Skocz do zawartości
Trendzik

Ile teraz za Neostrade ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zastanawiam się czy nie wziąć w tym tygodniu Neostrady 512Kb/s ... umowa na rok za 149zł miesięcznie....?? Ile będzie kosztował zestaw instalacyjny i aktywacja..?? czy za coś jeszcze trzeba płacić....proszę o wypowiedzi...

 

Narazie jade na modemie i jest lipa...Rachunki po 150-170zł miesięcznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe nie opłaca się :evil: kup sobie modem

 

Ile będzie kosztował zestaw instalacyjny i aktywacja..??

PartyLine BlueLine , Telepunkt , www.tpsa.pl , TV , ulotki .... :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy to się opłaca ??

Ile Ty masz lat? Przecież obliczyć coś takiego to no problem, w rzeczywistości masz łącze 640,0Kb/s praktycznie bittorrent i ftp nie spada poniżej 550,0Kb/s, i to wszystko za 149zł z vatem, skoro płacisz 150-170zł za modem no to chyba do plóma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od połowy lutego Neo+ i nie oddam jej nigdy

 

he he he...zobaczymy jak zaczniesz zyc na swoj rachunek(chyba ze juz zyjesz, ale z tego co pamietam z twoich wypowiedzi to chyba jeszcze nie:)...ja tez mam neostrade i narazie rodzice za nia placa...gorzej bedzie jak sie wyprowadze za jakies 4 powiedzmy lata...zegnaj neostrado:/ przynajmniej z poczatku, bo pozniej mam nadzieje ze bedzie mnie znow na nia stac...chlip, chlip:)) ale to tak OT

 

aha BiAły: no offence :) :lol: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie jade na modemie i jest lipa...Rachunki po 150-170zł miesięcznie

Jezeli jest to rachunek za sam NET to nie wiem nad czym sie zastanawiasz

Mi by w domu sami kazali zamontowac taki net jak bym placil takie rachunki albo by mnie wy***li z domu 8O

Nie bedziesz mial problemow z instalacja masz ladnego kreatorka na CD od tpsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he he...zobaczymy jak zaczniesz zyc na swoj rachunek(chyba ze juz zyjesz, ale z tego co pamietam z twoich wypowiedzi  to chyba jeszcze nie:)...ja tez mam neostrade i narazie rodzice za nia placa...gorzej bedzie jak sie wyprowadze za jakies 4 powiedzmy lata...zegnaj neostrado:/ przynajmniej z poczatku, bo pozniej mam nadzieje ze bedzie mnie znow na nia stac...chlip, chlip:)) ale to tak OT

 

aha BiAły: no offence :) :lol:  :)

Z tym, że nie oddam nigdy to był żart, a mi się dostało, no :). Racja nie pracuje na siebie i przez najbliższe 4lata raczej nie będę...Mam nadzieje, że kiedyś będzie mnie stac na "własnym garnuszku" na wydatek co miesiąc 150zł na sam net :?, albo żona będzie na mnie pracować ;), ale na to się nie zanosi hehe ;), aj miło mi że ktoś czyta moje wypowiedzi hehe :D, Ja ze stałym żegnam się już po skończeniu tej umowy później nie będzie sensu bo będę studiowal i stałka już sie tak nie przyda chyba.. ;D, zresztą napewno nie w rodzinnym domku bo studia będa penwie w warszawie to może tam się coś ząłatwi jakiś 1mb na spółke od Aster po 80zł :), coż pożyjemy zobaczymy. W każdym bądź razie życze i Tobie i sobie żeby w przyszłości było nas stać na taki necik :).

 

Pozdrawiam..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he he...zobaczymy jak zaczniesz zyc na swoj rachunek(chyba ze juz zyjesz, ale z tego co pamietam z twoich wypowiedzi  to chyba jeszcze nie:)...ja tez mam neostrade i narazie rodzice za nia placa...gorzej bedzie jak sie wyprowadze za jakies 4 powiedzmy lata...zegnaj neostrado:/ przynajmniej z poczatku, bo pozniej mam nadzieje ze bedzie mnie znow na nia stac...chlip, chlip:)) ale to tak OT

 

aha BiAły: no offence :) :lol:  :)

Z tym, że nie oddam nigdy to był żart, a mi się dostało, no :). Racja nie pracuje na siebie i przez najbliższe 4lata raczej nie będę...Mam nadzieje, że kiedyś będzie mnie stac na "własnym garnuszku" na wydatek co miesiąc 150zł na sam net :?, albo żona będzie na mnie pracować ;), ale na to się nie zanosi hehe ;), aj miło mi że ktoś czyta moje wypowiedzi hehe :D, Ja ze stałym żegnam się już po skończeniu tej umowy później nie będzie sensu bo będę studiowal i stałka już sie tak nie przyda chyba.. ;D, zresztą napewno nie w rodzinnym domku bo studia będa penwie w warszawie to może tam się coś ząłatwi jakiś 1mb na spółke od Aster po 80zł :), coż pożyjemy zobaczymy. W każdym bądź razie życze i Tobie i sobie żeby w przyszłości było nas stać na taki necik :).

