Skocz do zawartości
yaro120

Stronka za 50zł.... Zobaczcie

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zaczełem tworzyć stronki no i zainteresował mnie photoshop po tygsie stwierdziłem że w tym można pikne strony tworzyć. Robiłem sobie design'y aż wkońcu wygrałem jakiś przetarg :D Po tygsie nauki zrobiłem takie cuś (to jest homepage domku wczasowego, ja miałem zrobić design i pociąć do html'a + tabelki)

 

Link: http://toya.net.pl/~yaro120/pociety/wczaso...sowy800600.html

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz 50zl to nie duzo moze napiszesz do mnie jakies swoje namiary bo szukam grafika dla stronki tylko chodzi mi o profesinoaliste, a to co tam zrobiles wogule mi sie nie podoba jezezli zrobilbys dla mnie cos lepszego to pisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO stronka reklamowa powinna zajmować całe okno przeglądarki, a nie taki wygryzek z boku... Co do reszty, to już kwestia gustu, ale ja na takie stronce chciałbym znaleźć maxa zdjęć - to najważniejsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm tydzien sie uczyles photoshopa ? - chyba nic sie nie nauczyles... :/ - ja siedze od 1,5 roku w photoshopie i stwierdzam ze baaardzo malo umiem.... a chociaz legalnego go masz ze robisz strone(y) dla jakis firm ?

 

zainwestuj najpierw w legalne oprogramowanie, bo 50zl teraz dostaniesz do reki za to.... ale jak (gdybam) zechce ktos skontrolowac firme ta (tutaj te domki wczasowe), to na pierwszym miejscu wskaza Ciebie jako tworce strony i co wtenczas ? a wiedz ze w JPG'ach i innych optymalizowanych przez PS plikach jest wszystko zostawiane- poczawszy od wersji oprogramowania, klucze, po wlasciciela tego oprogramowania... a wtenczas bedziesz mial goraco - dostaniesz np. pol roku na wykupienie licencji od adobe na ta wersje w ktorej wlasnie robisz grafike .... hmmm czy 50zl jest rowne np 2.000zl ? - heh rob jak chcesz :)

 

a co do stronki - nie bardzo mi to sie podoba - ciezka jest, rozumiem ze jest przystosowana do 800x600 ale zrob cos z ta prawa strona

 

 

zycze powodzenia w nauce photoshopa i duzych postepow - bo warto - program jest swietny zarowno dla grafiki typu Web jak i obrobki zdjec itp.

 

BTW: zeby nie bylo kraczenia - mam legalnego Photoshopa w wersji akutalnie 7.0 z polska nakladka, ale angielskim tez nie gardzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Moja wersja była na cały ekran, lepiej skompresowana i pozbawiona wad o których piszecie, niestety zleceniodawca zarządał że ma nie mieć pasków w boki na 800x600 a z tłem sobie poradzi.

2. Do aresa: robie tak jak karzę mi zleceniodawca mi też kilka rzeczy nie pasi ale wole zrobić tak jak mi każą niż potem zrobić na marnę

3. Do KASZTANA: Nie robie stron dla firm. Robie design'y dla osób prywatnych, znajomym posiadającym firmy (akurat ta osoba której sprzedawałem robiła strony dla ośrodku i wzieła 150zł więc i tak wyszła na tym z dużym zyskiem a właśćwie jego praca polegała na wypełnieniu szablonu który mu wykonałem, wrzuceniu na serwa i zrobienia aliasu)

 

Zrobie tanio jak coś zlecenia ale to na nr gg: 2752684

 

Kasztan pochwal się jakimś dobrym designem :D Ciekaw jestem jakie cuda może zrobić osoba siedząca w tym tak długo

 

Teraz robię prostą Homepage serwisowi Kserokopiarek

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Moja wersja była na cały ekran, lepiej skompresowana i pozbawiona wad o których piszecie, niestety zleceniodawca zarządał że ma nie mieć pasków w boki na 800x600  a z tłem sobie poradzi.

