Skocz do zawartości
yotomeczek

OC Sapphire 9800PRO (R360) 8k w 2003 i 22,8k w 2001 :)

Rekomendowane odpowiedzi

wywaliłem silencera i jest wszystko ok!! cały czas chodzi na podkręconym!

2 razy zakładałem tego silencera!! z jednej strony ma byc mocniej przykręcone czy obie strony równo?

ma przylegac rowno do rdzenia wiec z kazdej strony tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yotomo, super :D Zastanawia mnie jednak jeden fakt. Ty od dłuższego czasu skorbiesz mozolnie po kilkanaście punktów ciągle coś kombinując i jeszcze 8k nie masz, a Lancer od razu walnął ponad 8k i zadowolony. I jakoś tego wcale nie udokumentował....Ciekaw jestem jak mu to wyszło, bo wątpię że miał "lepszy" egzemplarz do modowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yotomo, super :D  Zastanawia mnie jednak jeden fakt. Ty od dłuższego czasu skorbiesz mozolnie po kilkanaście punktów ciągle coś kombinując i jeszcze 8k nie masz, a Lancer od razu walnął ponad 8k i zadowolony. I jakoś tego wcale nie udokumentował....Ciekaw jestem jak mu to wyszło, bo wątpię że miał "lepszy" egzemplarz do modowania.

Lancer miał XT i na zimnej wodzie poleciał mu 520 (chyba) rdzeń, a ramsy podobnie jak u mnie ...

Poza tym nie pamiętam jaki proc 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wyciskania ciąg dalszy ...

Tym razem na GPU poszło 2,20V (2,07V minimum pod obciążeniem) i przeszło 3DMarka na 504MHz  :lol:  

Wyniczek 7991  :cry:  (ech te 9 więcej i zakończył bym batalię z 2003  8)  )

 

http://service.futuremark.com/compare?2k3=2770596

No ładnie :) Tylko pozazdrościć i pogratulować 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yotomeczek to teraz mozesz sie schowac do kąta z tymi twoimi 7991 ;)

mozecie juz wpieprzac swoje kapcie!

dzis na cpu 225x11 uzyskalem rekorodwy wynik:

 

Dołączona grafika

 

Buhwhhahahahah :gitara: co prawda to kolejny przyklad na dziury jakie sa w 3dmarku i jakie on potrafi platac figle, no ale fajnie z drugiej strony popatrzec na taki wynik...

 

POZDRO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blue jakiego masz Radeona : BBA czy jakiejś firmy ( jaki ram ) ? Ja mam BBA z Infineonami 3,0 i na razie mam 430/660 z Silencerem i radiatorami ma ram-ie. Spróbuj stery Fortona - dają kopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yotomeczek to teraz mozesz sie schowac do kąta z tymi twoimi 7991 ;)

mozecie juz wpieprzac swoje kapcie!

dzis na cpu 225x11 uzyskalem rekorodwy wynik:

 

Buhwhhahahahah :gitara:  co prawda to kolejny przyklad na dziury jakie sa w 3dmarku i jakie on potrafi platac figle, no ale fajnie z drugiej strony popatrzec na taki wynik...

 

POZDRO!

A masz orba do niego ??

niestety nadal prowadze 8697

http://service.futuremark.com/compare?2k3=2639744

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi 3dMark2003 nigdy jescze zadnego takiego błędu nie wygenerował  :lol:

Błędy są na PCB od R350.

Gadanie - to nie jest błąd który występuje zawsze akurat na PCB od R350 - błąd wystąpił u mnie jak rdzeń nie wyrobił na naturce i VPU recouver zresetował zegary (nie wyłączam go bo żadnego wzrostu punktowego nie zanotowałem - a szkoda mi wind ...)

Wystąpił tylko raz choć 2003 przeleciał już kilkaset razy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry. Trochę namieszałem . Chodzi mi o błędy w wyświetlaniu po modowaniu na XT ale nie o to tu chodzi .

To to juz chyba każdy powinien wiedzieć :) Temat moda na Xt przerabiany był na tweaku już kilkaset razy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blue jakiego masz Radeona : BBA czy jakiejś firmy ( jaki ram ) ? Ja mam BBA z Infineonami 3,0 i na razie mam 430/660 z Silencerem i radiatorami ma ram-ie. Spróbuj stery Fortona - dają kopa.

ja mam kupionego na aukcji w niemczech club3d radeon9800 pamieci to samsungi 2.8ns.Rdzen lata na 470 a pamieci na 660.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R.i.P

Barton 2500+@3200+ FSB 210x11 ! proca to masz spoko 3400+ a nie

jak w podpisie 3200+

 

Czy ktoś z was testował różne ustawienia timingów

w progsie ATI TRA Tools 1.0.0.352 ??? ponoć mozna uzyskać kolejne 100-200pkt w 3D Marku ? mnie cos nie wychodzi

choć obniżyłem część timingów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki szybkie pytanko, dzisiaj będe chyba szedł kupić radka szafirka 9800PRO i chciałbym trafić na R360 i tu własnie pytanie, jak jest z dostepnoscią kart na tych rdzeniach, taka sama jak była 1-2 miesiące temu, mniejsza, wieksza szansa? Może mnie ktoś oswiecić bo ostatnio opuśiłem się jezeli chodzi o wiedze na w/w temat :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersje na PCB od XT chyba w 80-90 % to R360

Jak odróżnić znajdziesz szukając na forum

Sappfire 9800 Pro PCB XT

 

kolega kupił na katowickiej giełdzie w ubiegłą Sobote

wersja na pcb xt z VPU R360 w firmie ProofComputer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...