 

Pozdrawiam..:)

ot co!! Tobie tez tego zycze :lol: ...aha i btw. chyba nie chcialbys byc na utrzymaniu zony no nie?? bo ja osobiscie nie...najlepiej jak oboje malzonkow przynosi kase, a jesli nie to facet powinien..a stalka jak jestes na studiach....hmmm...ja dostalem w tym samym czasie jak rozpoczalem studia i nie narzekam :lol: stalka zawsze sie przyda :D

no dobra ale zjezdzamy z tematu topicu

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bedziesz mial problemow z instalacja masz ladnego kreatorka na CD od tpsy.

Taaa .... po wyświetleniu setny raz komunikatu że połączenie nie moze zostac nawiązane bo wystąpił błąd 12341 od razu lżej się robi na duszy :lol: :wink:

Według mnie nie instaluj tego..... niewiadomo czego.

Walniesz stery do modemu , połączenie dial-up i gotowe :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAk jak mówi walker, tworzysz sobie szerokopasmowe połączenie (pod WIN XP masz wbudowane, do 98 jest programik do tego), i śmiga Ci pięknie i automatycznie autoryzuje. Ja miałem 2dni przyjemność z programem TPSA-wanadoo :) I podziękowałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz zamiar dużo ciągnąć przez P2P to polecam łączyć się przez program cFos. Bardzo pomaga jeśli dużo zgrywasz i chcesz do tego łazić po stronach lub pograć sobie on-line. Kreatora Tepsy gorąco nie polecam:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO JEST INSTRUKCJA DLA MODEMU SAGEM.

 

Zgraj najnowsze sterowniki dla modemu (www.sagem.com) pozniej w jakims pliku .ini (nie pamietam dokladnie nazwy) tych sterownikow wprowadz takie zmiany:

 

DriverType=LAN

 

(wartosc domyslna: pusta, wtedy modem sie instaluje w trybie WAN, czyli nici z cFOS'a)

 

[LANATM]

VCI=35

VPI=0

ENCAP=1

 

(domyslnie VPI=8, a dla neostrady musi byc 0)

 

Ustawienia w [WANATM] nie maja znaczenia, poniewaz instalujemy modem w trybie LAN/PPPoE (to jedyna mozliwosc, zeby korzystac z cFOS'a - niektorzy co prawda mowili, ze PPPoE w porownaniu do PPPoA generuje niepotrzebny overhead, ale nawet jesli tak jest, to nie da sie tego stwierdzic empirycznie - wszystko chodzi idealnie i z maksymalna predkoscia)

 

Zapisujemy zmiany, uruchamiamy setup.exe, a po instalacji gdy pojawi sie odpowiedni monit restartujemy kompa. Sprawdzic w menedzerze urzadzen, czy modem na pewno zainstalowal nam sie jako "USB ADSL *LAN* Adapter". Uruchomic DSL-Monitor, nacisnac ALT-D i sprawdzic, czy w zakladce CONFIG mamy VPI=0, VCI=35 i Encapsulation=Bridged VC MUX. Jesli tak, mozna zainstalowac cFOS (http://www.cfos.de/cfos-nt- 000-xp-v512.exe).

 

Instalacja jest w sumie bardzo prosta, wybieramy wolny port COM (nie ma znaczenia ktory, byle by byl wolny - portow zajetych nie mozna wybrac), a we wlasciwosciach polaczenia podajemy nasz login/pwd do neo i na pulpicie pojawia sie skrot do polaczenia o nadanej przez nas nazwie. Warto przeprowadzic automatyczna optymalizacje polaczenia - ustawia m.in. optymalne MTU. Program sam o to pyta.

 

Jeśli to nie starczy to wejdz na forum.neostrada.info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałem że podobno jak się ma podłączoną NEOSTRADE do protu USB to inne urządzenia nie mogą być podłączone...czy to prawda ?? bo ja mam podłączoną jeszcze drukarkę...

Nie prawda, mam modem i drukarke pod usb i dziala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha..mam jeszcze tylko jedno pytanko...

 

czy jeżeli wezme Neostrade w tym miesiącu np. 30 Marca ... to od 1 kwietnia już będę mógł jej używać..?? bo koleżanka coś gadała że ona miesiąc czekała...i jeszcze jej mówili że monter przyjedzie i zamontuje Neostrade bo ona pewnie coś źle robi dlatego nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha..mam jeszcze tylko jedno pytanko...