2. Do aresa: robie tak jak karzę mi zleceniodawca mi też kilka rzeczy nie pasi ale wole zrobić tak jak mi każą niż potem zrobić na marnę

3. Do KASZTANA: Nie robie stron dla firm. Robie design'y dla osób prywatnych, znajomym posiadającym firmy (akurat ta osoba której sprzedawałem robiła strony dla ośrodku i wzieła 150zł więc i tak wyszła na tym z dużym zyskiem a właśćwie jego praca polegała na wypełnieniu szablonu który mu wykonałem, wrzuceniu na serwa i zrobienia aliasu)

 

Zrobie tanio jak coś zlecenia ale to na nr gg: 2752684

 

Kasztan pochwal się jakimś dobrym designem :D Ciekaw jestem jakie cuda może zrobić osoba siedząca w tym tak długo

 

Teraz robię prostą Homepage serwisowi Kserokopiarek

 

Pozdrawiam

www.chieftec.pl

 

www.angela.pl

 

obie strony wspieram , tzw "opiekuje sie nimi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, tak, w JPG'ach jest info Exif, ale w gifach chyba nie ma?

Nie chodzi tu o EXIF. Zapisz sobie jakis obrazek w PS, nastepnie otworz Total Commander i wcisnij na tym pliku F3 (nie wiem jak sie taki podglad nazywa). Zaraz w pierwszje linijce masz:

 

˙Ř˙ŕ JFIF  d d  ˙ě Ducky   d  ˙î Adobe

 

Nie wiem co wiecej tam zapisuje.  

 

 

Co do strony to komentować nie będę wyglądu, ale musze zapytać: TY TO NAZYWASZ POCIĘCIEM DO HTML ?  

Zero jakiejs optymalizacji, ogromne pliki. I nie chodzi mi tutaj o kompresje ale o to że np. Pasek na dole jest jednym dluuuugim plikiem JPG ktory zajmuje 7kB podczas gdy mozna bylo to zrobic jako plik PNG (lub gif) o szerokosci 1 px i zajmowal by mniej niż 1 kB.  

 

I tak na calym layoucie pewnie z 50% wagi można by zaoszczędzić...  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, tak, w JPG'ach jest info Exif, ale w gifach chyba nie ma?

Nie chodzi tu o EXIF. Zapisz sobie jakis obrazek w PS, nastepnie otworz Total Commander i wcisnij na tym pliku F3 (nie wiem jak sie taki podglad nazywa). Zaraz w pierwszje linijce masz:

 

˙Ř˙ŕ JFIF  d d  ˙ě Ducky   d  ˙î Adobe

 

Nie wiem co wiecej tam zapisuje.  

 

 

Co do strony to komentować nie będę wyglądu, ale musze zapytać: TY TO NAZYWASZ POCIĘCIEM DO HTML ?  

Zero jakiejs optymalizacji, ogromne pliki. I nie chodzi mi tutaj o kompresje ale o to że np. Pasek na dole jest jednym dluuuugim plikiem JPG ktory zajmuje 7kB podczas gdy mozna bylo to zrobic jako plik PNG (lub gif) o szerokosci 1 px i zajmowal by mniej niż 1 kB.  

 

I tak na calym layoucie pewnie z 50% wagi można by zaoszczędzić...  

jeszcze wiecej informacji jest zapisywanych , nie tylko ten napis "adobe" - glebiej , glebiej gleeeeeebiej zakodowane sa wszystkie informacje o pliku i innych temu podobnawych bajerah , ktore interesuja "scigaczy" licencyjnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!!!KASZTAN!!!: hmm... czemu na angela nie ma logo :?: :P

siakiego logo ? ;] ono jest (chyba) - to to takie polozone

 

kurna musze zrobic nowy lay sklepu bo ten od poczatku mi sie nie podobal ale go zrobilem :/

 

logo angela jest np. na www.sunbeam.pl to to takie na niebiskim tle z bialym srodkiem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...