESTAŁA DZIAŁAĆ

JAK WIECIE JAK ZROBIĆ BY DZWONKI O TYM FORMACIE DZIAŁAŁY TO NAPISZCZIE

 

CZEKAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM PONOWNIE

TYM RAZEM PISZE O FORMACIE AMR

Z TEGO CO WIEM JEST TO COŚ W RODZAJU LEPSZEGO DZWONKA I PODOBNO CHODZI TROCHE SŁABO ALE CHODZI NA MOTCE C550

W POPRZEDICH TOPOICACH NAPISALIŚCIE O TYM ALE NIEWIELE

WIEC JAK KTOŚ WIE JAK TO ZROBIĆ TO NICH NAPISZE A JA NAPISZE TERAZ CO WIEM SAM

 

PLIKI WAVE TRZEBA ZAMIENIAĆ NA PLIKI AMR I ZAMIENIA SIĘ PROGRAMEM MIKSOFT Mobile AMR

converter - JA PRÓBOWAŁEM I MI NIBY ZAMIENIA ALE WSZYSTKIE PLIKI ZAMIANIA NA WIELKOŚĆ 4KB I JAK WGRAM NA KOMA TO NIE DZIAŁA

SZUKAŁEM NA GOOGLE COŚ NA TEN TEMAT ALE BYŁO NIEWIELE- BYŁA JEDNA STRONKA NA FORUM NA MATRAXIE ALE NAGLE PRZESTAŁA DZIAŁAĆ - LINK NA TĄ STRONE http://www.matrax.net/forum/index.php?showtopic=4092 - MOZE JUŻ DZIAŁA

JAK WIECIE JAK ZROBIĆ BY DZWONKI O TYM FORMACIE DZIAŁAŁY TO NAPISZCZIE

 

CZEKAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...