 

czy jeżeli wezme Neostrade w tym miesiącu np. 30 Marca ... to od 1 kwietnia już będę mógł jej używać..?? bo koleżanka coś gadała że ona miesiąc czekała...i jeszcze jej mówili że monter przyjedzie i zamontuje Neostrade bo ona pewnie coś źle robi dlatego nie działa

Widać, że nie czytasz tego forum..inaczej znałbyś odpowiedź na to pytanie..TPSA NIGDY, powtarzam NIGDY, nie robi nic na czas, no może oprócz podonoszenia opłat, w tym są bardzo "słowni". Jest taki topic na tm forum kto ile czekał na neo+, ja czekałem miesiąc, ktoś tydzień, zależy od tego ile mają zamówieć, czy są wolne porty, i najważniejsze jest to czy im się będzie chciało.

 

Powodzenia...będzie Ci potrzebne :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałem że podobno jak się ma podłączoną NEOSTRADE do protu USB to inne urządzenia nie mogą być podłączone...czy to prawda ?? bo ja mam podłączoną jeszcze drukarkę...

nieprwda a wrecz absurd (jak mozesz w takie cos wierzyc??)...ja mam modem od neo, kierownice, joypada, czytnik kart USB, i aparat cyfrowy podlaczony...wiec w sumie zajete jest 5 gniazd USB...i wszystko dziala bez problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że nie czytasz tego forum..inaczej znałbyś odpowiedź na to pytanie..TPSA NIGDY, powtarzam NIGDY, nie robi nic na czas, no może oprócz podonoszenia opłat, w tym są bardzo "słowni". Jest taki topic na tm forum kto ile czekał na neo+, ja czekałem miesiąc, ktoś tydzień, zależy od tego ile mają zamówieć, czy są wolne porty, i najważniejsze jest to czy im się będzie chciało.

jakbys dobrze sie wczytal w tamten topic to bys zobaczyl, ze ja czekalem -2tyg.... (slownie: przyszli DWA tygodnie wczesniej :!: ). to przez to, ze monter na 'moj' dzien mial 100 instalacji i musial to sobie jakos rozlozyc :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że nie czytasz tego forum..inaczej znałbyś odpowiedź na to pytanie..TPSA NIGDY, powtarzam NIGDY, nie robi nic na czas, no może oprócz podonoszenia opłat, w tym są bardzo "słowni". Jest taki topic na tm forum kto ile czekał na neo+, ja czekałem miesiąc, ktoś tydzień, zależy od tego ile mają zamówieć, czy są wolne porty, i najważniejsze jest to czy im się będzie chciało.

jakbys dobrze sie wczytal w tamten topic to bys zobaczyl, ze ja czekalem -2tyg.... (slownie: przyszli DWA tygodnie wczesniej :!: ). to przez to, ze monter na 'moj' dzien mial 100 instalacji i musial to sobie jakos rozlozyc :]

I co z tego?! :evil: Po co tu się wycztywać pytał ile to mu napisałem i nie skłamałem, akurat Ci się udało, tylko lista osób, która czekała więcej niż >2tyg jest długa (ogólnie). Zresztą nie rozumiem zapraszania montera, po co Ci on?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że nie czytasz tego forum..inaczej znałbyś odpowiedź na to pytanie..TPSA NIGDY, powtarzam NIGDY, nie robi nic na czas, no może oprócz podonoszenia opłat, w tym są bardzo "słowni". Jest taki topic na tm forum kto ile czekał na neo+, ja czekałem miesiąc, ktoś tydzień, zależy od tego ile mają zamówieć, czy są wolne porty, i najważniejsze jest to czy im się będzie chciało.

jakbys dobrze sie wczytal w tamten topic to bys zobaczyl, ze ja czekalem -2tyg.... (slownie: przyszli DWA tygodnie wczesniej :!: ). to przez to, ze monter na 'moj' dzien mial 100 instalacji i musial to sobie jakos rozlozyc :]

I co z tego?! :evil: Po co tu się wycztywać pytał ile to mu napisałem i nie skłamałem, akurat Ci się udało, tylko lista osób, która czekała więcej niż >2tyg jest długa (ogólnie). Zresztą nie rozumiem zapraszania montera, po co Ci on?

spokojnie BiAłY :]

monter - neo mam od ponad roku (modem lucent rulezzz ;] ), a wtedy monter byl zawsze :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku rejestrację (chyba) trzeba przeprowadzić zgodnie z instrukcją, dopiero później korzystać z cFosa. Z tego co pamiętam to poprostu tworzysz w nim połączenie podajesz login i hasło i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak miałem neostrade to tak robiłem - najpierw wszystko ładnie zgodnie z instrukcją, rejestracja itd... później wywaliłem ten cały syf, od nowa sterowniki na modem i cFos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś powiedzieć dokładniej ... czy trzeba najpier zainstalować tą aplikacje od TPSA ??

Instalujesz stery , wchodzisz na https://www.panel.neostrada.pl/ podajesz ID i PIN , konfigurujesz swoje konto , spisujesz swój login i password i wpisujesz w połączenie Dial-up lub cFos i to wszystko. Nie wiem po co instalować soft od TPSA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...