Skocz do zawartości
raziel

Dziwny komunikat

Rekomendowane odpowiedzi

To wy jestescie zalosni.

sluchaj sloneczko,prosisz ludzi o pomoc i jeszcze pyskujesz :?

 

napierw na lekcje kultury,a pozniej na forum....jak juz sie nauczysz wklejac fotki oczywiscie

 

mozesz to traktowac jako pierwsze oficjalne ostrzezenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem dlaczego wy nie widziecie tego. Kazdemu komu zapodam linka to widzi i ja tez. A co do tego no such directory to bardzo dziwne. :P

A co do tego ostrzezenia, to ja nie mam zamiaru tutaj wiecej siedziec, bo tutaj sa niewidomi albo maja halucynacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz zaczęło działać - z info wynika że nie masz skonfigurowanego połączenia z netem - może coś poprzestawiałeś w ustawieniach albo niechcący coś skasowałeś??

 

Jaki masz net? Stałke, sdi, modem zwykły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz zaczęło działać - z info wynika że nie masz skonfigurowanego połączenia z netem - może coś poprzestawiałeś w ustawieniach albo niechcący coś skasowałeś??

 

Jaki masz net? Stałke, sdi, modem zwykły?

W tym problem ze wszystko mam dobrze skofigurowane, to sie robi tak mniej wiecej od 3 miechow, nawet formata robilem :evil: Na poczatku to sie raz pojawialo 10 razy nie teraz notorycznie. Siec osiedlowa DSL. Aha i nie piszcie ze to cos z proxy zwiazane, bo ne uzywamy tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś jakie masz łącze - może modem nie zaskakuje i jak bierzesz "proboj ponownie" to go wykrywa dopiero.

 

Ja mam tak z klawiaturą - raz na kilka uruchomień nie zaskakuje - musze w menadźer urządzeń - wyłączyć i włączyć - i dopiero działa :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...